reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
A w sumie to na czym polega ten test oxy? Ja nawet nie wiem [emoji14]
Z tego co moj mi powiedział bede miala ktg, później podepna mi oxcy i beda obserwowac jak mala reaguje na oxcy o czy nie spada jej tetno czy coś.. Jezeli tak to cc będzie mnie czekac jak wszystko z nia bedzie ok powinnam dostac skurczy i powoli rodzic :) tak mniej wiecej :) ale jak to w praktyce nie mam pojecia :) ciesze sie ze zobaczymy czy mala bedzie w stanie sama wyjsc i ze bede pewna ze wszystko ok:) a jak nie to cc trudno :) byle by z moja kruszynka bylo ok bo jednak 2423g to malo..
 
Ale mi sie fartlo dziewczyny szczęście w nieszczęściu moja tesciowa sie rochorowala tzn nawrot astmy i ma 9dni l4 czyli zajmie sie synem jak będę w szpitalu:) i moj D bedzie mógł byc przy mnie hehe:) a ja bede spokojna ze domu mi chlopy nie rozniosa a syn będzie jadl regularnie a ma z tym problem i trzeba go polować bo on czasu nigdy nie ma na spokojnie zjeść :) ufff:)
 
@Gosika88 to dobrze! Bardzo dobrze :)

@Jetkaa masz szczęście faktycznie :) Ja przyznałam się mamie i teraz chce wsiadać w pociąg i przyjeżdżać. Ehh.. 8 godzin jazdy z przesiadką, uważam, że bez sensu ale nie chce by się obraziła na mnie jakoś bardzo.

Swoją drogą cały czas na wkładce mam ślady takie brązowawe i zastanawiam się czy aby to na pewno jest normalne. Mała się rusza, i ból podbrzusza jest cały czas.
Chyba idę spać - przynajmniej doszukiwać się nie będę :D
 
Mb trzymam kciuki by już się zaczęło na dobre ;) tak to jest na podtrzymaniu, potem nie można urodzić;) Ale u Ciebie jest dobrze, rozwarcia,skurcze, czop..no chyba długo nie będziesz czekać:))
Dziękuję dziewczyny za radę:)) kurde, czopki;((( miałam nadzieję na przyjemniejsze metode;) np lody:p hehe.
Z obiadami trochę skomplikowane jest, mieszkam na odludziu trochę, rodzice pracują. Ale raz na 2 dni coś ciepłego się zje.
Dzisiejszej nocy mały troszkę spokojniejszy,budził się tylko jeść co 2 godz. Wczoraj po histerii usnal na 12 godz. Już nie miałam pomysłu co mu jest,więc go zostawiłam żeby płakał;(( i się uspokoił.qle tak mi było żal.m

u mnie tez tak bylo, i okazało sie zjadlam ogórka zielonego i mala brzuszek po tym polal, ciepły termofor na brzuszek i powinno byc ok, u nas pomoglo
 
reklama
U mnie cala noc i dzien bylo kwinkanie i zasypiala na kwadrans a pozniej znowu pobudka. Przyszly te niemieckie kropelki i jej dalam. Nie wiem czy sie zmeczyla czy kropelki zadzialaly ale spi juz 2 h *_*
 
Do góry