reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny czy wy też puchniecie? W dłoniach mam serdelki, stopy nie mieszczą mi się w kapciach, twarz jak księżyc w pełni... A do tego gorąco
Butów już od kilku miesięcy nie mogę włożyć, chodzę w trampkach. Cała jestem większa Ale u mnie to chyba bardziej dodatkowe kg dają się we znaki niż woda w organizmie;( chodzę po schodach codziennie z 10x i to nic nie daje..;) chyba że za mało się staram. Tylko że dla mnie takie wejście na piętro to duży wyczyn:/
Dziś jestem mega senna i głowa mnie boli.
 
reklama
Kochana, od 3 dni strasznie spuchly mi nogi, że teze nie wchodzę do butów. Wczoraj otworzyłam sezon na japonki, bo bym musiała chyba jechać w chodakach [emoji14] Nogi mam jak słońca :D. Pociesza mnie fakt, że jedynie niecaly miesiąc do cc i trochę po będę się musiała męczyć z opuchlizna, bo przy Amelce to 3 miesiące + po cc, bo rodzilam koniec września;)
W pierwszej ciąży spędziłam całe ostatnie dwa miesiące ciąży w japonkach i to był błąd nogi mi tak się rozciapcialy że długo nie mogłam nosić innych butów niż adidasy, podobno dobrze żeby chociaż jakiś klinik był lub podwyższenie. Teraz już tego nie zrobię chociaż wiem że to wygodne. Nawet do porodu miałam w szpitalu japonki bo w nic nie wchodziła moja stopa, koniec końców rozmiar nogi większy o jeden rozmiar i wszystkie buty z przed ciąży do kosza. Mi opuchlizna zeszła zaraz po porodzie jak ręką odjął.
 
Witam.
U nas na Kujawach też piękna pogoda ja muszę chodzić w opasce na uszy bo mam lekkie zapalenie ucha lek mogę tylko doraźnie stosować i tylko przy dużym bólu więc nie używam. Mała kaszle i smarka nadal ale już lepiej.
Męczy mnie już mój stan, gorąco mi ciągle i duszno, a tu jeszcze ponad miesiąc.....[emoji852]️
Dzisiaj w TVN było o chustowaniu i spodobała mi się chusta kółkowa ale ceny tych mega drogie, zastanawiam się czy nie spróbować ale boję się że mi będzie za gorąco z dzieckiem i chustą na ciele. Hmm... Będzie któraś chustowała?
Też oglądałam. Sama niedawno zastanawiam się nad takim nosidelkiem, bo chustowania się bałam, bo nie wiem czy poradzilabym sobie z techniką jej zakladania. Dziś widzialam to z tym kółkiem i z tym bym sobie poradziła. Ale też zastanawiam się, czy właśnie latem mansens, gdzie jest ciepło, upały... Niepotrzebne nam potowki....
 
Ja chustowac nie bede.. Nie lubie byc obwiazana czyms ... A jeszcze bedzie cieplo to juz wogole.. Ja sie ciesze strasznie bo w 1 ciazy puchlam bylam beczka:) duzy brzuch, rozstepy, popuchnieta , a teraz nic .. Buty mam te same bo nie puchna mi nogi nawet majtki te same bo tylek mi nie urósł, tylko8kg na plusie buzia nic sie nie zmienila. Jedyne co to biust jest taki pelny hehe:) szkoda ze tylko na chwile..boje sie troche jaki bedzie jak skończę karmic:\ Maly brzuszek baaardzo się ciesze ale ciekawe czym to idzie:) sasiadka sie mnie pyta czy to 6 miesiąc hehe a ja mowie ze prawie 9ty:)
 
@Gosika88 ja nie puchnę jako tako - jedynie co to palce trochę u rąk, dlatego pościągałam pierścionki już[emoji28] No i może trochę buzia .... ale tragedii nie ma. Za to mi jest non-stop gorąco.

@kjsko usiadłam dzisiaj na słoneczku i wysłałam mamie fotkę jak opalam nóżki, to dostałam OPR, że mam nie przegrzewać nóg bo mogę skurcze wywołać [emoji849] Okazuje się, że to podobno też jakaś metoda by nogi w bardzo cieplej wodzie moczyć i ogólnie wygrzewać [emoji4] Pierwsze słyszę ale może spróbuj. Stymulacja sutków pomaga, seksik podobno też, no i te schody [emoji16]
 
Ja nie puchnę, ale bolą mnie ręce w nadgarstkach i palce w stawach, szczególnie po nocy. I nie wiem czy to z powodu ciąży czy z częstego używania telefonu...
Ja 38tc i 3d i boję się wychodzić, żeby nie zacząć na ulicy rodzić albo w sklepie :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Wczoraj w końcu puścili mnie ze szpitala, z posiewu wyszlo ze jakąś bakterie mam podleczyli mnie troche dożylnie a teraz mam antybiotyk w domu. Na ktg lekkie skurcze byly ale ich nie czułam. Za tydzień mój gin chce mi ściągnąć pessar twierdzi ze on czuje ze i tak donoszę do terminu hehe.
 
Do góry