reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Czy wam też sugerowano dopajac niemowlaki woda, herbatka, czy woda z glukoza ? Polozna i lekarz mówili żeby tak robić bo jak będzie pić mm tak jak pije będzie gruby.. .kurde, nie znam się,Ale nigdy nie słyszałam, by do 6 miesiąca coś było potrzebne prócz mleka matki czy mm
... jakoś mi się to wydaje dziwne i nie chce zaszkodzić:(
Ty też jak możesz to pokaż synka :) takie maluszki tak szybko się zmieniają ... Ja dopajalam ;) i nic nie zaszkodziło :)
 
reklama
Ty też jak możesz to pokaż synka :) takie maluszki tak szybko się zmieniają ... Ja dopajalam ;) i nic nie zaszkodziło :)
No to się chwalę:))
20180512_084815.jpeg
20180513_190050.jpeg
 

Załączniki

  • 20180512_084815.jpeg
    20180512_084815.jpeg
    101 KB · Wyświetleń: 652
  • 20180513_190050.jpeg
    20180513_190050.jpeg
    72,8 KB · Wyświetleń: 677
Mój mały po wyjściu ze szpitala przesypia długie godziny, później długie godziny trzymam go przy cycu. Ciągle mam wrażenie, że się nie najada, a nie chciałabym przechodzić na mm lub odciągać już do butelki bo podobno później mają problem ze chwytaniem piersi.
Jeśli się uda to lepiej tylko kp, myślę że gdyby się nie najadal plakalby bardzo. U mnie tak jest. Do tego jak jest głodny otwiera buzke i wklada do niej rączki:) ja też cały czas na cycku, nic w domu zrobić n8e mogę. Nie zauważyłam by przyzwyczail się do gumy i butelki,pomimo że przez pierwsze 5 dni w szpitalu karmili wyłącznie butla i teraz jest też systematycznie na butelce i cycku. Jedyne co mnie irytuje że cyc go uspokaja i nie może zjeść porządnie bo zasypia. Smyram brodke Ale mało daje,na krótka chwilę.
Mówicie 3 miesiące tak dziś i wiszą ma cycku ??;) to dobrze że nie rok:)
 
Jeśli się uda to lepiej tylko kp, myślę że gdyby się nie najadal plakalby bardzo. U mnie tak jest. Do tego jak jest głodny otwiera buzke i wklada do niej rączki:) ja też cały czas na cycku, nic w domu zrobić n8e mogę. Nie zauważyłam by przyzwyczail się do gumy i butelki,pomimo że przez pierwsze 5 dni w szpitalu karmili wyłącznie butla i teraz jest też systematycznie na butelce i cycku. Jedyne co mnie irytuje że cyc go uspokaja i nie może zjeść porządnie bo zasypia. Smyram brodke Ale mało daje,na krótka chwilę.
Mówicie 3 miesiące tak dziś i wiszą ma cycku ??;) to dobrze że nie rok:)
Moja tak miała 3 miesiace większość na cycku potem sie unormowala i co 4 godziny dwie piersi po 45 minut :) ale nie ma długo bo musiałam mm wprowadzić nic nie pomogło i miałam za mało pokarmu a im była wieksza tym więcej potrzebowała tego mleka
 
U nas kp trwało 3 miesiące ale od razu był synek dokarmiany mm. Z tą woda jest tak że jeśli cokolwiek dostaje z cycka to dopajac nie trzeba ale samo mm to warto podawać wodale zwłaszcza jak jest ciepło.

Serdec słodziak [emoji7]
 
Tez tak słyszałam i mi mowiono ze cyca jak dzidzia ma to wody nie trzeba a jak mm to w tedy tak
 
Ja najstarsza cirke urodziłam w maju. Lato potem było meeeega gorące. Nic nie dopajalam bo pluła butelka a nie miałam cierpliwości poić ja strzykawka czy łyżeczka. Była na samym kp i co prawda w upały częściej jadła ale krócej. Pokarm na początku leci wodnisty a potem dopiero bardziej treściwy. Natura tak to sprytnie wymyśliła.
Natomiast słyszałam że na mm trzeba dzieci dopajac bo tam pokarm jest cały czas tak samo treściwy i dając cEsciej mm można utuczyć dziecko. Ale w szczegóły nie wchodziłam bo nigdy mm dziewczyny nie jadly.
 
reklama
Tez mysle ze przy kp wystarczy sam cyc.
Coraz mniej dziewczyn zostaje jeszcze przed porodem. Stresuje sie troche czy wszystko bedzie ok
 
Do góry