reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@MB91 u mnie tak samo przychodzi wieczór i prezy się jest niespokojna. Ale tak 22. 00 uspypia i śpi do 2-3 na karmienie i później na ranem.
@Jetkaa super wiadomość, trzymam kciuki za Was :)
@Nan90 będzie dobrze, daj znać co i jak :*
A ja męczę się z raną po szyciu... Pękł mi szew i rana nie goiła się szybko. Narazie stosuje maść ale zobaczymy czy pomoże. Zawsze coś[emoji21][emoji21][emoji21]
Laura waży już 3600g i 52cm[emoji4] Przybrała 300g przez 2 tyg ale karmie piersią i dokarmiam mm, bo się moim chyba nie najadała i płakała. Ma problemy też z kupka żeby zacząć, prezy się płaczę, ale jak juz włoze jej kawałek czopka albo termometr to idzie. [emoji848]Ale się rozpisałam[emoji12]buziaki dla Was i Waszych pociech,pozdrawiamy z Laurą[emoji7][emoji7][emoji7][emoji8]
 
reklama
Mój wieczorem jest niespokojny po kąpieli.tak 3 godz były histerie A teraz marudzi by go nosić.cos mi się wydaje że się poprostu nudzi i lubi oglądać A nie cały czas leżeć. Zawsze działa mocne trzepanie:) od razu cisza spokój. Ale jak tylko odłóż na chwilę się uspokaja i znow się zaczyna i tak w kolko.ale cieszę się że pomimo ciągłego noszenia na rękach już nie ma takiego sajgonu w domu.na koniec smok i śpi.wlasbie teraz ssa smoczka przez sen i tak się uspokoił.
Hej.
My u moich rodziców już od wczoraj i doceniam właśnie fakt, że moja mama się małą zajmie a ja wtedy mogę coś innego zrobić [emoji846]
Trasa minęła praktycznie bez problemów, co mnie bardzo cieszy [emoji16]

@Jetkaa super wiadomości, czułam że będzie ok! 3mam za Was cały czas kciuki[emoji5]

@Nan90 powodzenia! Mam nadzieje, że chwile tylko Was potrzymają i puszczą do domku.

Dziewczyny czy Wasze maluszki szczególnie wieczorem są mniej spokojne?
Moja bardziej się pręży, jest bardziej zestresowana tak jakby... już się zastanawiam czy to kwestia mleka np mojego ... uważam na to co jem przeciez[emoji53]. Mega martwię się czy wszystko ok, bo tak w ciągu dnia jest wszystko ok [emoji846]

Z tym pępuszkiem to my też walczymy z resztkami, bo kikut już jakiś czas temu odpadł.
 
Mój maluszek też tak ma wieczorem koło 6 jest niespokojny prezy się i taki rozdrazniony a koło 20 już zasypia i jest ok
A w ciągu dnia jest super już się uśmiecha i gaworzy kocham to ;);-) ;):biggrin2:
 
@MB91 moja ostatnio w dzień jest taka rozdrazniona ( miedzy 14 a 16) a na wieczór normalnie tylko od kilku dni po kapaniu i jedzeniu nie idzie spać tylko się rozbudza i chce zeby sie nią zajmowac.
@sredec1982 dokładnie u nas to samo płacze ja ją podnoszę ona się uspokaja ogląda wszystko dookoła a jak odłoże to histeria i czasem to mi tak ze 2-3h schodzi na takim podnoszeniu i odkladaniu.
@nknatalia też bym tak chciała, moja to jakby zegarek miała zamontowany, ja jej daje cyca a później mm( bo nie dojada) to i tak co 3h sie budzi max 4h.
 
Nan, cZy możesz wrzucić zdjęcie pępka twojej córcia, jak to wygląda. Bo chyba świruje ale mały też ma przy kikucie czerwone. Twoja mała długo miała to zaczerwienienie?
 
Nan, cZy możesz wrzucić zdjęcie pępka twojej córcia, jak to wygląda. Bo chyba świruje ale mały też ma przy kikucie czerwone. Twoja mała długo miała to zaczerwienienie?
Ta opuchlizna czerwona. Wyszło że to bakteria e coli. Zostajemy 10 dni na antybiotyk :(
IMG_20180609_144908.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180609_144908.jpg
    IMG_20180609_144908.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 647
reklama
Do góry