reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja to się zastanawiam, czy ze mną jest wszystko ok. Naprawdę nie mam żadnych oznak zbliżającego się porodu, 4 dni po terminie i nic się nie dzieje. Coś przeczuwam, że w szpitalu nie będzie za fajnie.
 
Ja to się zastanawiam, czy ze mną jest wszystko ok. Naprawdę nie mam żadnych oznak zbliżającego się porodu, 4 dni po terminie i nic się nie dzieje. Coś przeczuwam, że w szpitalu nie będzie za fajnie.

Nie martw sie na zapas. Szpital jak szpital. Może akurat trafisz na miły personel...
A jakie masz dalsze instrukcje? Masz czekać na oznaki, czy masz się zgłosić do szpitala? Nie pamiętam już...
 
Nie martw sie na zapas. Szpital jak szpital. Może akurat trafisz na miły personel...
A jakie masz dalsze instrukcje? Masz czekać na oznaki, czy masz się zgłosić do szpitala? Nie pamiętam już...
5.05 mam się zgłosić do szpitala już na izbę przyjec chyba, ze akcja zacznie się wcześniej lub ruchy będą nie takie jak powinny.
 
reklama
No to się nie denerwuj. Jak będzie brak oznak porodu, to sobie spokojnie pojedziesz w sobotę do szpitala. Głowa do gory i nie martw się szpitalem. Nastaw się tylko na to, że Cię tam będą nianczyc. Jak urodzisz, to będą raczej ciebie ostro traktować, tak byś sama zajmowała się dzieckiem jak i w kwestii karmienia piersią. Ja po pierwszym cc byłam załamana, ale teraz już wiem jak to wygląda i na co mogę sier nastawić ;)
Postaraj się odpoczywać, zbierać siły i spokoju. Sama się już denerwuje,.a czeka mnie cc...
 
Do góry