reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Skurcze sie zatrzymaly, niby juz chcialam, ale jak staly sie regularne to mowie do mojego M ze nie jestem jeszcze gotowa, to sie w nocy uspokoilo☺ dzis mam wizyte u mojego gina, az sie boje. U mnie 38'4. Latam od dwoch dni do toalety, oczyszczam sie☺
 
Juz blizej niz dalej :) lepiej wyspij sie porzadnie bo jak bedzie dzidzius to juz nie wyspisz sie przez dkuuugi czas :) u mnie dzisiaj co godzine sie budzila w nocy... Jakas masakra.... Spalam moze z 3 h jak zsumuje cala nocke. No coz trzeba przezyc :) w dzien spi a w nocy buszuje... Eh szkoda ze w dzien nie moge spac :/
 
Mi zostalo 3 dni :)
Link do: Nan90 na spokojnie i na Ciebie przyjdzie czas:) zauwazylam ze jedne urodzily byla cisza teraz znowu bierze kilka dziewczyn i będzie cisza i pozniej te ostatnie :)
MB91 mama tez mi mowi ze przez to ze chcialam to się nic nie działo a jak chce poczekac to ruszy ..a chce wytrzymac do poniedzialku:) zobaczymy hehe:
Duzo daje przy porodzie jak ma sie fajego lekarza i polozna :) naprawdę dużo lepiej sie rodzi:)
 
U nas pada kolejny dzien. Szaro buro i ponuro...ja juz mam dosc tego czekania co brzuch mocniej zacznie sie stawiac i regularniej to za chwile sie wszystko uspokaja i tak wkolo...jak u slonia ta ciaza bedzie trwac...jednak z dziewczynkami idzie to szybciej widze i znam z autopsji...i ze juz mam dość tego zabralam sie za sernik na zimno z serkow danio z truskawkami[emoji4] biszkot juz gotowy, czekam na galaretki teraz, takze dziewczyny po południu zapraszam na kawe ponarzekamy ze jeszcze nie rodzimy[emoji23][emoji6]
 
@aNusia90 rozumiem :-) Mam to samo. W sumie od rana to leże bo mnie brzuch boli i mam te plamienia... już sama bym chciała by było po sprawie.

Sernik na zimno! Ale bym zjadła :) Ale nie mam siły zrobić nic dzisiaj... hehe chyba ja magazynuje energię razem z małą. :)
 
U nas od środy królował sernik na zimno z truskawkami i codziennie koktajl truskawkowy. Dzisiaj zjadłam ostatni kawałek, mama dostarczyła świeżą porcje truskawek i już pijemy z małą koktajl a ja myślę nad nowy plackiem i znalazłam ciasto czekoladowe z musem truskawkowym i masą budyniową tylko chęci do pracy słabe.
 
reklama
Uwielbiam truskawki dlatego korzystam żeby się ich najeść bo jak urodzę i będę karmić to będę się bała je na początku jeść żeby nie uczulić małej a sezon na truskawki tak szybko mija.
 
Do góry