reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Gratuluję ślicznotki:)) pelnia była może?;)
Jakie macie sposoby na uspokojenie? U mnie czasami nic nie działa. Tzn wieczorem po kąpieli jest płacz i nic nie mogę zrobić by lgor przestal. Próbuje:
1 noszenia na rękach w formie "zabki" lubi bardzo bo się rozgląda Ale wieczorem nic nie pomaga
2. Noszenie "kolyskowe" na rękach i bujanie, wędrowanie po domu.
3. Smoczek.
4.bujanie w wózku
5. Kladzenie na brzuszku na mnie lub na lozdczku
6. Mówienie robienie min
7. Grzechotanie zabawkami, pokazywanie kontrastowych obrazków..
8. Karnienie

Macie jakieś sprawdzone inne patenty? Może coś nowego zadziała.

My dalej walczymy z krostami i zielonymi kupami.
Jak na wieczór, to moze kolki ma?
 
Ja zawijam ciasno -ja goraco to np w pieluszke flanelowa szumie sama do ucha i klepie po tylku i zawsze chodzby nie wiem jaka histeria to dziala :) jesli nie usnie to chociaz sie uspokoi. Wazne bu wtedy tez sie nie denerwowac a i smoczek w buzi obowiazkowo :)
 
Dzień dobry.

Chyba w Biedronce była teraz. Ale musisz sprawdzić czy jeszcze jest. Moja bratowa używa oryginalnych pampersów to na necie zamawia hurtem. Podobno najtaniej wychodzi.
 
Hej dziewczyny. Wychodzi na to ze pomylilam miesiace, bo.juz czerwiec. Moj maly nadal w brzuchu. Jestem w szpitalu, wczoraj zalozyli mi cewnik, mialam skurcze co 5 min, przez noc ustaly. Sa co jakis czas ale duzo rzadziej. Juz mam dosc.
 
reklama
Gratuluję ślicznotki:)) pelnia była może?;)
Jakie macie sposoby na uspokojenie? U mnie czasami nic nie działa. Tzn wieczorem po kąpieli jest płacz i nic nie mogę zrobić by lgor przestal. Próbuje:
1 noszenia na rękach w formie "zabki" lubi bardzo bo się rozgląda Ale wieczorem nic nie pomaga
2. Noszenie "kolyskowe" na rękach i bujanie, wędrowanie po domu.
3. Smoczek.
4.bujanie w wózku
5. Kladzenie na brzuszku na mnie lub na lozdczku
6. Mówienie robienie min
7. Grzechotanie zabawkami, pokazywanie kontrastowych obrazków..
8. Karnienie

Macie jakieś sprawdzone inne patenty? Może coś nowego zadziała.

My dalej walczymy z krostami i zielonymi kupami.

A probowalas otulac mocno dziecko duza pieluszka/chusta muslinowa? Na moja to bardzo dziala plus granie jej szumow (moze byc z aplikacji na telefon, z youtube czy jakiegos szumisiowego pluszaka). Kupilam ksiazke autorstwa Harvey Karp “Najszczesliwsze niemowle w okolicy” i on tam pisze o tym, co dziala na placzace dziecko. Otulanie + szumy + bujanie + ssanie (smoczka/cyca) dziala cuda. Polecam, ma fajne rysunki jak otulic prawidlowo niemowle.


I gratuluje dzidziusiow!
 
Do góry