reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny,wiecie co to może być?pojawiły się takie krosty w kilku miejscach na ciele po tygodniu. Lekarz sugeruje że to może uczulenie na mm. Może któraś z Was wie,czy mam się martwić czy nie?A może się przygrzal ...Tylko dziwnie że na ręce np.
20180513_131415.jpeg
 

Załączniki

  • 20180513_131415.jpeg
    20180513_131415.jpeg
    41,2 KB · Wyświetleń: 652
Dziewczyny,wiecie co to może być?pojawiły się takie krosty w kilku miejscach na ciele po tygodniu. Lekarz sugeruje że to może uczulenie na mm. Może któraś z Was wie,czy mam się martwić czy nie?A może się przygrzal ...Tylko dziwnie że na ręce np.Zobacz załącznik 856489
A ile ma tych krostek? Hmm myślałam ze potowki ale odpada, pokrzywka tez, zapalenie skory tez wiec chyba zostaje uczulenie na mleko... U nas sasiadki dZidzia musi pic kozie mleko bo zadnego nie toleruje.. Dobrze bo u nas w górach to zaden problem kupic takie mleko..
Moim zdaniem mozesz mu zmienic i obserowac:)
 
A ile ma tych krostek? Hmm myślałam ze potowki ale odpada, pokrzywka tez, zapalenie skory tez wiec chyba zostaje uczulenie na mleko... U nas sasiadki dZidzia musi pic kozie mleko bo zadnego nie toleruje.. Dobrze bo u nas w górach to zaden problem kupic takie mleko..
Moim zdaniem mozesz mu zmienic i obserowac:)
Aa teraz doczytalam, z przegrzania sa chyba czerwone plamki nie takie żółte. Przynajmniej moj syn takie mial. Tzn potowki pierwsze plama czerwona a pozniej male krostki ale czerwone i tyle
 
A może coś ugryzlo? U Kasi tak wyglądają miejsca po ugryzieniu meszki. Potem robi się strupek i dopiero znika wszystko.
 
Też mi to wygląda na ugryzienie bo masz tam taką jasną plamę a dookoła czerwone u takiego malucha po komarze są takie duże zmiany.
 
reklama
A ile ma tych krostek? Hmm myślałam ze potowki ale odpada, pokrzywka tez, zapalenie skory tez wiec chyba zostaje uczulenie na mleko... U nas sasiadki dZidzia musi pic kozie mleko bo zadnego nie toleruje.. Dobrze bo u nas w górach to zaden problem kupic takie mleko..
Moim zdaniem mozesz mu zmienic i obserowac:)
Odnosnie mleka.
FB_IMG_1526212620613.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1526212620613.jpg
    FB_IMG_1526212620613.jpg
    103,3 KB · Wyświetleń: 665
Do góry