reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej :)

@Nan90 gratulacje [emoji4] Jak już sprytnie patrzy ta Twoja córcia [emoji38] Współczuje krzyżowych ... też przez to przeszłam i też po 18 godzinach udało mi się urodzić SN. Nie wiem skąd miałam siłe.. jak sobie przypomnę to mnie dreszcze przechodzą aż ..[emoji19] Ale ważne, że już po jesteśmy [emoji847][emoji16]

@sredec1982 ja się zwijam w kłębek i małą przytulam do mnie tak, że jest mega wtulona we mnie z podkurczonymi nóżkami i to działa [emoji5] Tak jakby opatulam ją sobą w pozycji embrionalnej.

@Katerina1985 mój kupił w Tesco - premium care są w cenie tych zwykłych chyba.

Zeni-maj i jak u Ciebie sytuacja? Trzymam kciuki by Tobie w miarę szybko z tym balonikiem poszło !!! [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
Hej dziewczyny. Wychodzi na to ze pomylilam miesiace, bo.juz czerwiec. Moj maly nadal w brzuchu. Jestem w szpitalu, wczoraj zalozyli mi cewnik, mialam skurcze co 5 min, przez noc ustaly. Sa co jakis czas ale duzo rzadziej. Juz mam dosc.
Bardzo współczuję i trzymam kciuki by w końcu poszło gładko.
 
Czesc dziewczyny ;) ja dziś mam dosc dobry chumor od bardzo dawna.. Byliśmy dzis u naszego szczęścia troche zjechal znowu z wagi 2420g:\ ale uwaga uwaga JE SAM!:) jak zobaczylismy go bez tych kabli bez sondy radosc byla ogromna! W poniedziałek wasy z tlenem mu tez sciagaja.. Nie ma antybiotyku, tlen jest minimalny, je sam 60ml!! Ma odrych ssania i juz polyka!:) jestem nieszczęśliwa od dnia porodu :) szkoda mi tylko jak po 3h odchodzimy a on tak za nami patrzy bidny :( serce sie kraje.. Ale moze w poniedziałek beda zlecone badania jeszcze raz usg serca.rehabilitację i opaski na raczki i jak by byly wyniki genetyczne to moze za tydzien by nas puścili... Oby.. Tak sobie robie nadzieje a potem dupa.. Ehh ale dzięki nadziei jest mi lepiej...
 
A tu nasz skarb, bez tych kabli .. Jest taki silny!
20180602_131755.jpg
 

Załączniki

  • 20180602_131755.jpg
    20180602_131755.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 1 175
Czesc dziewczyny ;) ja dziś mam dosc dobry chumor od bardzo dawna.. Byliśmy dzis u naszego szczęścia troche zjechal znowu z wagi 2420g:\ ale uwaga uwaga JE SAM!:) jak zobaczylismy go bez tych kabli bez sondy radosc byla ogromna! W poniedziałek wasy z tlenem mu tez sciagaja.. Nie ma antybiotyku, tlen jest minimalny, je sam 60ml!! Ma odrych ssania i juz polyka!:) jestem nieszczęśliwa od dnia porodu :) szkoda mi tylko jak po 3h odchodzimy a on tak za nami patrzy bidny :( serce sie kraje.. Ale moze w poniedziałek beda zlecone badania jeszcze raz usg serca.rehabilitację i opaski na raczki i jak by byly wyniki genetyczne to moze za tydzien by nas puścili... Oby.. Tak sobie robie nadzieje a potem dupa.. Ehh ale dzięki nadziei jest mi lepiej...
Cudownie. Moja 60ml to zjadała po pół roku. Szybko Ci urośnie duży, zdrowy i silny
 
Dziewczyny czy któraś z was używa lub używała zagęszczacza do mleka? Mój mały strasznie dużo je, często się domaga a potem wymiotuje :( jutro chce mu kupić zagęszczacze żeby bardziej się najadał a nie przejadal i wymiotował
 
reklama
A czy któraś używa kropelek espunisan? Czy dzieci mają problem z wyróżnieniem?bo mam taki problem od wczoraj, musiałam czopka zastosować, albo może to po pr9biotyku tak?
 
Do góry