reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Gosika super że już w domu.

Mb a twoja mama po co jedzie? I tak w razie co wykazujesz w szpitalu. Najbardziej będzie potrzebna jak że ze szpitala wyjdziesz.

Plamienia zwłaszcza brązowe wg mnie są ok. To szyjka jak się rozwiera może krwawić.
 
reklama
Gosika super że już w domu.

Mb a twoja mama po co jedzie? I tak w razie co wykazujesz w szpitalu. Najbardziej będzie potrzebna jak że ze szpitala wyjdziesz.

Plamienia zwłaszcza brązowe wg mnie są ok. To szyjka jak się rozwiera może krwawić.
Ja tam bym sie cieszyła zs mama przyjedzie zwłaszcza jak masz być sama w domu wrazie co lepiej jak ktoś będzie
 
Cześć laski, piszę, żeby zameldować, że wczoraj urodziłam :) Piotrek, urodzony w 38 tyg, niestety konieczne było cc, bo po odejściu wód i mimo skurczy partych było małe rozwarcie a Piotrek zaczął gubić tętno. Na szczęście wszystko jest super, chłopak duży, 3730, 57 cm. Pozdrawiamy!
PS. Jak w parach to w parach, nie dość, zE tego samego dnia co Angela to i waga ta sama ;)
 
Cześć laski, piszę, żeby zameldować, że wczoraj urodziłam :) Piotrek, urodzony w 38 tyg, niestety konieczne było cc, bo po odejściu wód i mimo skurczy partych było małe rozwarcie a Piotrek zaczął gubić tętno. Na szczęście wszystko jest super, chłopak duży, 3730, 57 cm. Pozdrawiamy!
PS. Jak w parach to w parach, nie dość, zE tego samego dnia co Angela to i waga ta sama ;)
Gratulacje [emoji173] jak bedziesz na siłach pokaż synka [emoji173]
 
@brosandi gratulacje! A to Ci niespodzianka ;)Gratulacje i zdrówka dla Waszej dwójeczki :)

Maj w połowie a tu chyba większość już rozpakowanych co? :)

Moja mama właśnie chce przyjechać, a ja nie widzę sensu teraz ... i tak kimam większość czasu, bo mnie brzuszek boli. Przekonałam ją że będzie potrzebna właśnie po porodzie, więc zobaczymy co i jak wyjdzie finalnie.
 
Brosadi- gratulacje.

Ja z tą mama to z doświadczenia mówię. Ale wiadomo że każdy może mieć inne podejście.
 
reklama
Mono, gratulacje. Z zaskoczenia chyba bo pisałaś że nic się nie działo...... Odetchniesz to daj znać jak było.


Eyhhhh, coraz mniej nas w 2-paku zostało.......
 
Do góry