reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Czesc dziewczyny:)
Melduje sie z dobrymi wiadomościami wyniki badan genetycznych wykluczaja chorobę naszą rodzinna!!! Jestem zadowolona mega! Cud! Bog czuwa nad nim naprawde cala pielgrzymka do Ludzimierza modlila za nim, msza byla i naprawę Bog nam pomogl.. Teraz juz z górki... Teraz Prokocim musi dojsc do tego kto zawinił i jak skoro te wyniki sa ok. Teraz rezonans bedzie mial czy sie nic nie dzieje, luski zaklozone bedzie mial w poniedziałek i do domu:) nie moge uwierzyc.. Beda badac czy ten letrox bedzie miał wplyw na to serduszko, bo na napiecie to wiedza ze malo wodzie i krok po kroku sprawdza czy moglo sie obejść bez tego wszystkiego gdyby nie glupota lekarzy!!!
DZIEWCZYNY DZIEKUJE WAM ZA WSPARCIE, :)
Super ze genetyczne wyszły dobrze cieszę się :) już niedługo synek będzie z wami w domku
 
reklama
Czesc dziewczyny:)
Melduje sie z dobrymi wiadomościami wyniki badan genetycznych wykluczaja chorobę naszą rodzinna!!! Jestem zadowolona mega! Cud! Bog czuwa nad nim naprawde cala pielgrzymka do Ludzimierza modlila za nim, msza byla i naprawę Bog nam pomogl.. Teraz juz z górki... Teraz Prokocim musi dojsc do tego kto zawinił i jak skoro te wyniki sa ok. Teraz rezonans bedzie mial czy sie nic nie dzieje, luski zaklozone bedzie mial w poniedziałek i do domu:) nie moge uwierzyc.. Beda badac czy ten letrox bedzie miał wplyw na to serduszko, bo na napiecie to wiedza ze malo wodzie i krok po kroku sprawdza czy moglo sie obejść bez tego wszystkiego gdyby nie glupota lekarzy!!!
DZIEWCZYNY DZIEKUJE WAM ZA WSPARCIE, :)
Super. Wiedziałam, że nie może być inaczej.
 
Witam
@Nan90 współczuję, my byliśmy w szpitalu jak mała miała 2tyg. Nie za fajne uczucie morze łez wlałam, 8dni byliśmy. A ile jest was na sali? Bo ja mialam pojedynczą właśnie żeby małej niczym nie zarazili. Zdrówka życzę dużo i szybkiego powrotu do domu.
@aNusia90 u nas pępek jak odpadł też podchodził krwią i przecieralam octaniseptem. Jak byliśmy w szpitalu to pielęgniarki tak robiły bo małej czesto krew podchodziła przy intensywnym płaczu.
@Jetkaa super wiadomości:) teraz będzie już tylko lepiej.

My dziś byliśmy u ortopedy, wszystko jest ok, lekarz zalecił swobode ruchów małej częste układanie na brzuchu i wskazane noszenie na zabke. Nastepna wizyta w sierpniu.
 
Hej.
My u moich rodziców już od wczoraj i doceniam właśnie fakt, że moja mama się małą zajmie a ja wtedy mogę coś innego zrobić [emoji846]
Trasa minęła praktycznie bez problemów, co mnie bardzo cieszy [emoji16]

@Jetkaa super wiadomości, czułam że będzie ok! 3mam za Was cały czas kciuki[emoji5]

@Nan90 powodzenia! Mam nadzieje, że chwile tylko Was potrzymają i puszczą do domku.

Dziewczyny czy Wasze maluszki szczególnie wieczorem są mniej spokojne?
Moja bardziej się pręży, jest bardziej zestresowana tak jakby... już się zastanawiam czy to kwestia mleka np mojego ... uważam na to co jem przeciez[emoji53]. Mega martwię się czy wszystko ok, bo tak w ciągu dnia jest wszystko ok [emoji846]

Z tym pępuszkiem to my też walczymy z resztkami, bo kikut już jakiś czas temu odpadł.
 
reklama
Hej.
My u moich rodziców już od wczoraj i doceniam właśnie fakt, że moja mama się małą zajmie a ja wtedy mogę coś innego zrobić [emoji846]
Trasa minęła praktycznie bez problemów, co mnie bardzo cieszy [emoji16]

@Jetkaa super wiadomości, czułam że będzie ok! 3mam za Was cały czas kciuki[emoji5]

@Nan90 powodzenia! Mam nadzieje, że chwile tylko Was potrzymają i puszczą do domku.

Dziewczyny czy Wasze maluszki szczególnie wieczorem są mniej spokojne?
Moja bardziej się pręży, jest bardziej zestresowana tak jakby... już się zastanawiam czy to kwestia mleka np mojego ... uważam na to co jem przeciez[emoji53]. Mega martwię się czy wszystko ok, bo tak w ciągu dnia jest wszystko ok [emoji846]

Z tym pępuszkiem to my też walczymy z resztkami, bo kikut już jakiś czas temu odpadł.
Może jest niespokojna bo zwyczajnie jest już zmęczona całym dniem ;) w naszym przypadku tak właśnie jest ;)
 
Do góry