reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Link do: natala95 22 maj
Link do: MB91 ja tez chyba bym oszalala ze zlosci..a juz na mnie nic nie działa.. Ani sex, ani masaz brzucha czy piersi, a ni ciepla kapiel ani wysilek... Wrrr... Mala poprostu nie jest gotowa wiem ze musi posiedziec i wogole ale te ostatnie dni i noce to tragedia.. Tak jak i poczatek ciazy tak samo jak koniec.. Jak dla mnie... Jak w 1 trymestrze dmuchanie na siebie wymioty spadek wagi brak apetytu nieprzespane noce czy wszystko jest ok tak koncowka tez jest straszna.. Najlepszy dla mnie byl 2 trymestr
 
Dziewczyny juz malo nam zostalo ja w drugim trymestrze lezalam w szpitalu ze wzgledu na duza gestosc krwi, wiec nie byl dla mnie to mily okres, choc dolegliwosci ciazowych bylo rzeczywiscie najmniej, ale zmierzam do tego ze lezala ze mna w sali dziewczyna ktorej sxyjka skrocila sie do min w 20 tyg.nie wstawala ani siku ani... dolezala az do 32 tyg. My jestesmy w domach, mozemy sxykowac gniazdka dla naszych maluchow.... cieszmy sie ostatnia blogą ciszą chociaz zeby nie bylo, czasem tez mam mysli ze chce juz...
 
@MB91 no to już wiesz na czym stoisz przynajmniej. Twoja Kruszynka wyprzedziła moja z waga bo moja 3050g. Dziewczyny mam taki seledynowy śluz na wkładce, xzy to czop odchodzi? Czy co bo raczej mi to na infekcje nie wygląda, bo nic mnie tam nie piecze ani nie kłuje[emoji52]
 
Link do: natala95 22 maj
Link do: MB91 ja tez chyba bym oszalala ze zlosci..a juz na mnie nic nie działa.. Ani sex, ani masaz brzucha czy piersi, a ni ciepla kapiel ani wysilek... Wrrr... Mala poprostu nie jest gotowa wiem ze musi posiedziec i wogole ale te ostatnie dni i noce to tragedia.. Tak jak i poczatek ciazy tak samo jak koniec.. Jak dla mnie... Jak w 1 trymestrze dmuchanie na siebie wymioty spadek wagi brak apetytu nieprzespane noce czy wszystko jest ok tak koncowka tez jest straszna.. Najlepszy dla mnie byl 2 trymestr
To jeszcze masz czas także spokojnie :) jeszcze 12 dni wszystko sie może zdarzyć :)
 
@MB91 no to już wiesz na czym stoisz przynajmniej. Twoja Kruszynka wyprzedziła moja z waga bo moja 3050g. Dziewczyny mam taki seledynowy śluz na wkładce, xzy to czop odchodzi? Czy co bo raczej mi to na infekcje nie wygląda, bo nic mnie tam nie piecze ani nie kłuje[emoji52]
Bo czop to moim zdaniem to nie jest nie spotkałam się z przypadkiem żeby czop był seledynowy
 
Agunia może ci zielone wody odeszły ? Czujesz maluszka ? Ja bym jechała do szpitala
Tak kopie cały czas, wczoraj byłam wieczorem na usg to bylo wszystko ok. Kazalam mojemu dzisiaj kupić te paski lakmusowe. Może to czop kawałkami się odkleja... Nie wiem już sama, chyba że jakas infekcja, która nic nie szczypie?
 
reklama
Do góry