reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Blondynka1988 gratulacje !!! [emoji4] Ale nam się rozpakowywanie zaczęło [emoji6] Daj znać w wolnej chwili jak tam i co tam [emoji39]
Haha 13.04 pisałaś, że chyba przypuszczenia gina, że do 17.04 urodzisz się nie sprawdzą .... a widzisz !!! [emoji39] Super [emoji8]

@paaulaa90 super, że już w domku jesteś [emoji3] A który masz tydzień?
 
Zaczęły się wody sączyć po 9:00 w niedzielę. Wzięłam prysznic i o 10:38 byliśmy już przyjęci w szpitalu. Szybko skurcze się zrobiły. Rozwarcie też szybko szło. O 13:23 maluszek był z nami.
Skończyło się nacięciem krocza i szyciem. Mały miał owiniętą pępowinę na ręce i tracił tętno.
Ogólnie jest super! Jestem mega szczęśliwa!
Ważył 3440g i 58cm :) Był to 37+3 ( tak wpisali w szpitalu, ale mi wychodziło, że 37+4)
We wtorek wyszliśmy :)
 
Zaczęły się wody sączyć po 9:00 w niedzielę. Wzięłam prysznic i o 10:38 byliśmy już przyjęci w szpitalu. Szybko skurcze się zrobiły. Rozwarcie też szybko szło. O 13:23 maluszek był z nami.
Skończyło się nacięciem krocza i szyciem. Mały miał owiniętą pępowinę na ręce i tracił tętno.
Ogólnie jest super! Jestem mega szczęśliwa!
Ważył 3440g i 58cm :) Był to 37+3 ( tak wpisali w szpitalu, ale mi wychodziło, że 37+4)
We wtorek wyszliśmy :)
Super!!!!!
 
Dziewczyny co już urodIly- gratulacje. Teraz gorący czas się zaczyna bo rozpakowanych będzie coraz więcej. Tylko nie opuszczajcie nas tylko piszcie jak tam wam się żyje z dzieciaczkami.
 
Ja dziś miałam konsultacje z lekarzem za tydzień mam mieć usg i zobaczą ile mała przybrała wagowo i podejmą decyzję czy będą wywoływać poród czy jeszcze będą czekać następny tydzień ale napewno będą mi wywoływać poród bo też podejrzewają że jest dlatego mała że może jest problem z lozyskiem poki co mam co 2 dni ktg :eek: tak się dziś tym wszystkim zdenerwowałam że aż mi się ręce trzesly :(
Dziewczyny gratulacje maluszków super że wszystko ok z wami i dzieciaczkami :)
 
@Blondynka1988, gratulacje!! [emoji8] ale Wam zazdroszczę [emoji6]
U mnie dziś równo 38+0 miałam ostatnia wizytę ale bez usg.. szyjka skrócona ale zamknięta także czekamy.. Syn urodził się równo w terminie.. oby ten chciał trochę wcześniej [emoji120]
 
reklama
Do góry