reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

No to się nie denerwuj. Jak będzie brak oznak porodu, to sobie spokojnie pojedziesz w sobotę do szpitala. Głowa do gory i nie martw się szpitalem. Nastaw się tylko na to, że Cię tam będą nianczyc. Jak urodzisz, to będą raczej ciebie ostro traktować, tak byś sama zajmowała się dzieckiem jak i w kwestii karmienia piersią. Ja po pierwszym cc byłam załamana, ale teraz już wiem jak to wygląda i na co mogę sier nastawić ;)
Postaraj się odpoczywać, zbierać siły i spokoju. Sama się już denerwuje,.a czeka mnie cc...
Dzięki za słowa otuchy :* mimo wszystko frustracja narasta z każdym dniem.
 
reklama
Dzięki za słowa otuchy :* mimo wszystko frustracja narasta z każdym dniem.
Nie ma za co. Poród to wyjątkowe przeżycie, gdzie z jednej strony wielka radość a z drugiej strony obawy i lęki. Każda z nas podchodzi do tego indywidualnie, ale sama mam cykora. Tylko,.że słabiej odczuwam stres, bo mam trochę więcej czasu. Damy rady ;)
 
Serdec1982 i marida powodzenia i szczęśliwego rozwiązania. Trzymam mocno kciuki.
Z jednej strony zazdroszczę a z drugiej pewnie byłabym przerażona że już;-).
 
Gosika88 spokojnie wszystko będzie dobrze. Z siedmiu dziewczyn które miały wywoływany poród tylko mój trwał dwa dni reszta rodziła średnio wciągu dwóch godzin od pierwszych objawów. Także rzadko się zdarza żeby poród wywoływany był taki zły. A nuż samo się zacznie. Głowa do góry.
 
Dzień dobry kobietki [emoji8]

@sredec1982 i @marida powodzenia! 3mam kciuki [emoji8] Dajcie znać jak dojdziecie do siebie jak poszło i pokażcie maluszki swoje [emoji5]

@Jetkaa daj znać jak po wizycie. Ja budziłam się dzisiaj co godzinę na siusiu.... od 4 jakoś do 6 nie spałam - taka byłam głodna, że zjadłam dwie bułki z twarożkiem i pomidorem [emoji39] Hahah zrobiłam później paznokcie u rąk i poszłam spać dalej [emoji6]
Dziwna sprawa ogólnie bo mnie też brzuch boli - ale tak bardziej w dole nieprzyjemne uczucie jakbym okres miała zaraz dostać, ahh a już zapomniałam prawie co to za ból. Zobaczymy co dzisiejszy dzień przyniesie - wczoraj tak mnie złapało coś w pachwinie, że chodzić nie mogłam - tak jakbym naciągnęła ścięgno ☹️ Dzisiaj już lepiej - Haha każdego dnia coś / ja już sama siebie nie lubię za to marudzenie ... bo trochę mojemu stękam, że to to... że to tamto [emoji4]

@Gosika88 spokojnie kochana!! Nie denerwuj się, bo to i tak nic nie da. Do soboty jeszcze 4 całe dni a wiele w tym czasie może się wydarzyć [emoji6]
 
reklama
Ale mnie ciekawość zżera o dzisiejszych CC :D ja się wzięłam za pranie ciuszkow, które przysłała mi teściowa z Anglii. Męża później wyśle do Pepco żeby kupił kilka pojemnikow, bo nie mam gdzie tego upchać. W sumie tak sobie teraz myślę, że nawet pojemniki nie zmieszczą mi się do szafy hehe.
 
Do góry