reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Gosika88 jak sie mają sprawy?

@MB91 nie dręcz się. Twoja intuicja pewnie nie zawiedzie ;)

@Jetkaa super, że wszystko ok ;)

A ja już po wizycie. Z małą wszystko ok. Ma 3200g. W niedzielę po lekkim obiadku mam się wstawić do szpitala - dostałam skierowanie, a w poniedziałek cc... Szyjka już trochę zmiękczona, ułożenie nadal pośladkowe. Dziś 38+2 tc. Jutro ciąg dalszy porządków generalnych :D Muszę zdążyć ze wszystkim... Czasu coraz mniej...
 
To mój synuś najdroższy :* urodziłam dzisiaj o 21:45. Żel dał dobry skutek. Rodziłam siłami natury bez znieczulenia. Maluch waży 3190 i 56 cm długi. Spodziewałam się gorszych skurczy, choć i tak były mocne i dawały w kość. Nacieli mnie, podszywali i już jesteśmy na oddziale noworodkowym.
IMG_20180508_233409.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180508_233409.jpg
    IMG_20180508_233409.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 730
To mój synuś najdroższy :* urodziłam dzisiaj o 21:45. Żel dał dobry skutek. Rodziłam siłami natury bez znieczulenia. Maluch waży 3190 i 56 cm długi. Spodziewałam się gorszych skurczy, choć i tak były mocne i dawały w kość. Nacieli mnie, podszywali i już jesteśmy na oddziale noworodkowym. Zobacz załącznik 854915
Gratuluję kochana. Słodzik mały. Mam nadzieję, że się dobrze czujecie. Zdrówka dla was ;)
 
Ogólnie ok choć trochę wiruje w głowie. Mały dostał 9/10 pkt ze względu iz musieli go stymulować by zaczął płakać
 
To mój synuś najdroższy :* urodziłam dzisiaj o 21:45. Żel dał dobry skutek. Rodziłam siłami natury bez znieczulenia. Maluch waży 3190 i 56 cm długi. Spodziewałam się gorszych skurczy, choć i tak były mocne i dawały w kość. Nacieli mnie, podszywali i już jesteśmy na oddziale noworodkowym. Zobacz załącznik 854915

Jeeee *.* słodko gratulacje :) !
Mnie przed 21 zaczął strasznie brzuch bolec i do 23 myślałam ze to początek czegoś ale teraz się wyciszyło :(( idę spać zobaczymy co jutro po ktg w takim razie ;)
Dobranoc :)
Ps. Kto tu jeszcze został w dwupaku ?? ;)
 
To mój synuś najdroższy :* urodziłam dzisiaj o 21:45. Żel dał dobry skutek. Rodziłam siłami natury bez znieczulenia. Maluch waży 3190 i 56 cm długi. Spodziewałam się gorszych skurczy, choć i tak były mocne i dawały w kość. Nacieli mnie, podszywali i już jesteśmy na oddziale noworodkowym. Zobacz załącznik 854915
Cudo :) gratulacje kochama [emoji173]
 
reklama
Do góry