reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ale mnie ciekawość zżera o dzisiejszych CC :D ja się wzięłam za pranie ciuszkow, które przysłała mi teściowa z Anglii. Męża później wyśle do Pepco żeby kupił kilka pojemnikow, bo nie mam gdzie tego upchać. W sumie tak sobie teraz myślę, że nawet pojemniki nie zmieszczą mi się do szafy hehe.

Gosia a jakbyś pod łóżeczko wsunęła? Ja kupiłam takie plastikowe białe na kółeczkach i pod łóżeczkiem mam wsunięte. [emoji3]
 
reklama
Gosia a jakbyś pod łóżeczko wsunęła? Ja kupiłam takie plastikowe białe na kółeczkach i pod łóżeczkiem mam wsunięte. [emoji3]
U mnie pod kołyska niestety mało miejsca jest. Coś się wykombinuje. Może jedno na drugie się ustawi w jakimś kącie, zobaczymy. Najważniejsze żeby były już uprane i spakowane [emoji14]
 
Wooow, trzecia pralka wstawiona, drugie pranie zaraz rozwiesze, między czasie umyłam krzesełka na balkon, bo mam dziś w planie posiedzieć trochę i pooddychać "świeżym" powietrzem wprost z ulicy :D ledzwia mnie tak napieprzaja, że ledwo chodzę [emoji14] w ogóle dziś wstałam po 6 i inteligentna ja postanowiłam umyć rury w łazience za muszla, oczywiście brzuch mi przeszkadzał więc wygibasy były ciekawe :) a mój synek jak nie chciał wyjść tak nie chce. Mój tata się śmieje, że ma charakterek po mężu.
 
Ja czekam na mojego gina:)
Biedna jakas babka, przyjechała w 5miesiącu do Zakopanego zaczela krawic.. Ciekawe czy wszystko ok z dzidzia... Oczywiście dostala opie***l ze po co w ciazy do zakopanego przyjechała... Jak nie wolno...
Musiałam isc na nogach 3km do tego szpitala bo takie sa tu korki!! Dramat!!!! Mam nadzieje ze cos sie ruszy hehe:)
 
Pierwszy raz słyszę że w ciąży do Zakopanego nie można. W góry iść rozumiem, ale znam wiele osób co jeździły i nic się nie stało. Bez sensu janktos opieprzyl.

Powodzenia na wizycie.
 
Pierwszy raz słyszę że w ciąży do Zakopanego nie można. W góry iść rozumiem, ale znam wiele osób co jeździły i nic się nie stało. Bez sensu janktos opieprzyl.

Powodzenia na wizycie.
Ja lezalam z babka na patologi ktora przyjechała w wczesnej ciazy, przez roznice ciśnienia czy czegoś tam poronila:\ a jedna lezala kilka tyg u nas żeby dptrwac do bezpiecznego tyg i zeby mogla wrócić..

Dziekuje:)
 
Ja od 5 dziś spać nie mogłam. Teraz sobie leżę bo teściowa dziewczynki na spacer zabrała. Duszno i gorąco dziś znoooeu. Ciężko jakoś mi się funkcjonuje. Mogłoby popadać .
 
reklama
Wooow, trzecia pralka wstawiona, drugie pranie zaraz rozwiesze, między czasie umyłam krzesełka na balkon, bo mam dziś w planie posiedzieć trochę i pooddychać "świeżym" powietrzem wprost z ulicy :D ledzwia mnie tak napieprzaja, że ledwo chodzę [emoji14] w ogóle dziś wstałam po 6 i inteligentna ja postanowiłam umyć rury w łazience za muszla, oczywiście brzuch mi przeszkadzał więc wygibasy były ciekawe :) a mój synek jak nie chciał wyjść tak nie chce. Mój tata się śmieje, że ma charakterek po mężu.
Gosia a jakie rozmiary pierzesz? Ja mam przygotowane 56 i 62, wszystkie 0-3 msc, reszta leży i czeka na więcej czasu, aczkolwiek zastanawiam się czy nie poprać właśnie :)
 
Do góry