reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziękuję, jutro pojadę do apteki i kupię mu inne mleko,mam recepte na jakieś które zawiera mało mleka krowiego, zobaczymy. Kostki się pojawiają w miejscach zaczerwienionych jakby grupami i po 1-2 dniach chyba znikają. Będę obserwować.gorączki nie ma,bo byłby wrzask pewnie.
 
reklama
Cześć dziewczyny, a ja już dojeżdżam do szpitala... już na ip, bo jutro cc. Mam cykora, że hej... 3majcie kciuku, byśmy dobrze to razem przetrwały i były zdrowiutkie... Jeszcze zostało nam kilka spraw do przygotowania, ale mąż już sobie da z tym rady ;)
Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze. Musi;-)
 
Cześć dziewczyny, a ja już dojeżdżam do szpitala... już na ip, bo jutro cc. Mam cykora, że hej... 3majcie kciuku, byśmy dobrze to razem przetrwały i były zdrowiutkie... Jeszcze zostało nam kilka spraw do przygotowania, ale mąż już sobie da z tym rady ;)
Trzymam kciuki kochana, daj znać jak już będziesz po wszystkim na siłach [emoji7][emoji7][emoji8]
 
Brzuszków a kciuki zaciśnięte, jutro będę czekała na wieści ze wszystko ok. To kto jeszcze rodzi jutro? Bo u nas dzieciaczki póki co parami wychodzą ;)
 
Dzień dobry Dziewczyny.

Boziu mi się coś przestawiło i od dwóch nocy nie śpię... dzisiaj zasnęłam o 5 i o 7 już się obudziłam. Odsypiam trochę w dzień, ale są takie upały, że płakać mi się chce, leci ze mnie dosłownie pot strumieniami. Nie wiem od czego tak mi się przestawiło, no ale tak jest i trudno się mówi.

Miłej niedzieli [emoji7]

@Brzuszkowa powodzenia jutro! I nic się nie denerwuj, bo będzie dobrze. Zdrówka życzę [emoji8]
 
Czy wam też sugerowano dopajac niemowlaki woda, herbatka, czy woda z glukoza ? Polozna i lekarz mówili żeby tak robić bo jak będzie pić mm tak jak pije będzie gruby.. .kurde, nie znam się,Ale nigdy nie słyszałam, by do 6 miesiąca coś było potrzebne prócz mleka matki czy mm
... jakoś mi się to wydaje dziwne i nie chce zaszkodzić:(
 
Jak tam dziewczyny ? Która się teraz rozpakowuje ? :) A te które już urodziły jak tam wasze maluszki ?
Mój mały po wyjściu ze szpitala przesypia długie godziny, później długie godziny trzymam go przy cycu. Ciągle mam wrażenie, że się nie najada, a nie chciałabym przechodzić na mm lub odciągać już do butelki bo podobno później mają problem ze chwytaniem piersi.
 
Cześć dziewczyny, a ja już dojeżdżam do szpitala... już na ip, bo jutro cc. Mam cykora, że hej... 3majcie kciuku, byśmy dobrze to razem przetrwały i były zdrowiutkie... Jeszcze zostało nam kilka spraw do przygotowania, ale mąż już sobie da z tym rady ;)
Powodzenia i od razu życzę szybkiego powrotu do formy i zdrówka dla maluszka
 
reklama
Mój mały po wyjściu ze szpitala przesypia długie godziny, później długie godziny trzymam go przy cycu. Ciągle mam wrażenie, że się nie najada, a nie chciałabym przechodzić na mm lub odciągać już do butelki bo podobno później mają problem ze chwytaniem piersi.
Pierwsze. 3 miesiące takie są dzieci większość na cycu :) taki urok karmienia piersią .. :) Jak będziesz mogła to pokaż Oliwierka :* i buziaki dla maluszka od e-cioci :**
 
Do góry