reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja też nie dopajam. Jak przystawiam Małąl na początku leci przez 5 minut sam wodnisty pokarm. Czasami troche go spuszczam bo dziecko ma ryjek cały mokry [emoji14]

A to moje dzielne dziecko w szpitalu. Zostajemy 10 dni conajmniej :(
IMG_20180610_101200.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180610_101200.jpg
    IMG_20180610_101200.jpg
    49,5 KB · Wyświetleń: 786
reklama
Cześć dziewczyny dzisiaj miałyśmy ciężka noc od godz 2 mała ciągle się prezy, steka, płacze. Kupy nie zrobiła w nocy, ale przed kąpielą zrobiła duża... Już nie wiem co jej dolega do tej pory się tak męczy[emoji21] oczywiście obie zmęczone jesteśmy.
 
Czesc dziewczyny, mam pytanie do tych ktore rodzily sn. Jak dlugo rozpuszczaly sie wam szwy? Bo ja juz zapomnialam ile to trwalo, a to juz dwa tyg o ja byly tak sa....
U mnie mlody dalej sie nie najada piersią, dokramiamy i efekt taki zr musze sciagac bo cyc jest bee, chyba znow skonczy sie jak z corka na mm. Ale teraz przynajmniej juz nie popadam w paranoje i depresje ze nie karmie tylko kp i nie dobieram sobie opini ogolu do glowy i od razu lzej czlowiekowi.
U nas zaduch straszny i upal marze o krotkiej burzy z deszczem...
Pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny, mam pytanie do tych ktore rodzily sn. Jak dlugo rozpuszczaly sie wam szwy? Bo ja juz zapomnialam ile to trwalo, a to juz dwa tyg o ja byly tak sa....
U mnie mlody dalej sie nie najada piersią, dokramiamy i efekt taki zr musze sciagac bo cyc jest bee, chyba znow skonczy sie jak z corka na mm. Ale teraz przynajmniej juz nie popadam w paranoje i depresje ze nie karmie tylko kp i nie dobieram sobie opini ogolu do glowy i od razu lzej czlowiekowi.
U nas zaduch straszny i upal marze o krotkiej burzy z deszczem...
Pozdrawiam
U mnie minal miesiąc i dwa dni temu jeszcze mi wypadały.
 
Hej
@Jetkaa super tylko kilka dni i będziesz miała synka przy sobie:)
@MB91 ja czasem podaje małej wodę ale tylko dlatego ze pije mm, choć ostatnio podaje jej pierś bo wodą pluje a z piersi szybciej się napije.
@Nan90 śliczna :) my mamy takiego rampersa, super są te ciuszki z lidla. Trzymajcie się tam dziewczyny.
@aNusia90 u mnie jeden szew spadł po 3tyg a drugi po 4tyg. Pytałam gina jak byłam po zaświadczenie do becikowego to mówił że teraz szyją innymi szwami jak kiedyś( ale niewiem czy we wszystkich szpitalach) i te szwy potrafią się trzymać nawet 6tyg. Stwierdził że jak mi nie spadną to w czerwcu na wizycie mi wyciągnie ale na szczęście już wypadły. Ja też marze o jakiejś burzy nie ma czym oddychac, sprawdzałam na necie to na granicy z niemcami pojawiły się jakieś burze, mamy 100km do granicy więc mam nadzieje że nas nie ominie(bo ostatnio wszędzie wkoło pada tylko nie u nas).
 
U nas padało ostatnio ponad 2 tyg temu i to symbolicznie raczej.... Wszędzie jest masakrycznie sucho. Trawa to już nam całkowicie usechla.
 
To burza przyszla również do Zakopanego:) burza jak nie wiem i temp14°tylko:\ chlodno. Wczoraj jak bylismy u malego w krak 32,5°a u nas tylko 15° ale tak u nas fajnie, zimno swiezo :)
 
dziewczyny z jakiej firmy macie poduszki do karmienia i na co patrzec wybierajac taka? slyszalam ze najlepiej zeby była twarda dla noworodka bo wtedy jest lepiej karmic. Podajcie mi prosze konretne firmy.
 
reklama
I jeszcze jedno mam pytanie :) do mam które zmagają sie z brzuszkowymi sprawami u dzieci, ktory espunisan podajecie, ile kropelek i jak czesto?
 
Do góry