reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Jetkaa i jak tam ? Wiecie coś ? Buziaczki dla Was [emoji8]

Dziewczyny jak wy sprzatcie ? Ja mam pomagającego męża, obecnie jest też teściowa a syf jak był tak jest [emoji13] ja się zastanawiam co będzie jak ich nie będzie [emoji12]
My mieszkamy na 50 metrach także mój M raz dwa wszystko sam ogarnia... chociaż ćwiczę cierpliwość bo jestem z natury lekko pedantyczna a teraz nic nie jest zrobione tak jak ja bym to zrobila... no ale nie będę się awanturowała za krzywo rozwieszone pieluchy [emoji14]


Btw czy któraś z Was używa pieluch wieloazowych?
 
My mieszkamy na 50 metrach także mój M raz dwa wszystko sam ogarnia... chociaż ćwiczę cierpliwość bo jestem z natury lekko pedantyczna a teraz nic nie jest zrobione tak jak ja bym to zrobila... no ale nie będę się awanturowała za krzywo rozwieszone pieluchy [emoji14]


Btw czy któraś z Was używa pieluch wieloazowych?
Używam tylko jednorazowe...
 
My mieszkamy na 50 metrach także mój M raz dwa wszystko sam ogarnia... chociaż ćwiczę cierpliwość bo jestem z natury lekko pedantyczna a teraz nic nie jest zrobione tak jak ja bym to zrobila... no ale nie będę się awanturowała za krzywo rozwieszone pieluchy [emoji14]


Btw czy któraś z Was używa pieluch wieloazowych?
Ja sie przymierzam do zakupu ale tyle tych firm jest ze ciezko zdecydowac
 
Nie wiem nic to poje***e jest ze maja wyniki ale nie maja pieczatki i informacji do prokocimia nie mogą dac bez pieczatki.. Lekarz dzwonił i mowil do warszawy zeby powiedzieli tak albo nie i dupa!!!.jestem wsciekla. Jestem na skraju załamania..!!! Musze czekac do jutra... Oszaleje ale sa tez i dobre nowiny maly znowu przytul 2420g, je marchwianke czy cos takiego bo mial biegunke po moim mleku , i chcą sprawdzic czy jak znowu dostanie moje mleko czy znowu bedzie biegunka bo jak tak to bedzie mial skaze :\ i nie bede mogla go karmic.. W poniedzialek ma zakladane luski i chyba w srode moze wyjdziemy do domu:) oczywiście jak wyniki będą ok.. Takze jutro do 12tej znowu mamy czekac.. Ale ciesze sie ze mowia juz coś o wypisie :)
 
Nie wiem nic to poje***e jest ze maja wyniki ale nie maja pieczatki i informacji do prokocimia nie mogą dac bez pieczatki.. Lekarz dzwonił i mowil do warszawy zeby powiedzieli tak albo nie i dupa!!!.jestem wsciekla. Jestem na skraju załamania..!!! Musze czekac do jutra... Oszaleje ale sa tez i dobre nowiny maly znowu przytul 2420g, je marchwianke czy cos takiego bo mial biegunke po moim mleku , i chcą sprawdzic czy jak znowu dostanie moje mleko czy znowu bedzie biegunka bo jak tak to bedzie mial skaze :\ i nie bede mogla go karmic.. W poniedzialek ma zakladane luski i chyba w srode moze wyjdziemy do domu:) oczywiście jak wyniki będą ok.. Takze jutro do 12tej znowu mamy czekac.. Ale ciesze sie ze mowia juz coś o wypisie :)
Super, że tyje i że już coś wspominają o wypisie. Pamiętam swoją radość, jak moja wyszła z inkubatora a potem poznałam date wypisu.
Z wynikami genetyki tak jest niestety i bez lekarza wyniku nie poznasz. U nas wynik był a musiałam czekać na wizytę
 
Super, że tyje i że już coś wspominają o wypisie. Pamiętam swoją radość, jak moja wyszła z inkubatora a potem poznałam date wypisu.
Z wynikami genetyki tak jest niestety i bez lekarza wyniku nie poznasz. U nas wynik był a musiałam czekać na wizytę
Jest radosc ale z umiarem ze tak powiem póki nie bedzie tych wynikow:\ nie potrafie sie jeszcze cieszyc tak do konca.. Mam nadzieje ze jutro juz bede mogla ze cos powiedza. Ale juz blizej niz dalej. Jeszcze musza obserwować te kupy i jak reaguje na moje mleko lub ten bebilon.
 
reklama
Do góry