reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dzień dobry.

Odkurzacz przy wiertarkę się sprawdza u nas. Ale niestety coś tam się sypie zawsze więc pod otworem jak coś stoi/leży to się zakurzy. A pozostałe rzeczy w pokoju nie powinny.
Możesz spróbować w miejscu wiercenia przyklrich taśma malarska większy kawałek folii ale musi być luźno żeby pył z wiercenia mógł swobodnie z dziury wylatywać. No i ja mam zawsze problem jak to odkleić aby się wszystko nie wysypało.
 
reklama
Czesc dziewczyny:)
U nas wczoraj bylo dosc cieplo ale padal deszcz:\ szaro buro.. Pol dnia w lozku spedzilam.. Dzis moze bedzie lepiej..
Jeszcze auto mi sie zepsulo.... Ehh . a myślałam ze dzis pojade do mamy.. Mam nadzieje ze jutro przyjdzie część do auta i moj mi je naprawi.. Bo busem mi sie nie chce:)
Moj syn strasznie sie nie slucha w przedszkolu;\ nauczycielka sie mi skrazyla... :\ troche głupio bo ma 3.5 latka a nie slucha sie, ma swoje zdanie.. Ehh ciesze sie ze ma inne zdanie moj syn ale tlumacze mu ze w przedszkolu musi słuchać sie pani:\ nie wiem co robic..
 
Dzis zamierzam wrzucic na luz, jakos tak przez caly miniony tydzien bylam spieta i zestresowana ciaza i porodem, ze czegos nie zdarze zrobic, cos mi umnknie, kiedy i jak to bedzie, takie cisnienie ze lepirj wczesniej miec to z glowy, dzis odpuszczam co zrobie to zrobie, moze kawa z sasiadka i spacer z Zuzia, a potem jakis dobry obiadek dla mojego ,....
Jak tam u Was nastawienie?
 
Trzeba odpoczac poki sie da:) ja też od wczoraj stwierdzilam po co mam sie stresować nieposprzatanym domem jak ja zapierdzielam a szwagierka ma to w dupie.. I zaraz znowu bałagan.. Pff! Takze ja odpoczywam poki dam rade :) sprzatam ale juz nie codziennie jak jakas pedantka bo im bardziej sprzatalam tym bardziej sie stresowalam jak powstał balagan..
 
No ja dziś robię za perfekcyjną panią domu ... Pranie wstawione o 6:30, już rozwieszone, ogarnięte dwa pokoje, wstawiam za chwilę rosół ... A dlaczego ? Bo mam w sobotę egzamin i muszę się uczyć ale przecież jest tyle do zrobienia w domu [emoji23]
 
@Jetkaa moi rodzice mimi mówili: małe dzieci małe problemy, duzee dzieci duże problemy... Coś w tym jest. U nas w przedszkolu nauczycielki nie zmuszają dzieci do wykonywania wskazanych czynnościach. Są to jednostki, które siedzą.z.boku i obserwują, a jak są gotowe, to włączają się w zabawę... Dla waszego synka przedszkole jest nowością i musi się jeszcze nauczyc posłuszeństwa. W domu wiadomo wymagam, ale jak popatrzy na mnie swoimi oczkami to miekne... No acw przedszkolu nauczyciel nie mozee sobie na wszystko pozwolić, bo dzieci by im na głowy weszły... Ale głowa do góry. Synek się przywyczai do obowiązujących zasad i będzie ok ;)
Co do wiercenia,.to u nas jest ta.sama metoda, co dziewczyny opisywaly ;)
Odpoczywajcie dziewczyny i to jak najwięcej. Sama bym tak chciała, ale u mnie ciągle coś. Zwłaszcza, że u nas dziś piękna słoneczna pogoda, która ma sie utrzymywać przez najbliższe dni. Oby nie było wiatru, bo u nas zawsze wieje, bo za zaraz pola, las i nie ma ściany ochronnej.
@kamilaasami powodzenia na egzaminach. Ty to masz nerwy jeszcze na egzaminy... No ale nie ma wyjścia. Zrobić.co zrobić.i z głowy. Na szczęście ja mam studia za sobą. Dużo ci jeszcze zostało?

Ja po dwóch dniach niesorzatania wygląda gorzej niż źle. Wszędzie coś leży. Kurzu od metra. Szlag mnie trafia, bo nikt niczym się w domu nie przejmuje. Nawet tamo przy śniadaniu miałam spiecie z mężem, bo nawet córce mie jest w stanie podać syropow, gdzie on już pił kawę, a ja jeszcze jadłam... :mad:
Zaczęłam w piątek robić porządek w szafie i od tego czasu na stertach są rzeczy do wyniesienia na poddasze, a tu mi brakuje pojemników. Ale jak jesteśmy w mieście, to juzr się nie chce jechać na koniec miasta do sklepu, bo w jysku są najlepsze...
Do tego mam wisieć jeszcze rzeczy do maleństwa, które muszę poprasowac... Ach... Dzisr już piore kolejne 2 rzuty ciuszkow, a potem chyba całość będę prasowac i układać rozmiarami, bo mam od 56-68, grubsze, cieńsze. Muszę znaleźć.jakiś system układania rzeczy do komody.
Dziś do południa ogarniam wszystko co najbardziej widoczne, a od jutra zabieram się do grubszych ryb: jak prasowanie, odkurzanie, ścieranie kurzu. Nie.mogę na.to ppatrzeć. Do tego ten uporczywy kaszel przez który zasr wstałam o 4.30. No ale i tej porze nie będę sprzątać, bo bym wszystkich pobudzila...Chyba też wstałam lewą nogą, bo mnie wszystko drażni i jestem zmierzla... A po 13.00 jedziemy do Katowic na spotkanie i obiecałam Amelce przejażdżkę tramwajem :D
No to pomarudzilam i wracam do domowych obowiązków :baffled:
 
Brzuszkowa jestem na 4m semestrze a semestrów jest 6 [emoji13] nie mam do tego głowy ale wiem że to dla dobra dzieci i się zmuszam ... Kupę kasy już w to włożyliśmy z mężem i nie poddam się od tak ... Ponoć przede mną najgorsza sesja ale to dopiero w lipcu ;)
 
Brzuszkowa jestem na 4m semestrze a semestrów jest 6 [emoji13] nie mam do tego głowy ale wiem że to dla dobra dzieci i się zmuszam ... Kupę kasy już w to włożyliśmy z mężem i nie poddam się od tak ... Ponoć przede mną najgorsza sesja ale to dopiero w lipcu ;)

Rozumiem ;) Czego się nie robi dla dzieci... Powodzenia w sesji no i dalszej części studiów :)
 
U nas tez slonecznie, pranie rozwiwszone zuza zasypia, wiec bedzoe czas zrobic obiad o zjesc drugie sniadanie.
Dzis wizyta...zobaczymy co bedzie..
Dzis myje i wyparzam smoczki butelki itp. Matko juz 35 tydzien, końcówka, a Zuzke urodzilam na poczatku 38 i zaczynam sie bac...matko kiedy ta ciaza zleciala...tez tak macie?
 
reklama
Dzien dobry!
dziewczyny słyszalam takie powiedzenie że dziewczynki się szybciej rodzą niż chłopcy ? moja znajoma urodzila swoja pierwszą córkę w 38 tygodniu własnie, a podobno chłopcy zawsze są przenoszeni.. myślicie ze jest cos w tym?
 
Do góry