reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziękuję dziewczyny:) u mnie zaczęły sie już od 12h mocniejsze skurcze ale rozwarcie miałam 3cm, przed 14.00 lekarz mnie zbadał rozwarcie nie ruszyło wiec zadecydował o oxy. Skurcze na ktg porodowe, a rozwarcie 3 cm. Zwiększyli dawkę, przebił pęcherz płodowy. I po jakims czasie miałam 7cm. Oczywiście bylam tak zmęczona że Przy 9 cm zaczęły mi się juz takie parte że kazalam położonej nacinac krocze i po 4 partych Mała byla z nami :)
 
reklama
@MB91 ja tez karmie piersią, boli jak nie wiem jak chwyta brodawke ale narazie się najada i śpi. Nie dokarmiam jej narazie, próbujemy narazie piersią. Smaruje maltanem. Małej wyszły jakies lekkie szmery na sercu, niby jakas zastawka Botalla się nie domkneła. Ale moze sie zrosnie do kilku dni a jak nie to wizyta u kardiologa[emoji21]
 
Dobry tekst ;)

Mi się skurcze uspokoiły prawie całkowicie. Dziś jest w szpitalu kontrola z sanepidu więc rodzą tylko te co same bez wspomagacze rodzą. Jutro rano badanie i decyzja czy cewnik czy oxy czy coś innego robimy.
 
Dobry tekst ;)

Mi się skurcze uspokoiły prawie całkowicie. Dziś jest w szpitalu kontrola z sanepidu więc rodzą tylko te co same bez wspomagacze rodzą. Jutro rano badanie i decyzja czy cewnik czy oxy czy coś innego robimy.

Jesteś już po terminie? Kontrola sanepidu no dobra ale to jest szpital a nie restauracja.
 
Ja w szpitalu 5 h na cesarke czekałam bo anestezjolog nie, miał czasu. Więc pomyślałam sobie że za karę mnie tak trzymają bo nie rodzę naturalnie tylko cc
 
reklama
Dziewczyny,czy to trądzik? Jak walczyć? Ma nawet we wlosach:( wczoraj się pojawił.. Czy to przegrzanie?
20180524_152635.jpeg
 

Załączniki

  • 20180524_152635.jpeg
    20180524_152635.jpeg
    69,3 KB · Wyświetleń: 1 154
Do góry