reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Witajcie,
Nan dobrze, ze jestescie pod opieka juz lekarzy, bedzie dobrze [emoji110]
A co do pepkow...wczoraj nam odpadl ale cos jeszcze podkrwawia lekko. I nie wiem to normalne. Wyglada jak by byl juz zagojony a jednak. Juz nie pamietam jak to u Zuzy bylo. Doradzcie.
U nas tez lekko krwawil z tydzień to normalne.teraz suchutko. Czy jak już nic nie ma to już nie trzeba octeniseptem przemywac prawda ?
 
reklama
Przy zakażeniu pojawiłaby się gorączka itp. na pewno byś zauważyła.

A mój mały ma powiększone gruczoły piersiowe. Ma ktoś jeszcze tak?
 
My dziś byliśmy u neonatologa, za dwa tygodnie musimy pobrać krew małemu ze względu na to, że miałam niedoczynność tarczycy w ciąży. Eh znów trzeba będzie go kluc :( biedulek
 
Przy zakażeniu pojawiłaby się gorączka itp. na pewno byś zauważyła.

A mój mały ma powiększone gruczoły piersiowe. Ma ktoś jeszcze tak?
Moja też ma
Dostała antybiotyk i zostajemy conajmniej tydzień. Boję siębarfzo nie tyle o tego pępucha co o zarazki. Jesteśmy na oddziale gdzie jest z 30 łóżek, każde dsziecko z inną chorobą czy bakterią, nic nie wygląda sterylnie a moja Tońka dzisiaj dopiero tydzień kończy :(:(
 
Nan, ale w pokoju ile osób? Po całym oddziale z nią przecież nie latasz. Trzymam kciuki żebyście nic dodatkowo nie załapali. Pilnuj lekarzy i pielęgniarki żeby dezynfekowania ręce i używali rękawiczek. Zdrówka dla was.

Sąsiad dziś kosił trawę i Maciej tak ładnie spał na dworze ;) jak będzie miał problemy z usunięciem to mu kosiarkę normalnie odpalę ;)
 
reklama
Czesc dziewczyny:)
Melduje sie z dobrymi wiadomościami wyniki badan genetycznych wykluczaja chorobę naszą rodzinna!!! Jestem zadowolona mega! Cud! Bog czuwa nad nim naprawde cala pielgrzymka do Ludzimierza modlila za nim, msza byla i naprawę Bog nam pomogl.. Teraz juz z górki... Teraz Prokocim musi dojsc do tego kto zawinił i jak skoro te wyniki sa ok. Teraz rezonans bedzie mial czy sie nic nie dzieje, luski zaklozone bedzie mial w poniedziałek i do domu:) nie moge uwierzyc.. Beda badac czy ten letrox bedzie miał wplyw na to serduszko, bo na napiecie to wiedza ze malo wodzie i krok po kroku sprawdza czy moglo sie obejść bez tego wszystkiego gdyby nie glupota lekarzy!!!
DZIEWCZYNY DZIEKUJE WAM ZA WSPARCIE, :)
 
Do góry