reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Gratuluje coreczki. Ja juz po wizycie, szyjka jeszcze jest ale zmieniona, rozwierajaca. Po badaniu jak wsiadlam do samochodu jako pasazer to ledwo dojechalam tak mnie caly kanal bolal. Krzepliwosc mi wzrosla w pon badania, jak znowu wzrosnie to we wtorek szpital. Chyba ze do pon samo sie zacznie, jak to doktorek powiedzial
 
Gratuluję nowo upieczonym mamom;) zycze duzo zdrowka dla was i dzieciaków :)

Ja sobie sprawdziłam torbe do szpitala w razie W mam wszystko zapakowane :) tak myślę :) mnie nic nie boli rano odeszedl ten czop i cisza :) takze licze ze w poniedziałek mój gin mi pomoze i bede juz tez po ;)
Bylam w sklepie bo caly dzien czuje się slabo bez sil i kupilam ciastka i zjadlqm cale i od razu lepiej :)
 
Gratuluję nowo upieczonym mamom;) zycze duzo zdrowka dla was i dzieciaków :)

Ja sobie sprawdziłam torbe do szpitala w razie W mam wszystko zapakowane :) tak myślę :) mnie nic nie boli rano odeszedl ten czop i cisza :) takze licze ze w poniedziałek mój gin mi pomoze i bede juz tez po ;)
Bylam w sklepie bo caly dzien czuje się slabo bez sil i kupilam ciastka i zjadlqm cale i od razu lepiej :)

Kochana.... ja jem jak świnka dzisiaj... wszystko pochłaniam :) Nie chce wiedzieć nawet ile tego dzisiaj zjadłam!!! [emoji3]
Może to taka cisza przed burzą u Ciebie? U mnie skurcze prawie nieodczuwalne. Znowu się pewnie uspokoi :)
 
Kochana.... ja jem jak świnka dzisiaj... wszystko pochłaniam :) Nie chce wiedzieć nawet ile tego dzisiaj zjadłam!!! [emoji3]
Może to taka cisza przed burzą u Ciebie? U mnie skurcze prawie nieodczuwalne. Znowu się pewnie uspokoi :)
Ee raczej nie.. Zle sie czuje od paru dni tzn tyle ze brak sil sennosc i zdenerwowanie... Moze przez to ze od paru dni zimno czarmo buro i pada deszcz.. I na mnie tak dziala... Mi juz obojetne kiedy sie zacznie bo wiem ze w poniedzialek max wtorek będę po:) więc czy dziś czy za 2 dni urodze obojetne hehe:) byle by zdrowe.. Ale smialam sie do mamy ze mam takiego lenia ze nawet rodzic by mi sie nie chciało.. Pocieszam sie tym ze słoneczko wraca do nas od jutra :)
 
reklama
Do góry