reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny, jak czesto jedza Wasze dzieci? Glownie te karmione mm. Bo moja od jakiegos tygodnia przesypia cale noce bez budzenia na jedzenie (nawet 7h!), a w ciagu dnia je nawet co 3-4 h, a wczesniej mleczko musialo byc co 2h. Piers dostaje rzadko, glownie nad ranem i wieczorem, plus i tak musi dostac mm. Zastanawiam sie nad ta czestotliwoscia, bo wg rozpiski na mm powinna jesc nawet i 180 ml za kazdym razem, ale je zazwyczaj 120 ml, czaasem 150 ml. Ma 9 tyg. do tej pory taki maly zarloczek byla, jak juz dostaje mleko to czasem i rzuca sie na butelke jak szalona, jak wczesniej. Wiem, ze na opakowaniu mm jest napisane, ze dziecko moze jesc mniej/wiecej, ale jak to u Was wyglada?
Mój je średnio co 3h czasem częściej i zwykle jest to 150ml.
Heh wrócił mi okres a miałam nadzieję, że dłużej pociesze się wolnością od niego :)
 
Dziewczyny, jak czesto jedza Wasze dzieci? Glownie te karmione mm. Bo moja od jakiegos tygodnia przesypia cale noce bez budzenia na jedzenie (nawet 7h!), a w ciagu dnia je nawet co 3-4 h, a wczesniej mleczko musialo byc co 2h. Piers dostaje rzadko, glownie nad ranem i wieczorem, plus i tak musi dostac mm. Zastanawiam sie nad ta czestotliwoscia, bo wg rozpiski na mm powinna jesc nawet i 180 ml za kazdym razem, ale je zazwyczaj 120 ml, czaasem 150 ml. Ma 9 tyg. do tej pory taki maly zarloczek byla, jak juz dostaje mleko to czasem i rzuca sie na butelke jak szalona, jak wczesniej. Wiem, ze na opakowaniu mm jest napisane, ze dziecko moze jesc mniej/wiecej, ale jak to u Was wyglada?

Mój pije mniej a cześciej i nadal cieżko mi unormować te jedzenie.. jak zjada 90ml to co 2h a 120ml max 2,5-3h w nocy ma jeszcze dwie pobudki..
 
Niedawno ktoś się zastanawiał że dziecko szybko z lezaczka wyrasta. Dla porównania moja córka 1 rok i 10 miesięcy w lezaczku Fischer Price
 
IMG_20180710_160346.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180710_160346.jpg
    IMG_20180710_160346.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 616
Ja nie pomogę .. Ala jest na piersi i nie wiem ile zjada ... Ale noc też potrafi ładnie przespać coraz częściej mam dla siebie 7h a raz nawet 9h [emoji33] za to w dzień prawie nie śpi ... Co chwilę albo je albo płacze o nic [emoji19]
 
U nas mm i tez roznie bywa. Raz 120 a raz 60 z trudem co 2-3-4 godziny tez roznie. I tez placze bez przyczyny często. Nie ma jeszcze nic unormowane. W nocy zje i nie spi...masakra. Dzis bylismy na usg bioderek i brzuszka(zastoj w nerce). Bioderko lewe w dolnej granicy normy, szerzej pieluchowac, kontrola zav6 tyg kontrola. Brzuszek do kontroli za 10 tyg, i sie moze wyjasni czy to taki urok nerki czy cos innego. A starsza czyms sie zatrula i wymiotowala.
 
reklama
Do góry