reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Jetkaa trzymam kciuki z całych sił!
Dziękuję, że znalazłaś czas, żeby nas poinformować co u Was. Oskarek ma wielkie szczęście, że trafił na taką mamę i wielką wolę życia. I waży prawie 3 kg, jak dobrze to przeczytać! Dzieci mają niezwykłą zdolność regeneracji, mam nadzieję, że tak będzie i u Was. Dasz sobie radę :)
 
Hej
@MB91 dopadła cie szara codzienność, też czasem mam takie chwile smutku płaczu czuje sie gruba itp. Nasze życie po urodzeniu dzieci całkowicie sie zmienia i nie mamy dla siebie czasu a to siada na psychike najlepiej znaleźć wtedy czas na chwilę relaksu np wyskoczyć na małe zakupy albo na kawe do koleżanki i już sie humor poprawia.
@Brzuszkowa mówisz 5900? Moja była wazona równy miesiąc temu i było 4600 az sie boję ile waga teraz pokaże.
@Jetkaa kazdego dnia o was myślę a teraz zacisne kciuki bo w Was wierzę i wiem że dacie radę a na pewno da radę Oskarek. Trzymaj się tam kochana i nie poddawaj się. Ale slodziak z niego, widać że silniej już wygląda.
@Blondynka1988 biedny maluszek:( mam nadzieje ze już lada dzień kolki go opuszczą.

U nas od dwóch dni malutka bardzo zaczęła gaworzyc a tak super jej to wychodzi ze cały czas coś do niej gadam a ona mi odpowiada. I tak jak wcześniej pisalyscie świat bez tych cudownych dziecięcych uśmiechów byłby pusty, nie wyobrażam sobie teraz zycia bez tych moich kochanych dziewczyn.
 
A jeszcze jedno pytanie czy któraś z was brała/bierze tabletki cerazette? Bo wybralam pół opakowania i zaczęłam krwawic w piatek i niewiem czy to normalne.
 
Jettka dobrze ze sie odezwalas. Wszystkie tu trzymamy kciuki za Was. Bedzie dobrze, Oskarek tak madrze patrzy, taki slodki. Najważniejsze że jestescie pod dobra opieka i trafiliscie na dobrego lekarza.
@paaulaa90 ja od dzis zaczynam brac tabletki limetic i gin tez ostrzegal przed plamieniami, to podobno typowe dla jednoskladnikowych. Ktoras z was moze tez je brala? A moze cos polecicie co warto lykac przy tabletkach anty, zeby zapobiec informacjom.
 
reklama
Jetkaa trzymamy kciuki i modlimy się za Was.

Moja Mała ma straszny katar i kaszle całą noc.. nie ma temperatury tylko zaczerwieniony pępek, szkliste oczy i opuchnięte powieki.jestem umówiona na 15 do pediatry ale zapytam Was co myślicie może jej być? Jak jej pomóc? Póki co przystawiam ją co godzinę bo wyczytałam że mleko matki najlepsze na chorobę. Oprócz tego caly czas śpi i jest apatyczna :(
 
Do góry