reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

A czy któraś używa kropelek espunisan? Czy dzieci mają problem z wyróżnieniem?bo mam taki problem od wczoraj, musiałam czopka zastosować, albo może to po pr9biotyku tak?
Moim zdaniem espumisan nie zaszkodzi ja stosowalam i bylo ok. Pomagal. Ja czasem pilam herbatę z kminku prawdziwego i tez pomagalo;)
 
reklama
Mamusie a wy tez macie ktoras piers większa od drugiej? Z prawej piesi mam 90ml mleka i jest ogromna i twarda a z lewej ledwo ledwo wyciskam 30ml... I widać juz ta asymetrie.. Nie wiem jak stymulowac te piers zeby dawala wiecej mleka..
 
Ja miałam 2 dni temu mega dysproporcje, dzwoniłam do mojej doradcy laktacyjnej i kazała mi zaczynać karmienie od mniejszej piersi, a potem dopiero przystawiać do tej większej. Po 2 dniach prawie się wyrównało. Ale ja karmie normalnie, nie wiem jak z laktatorem, możesz z tej większej nie ściągać do końca, a z tej mniejszej schematem 7-5-3 na rozkręcenie? Link do: Schemat Chele Marmet, czyli 7-5-3 - Mlekiem Mamy
 
@Jetkaa, super wiadomości!!
Dziewczyny ja kupiłam w biedronce orginalbe pampersy za 50zl 144 szt !! Promocja jest do dziś
@Gosika, u nas podobny problem tylko maluch je mniej a cześciej sie domaga i dla mnie to masakra bo nawet na spacer muszę butle robić bo jest krzyk.. pierwszy syn jadł całość za jednym razem i mogliśmy spacerować i 3h.. a teraz muszę karmić co 2,5h.. jedynie w nocy zdarza się, że sobie wydłuży.. co do zagęszczaczy to chyba tylko lekarz moze przepisać jak dziecko za dużo ulewa..
@kjsko, Probiotyk nie zaszkodzi napewno, raczej pomoże.. moj syn alergik dostaje codziennie [emoji6]
 
U mnie Kasia miała problemy z kupa jak dawałam diciflor, także wszystko możliwe.

Ostatnie dwie doby Maciej praktycznie przespał. A mnie cycki bolały od pokarmu bo on jadł co 4-6 godzin. Od wczoraj za to przypomniał sobie o jedzeniu i wisi non stop bo już mleka mam mniej. Zresztą nie wygląda na głodnego, bo ciumka tylko oby ciumkac. Także przyzwyczajam do smoczka, czasem się udaje podmienić.

U nas znowu upał. A było tak fajnie wczoraj. Ehhhh.....
 
Dziewczyny, ale noworodka do ukończenia 28 dnia życia należy wybudzać co 2h i karmić, by nie doszło do hipoglikemii i żeby dziecko nie zapadło w śpiączkę.


Słyszałam o tej promocji w Biedronce, tylko ja uziemiona do dzisiejszego wieczoru, bo jeszcze nie próbowałam znosić sama wózka po schodach, więc niestety :(. Ale na promobaby są informacje o aktualnych promocjach, może na coś się załapię.
Polecam pieluchy Tesco Loves Baby - są super, troszkę grubsze od Pampersów, ale podobnie ta gumka przy nóżkach "wbudowana" i kupa nie wychodzi bokiem :p. A kilka razy w innych pieluszkach wyszła. No i mają też żółtą kreskę przez całą pieluszkę, która zmienia kolor, gdy dziecko nasika.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny a Wasze dzieci przez ten upał tez robią takie gestrze te kupy? Jak było chłodniej robiła takie rzadkie a od kiedy jest tak gorąco robi takie geste
 
Do góry