reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@Nan90 ja w tę sobotę co mi wody poszły wstałam i byłam dwa razy taka jak normalnie. Trampek nie mogłam założyć jak na IP jechałam. Więc może to i czas na Ciebie dziewczyno :)

@nknatalia wiem co czujesz, ja to samo miałam...mnie tamta lekarka odesłała do domu z sączącymi się wodami a następnego dnia już były podbarwione krwią... więc różnie mogło być.. ehh Ci lekarze [emoji37] Ale jak to mówią myśl pozytywnie - będzie dobrze !

@Agunia93 to ile rodziłaś w sumie? Zastawka się domknie, spokojnie :) Moja owieczka też śpi sobie cały dzień - zaraz bedzie ryk bo kupę zrobiła a przewijania to ona nie lubi za bardzo... oj nie [emoji23]

@tysia123 ukradkiem zadzialaj ze swoim w tym szpitalu, może ruszy [emoji846]

Kurcze powiem Wam, że nie wierzyłam... a jednak, dziecko wywraca świat do góry nogami :)
 
reklama
Nie wiem,może ma kolki bo wieczorem płacze,Ale też może płacze bo w ciągu dnia śpi. Czytałam że te zmiany skórne są na całym ciele A on ma tylko na twarzy.. zmieniły dziś kolor na brazowawe i przebywam woda i jakby mijają...będę obserwować.mam nadzieję że to tylko potowki i moje hormony przekazane..
Nie dostaje kolki? Bo czesto przy skazie male dzieci dostaja...
 
Nie wiem,może ma kolki bo wieczorem płacze,Ale też może płacze bo w ciągu dnia śpi. Czytałam że te zmiany skórne są na całym ciele A on ma tylko na twarzy.. zmieniły dziś kolor na brazowawe i przebywam woda i jakby mijają...będę obserwować.mam nadzieję że to tylko potowki i moje hormony przekazane..
Sprobuj odrzucic caly nabial i zobacz czy zacznie znikac a maly uspokajac...
 
Nie wiem,może ma kolki bo wieczorem płacze,Ale też może płacze bo w ciągu dnia śpi. Czytałam że te zmiany skórne są na całym ciele A on ma tylko na twarzy.. zmieniły dziś kolor na brazowawe i przebywam woda i jakby mijają...będę obserwować.mam nadzieję że to tylko potowki i moje hormony przekazane..
Nie koniecznie musi być na całym ciele moja córka miała tak samo na buzi i była to skaza odstawiłam mleko i przeszło ... Ale później juz normalnie mm piła i nic jej nie było
 
reklama
Do góry