reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

U mnie słoneczko, ciepło i piękna pogoda i cóż z tego, jak sama nigdzie raczej już się nie wybiorę. Brzuch ciężki, plecy przy chodzeniu bolą a mój pan w pracy. Pootwierałam okna i podjadam albo odpoczywam.

Co do wózków, to ja odkupiłam używany Espiro Enzo Evo 3w1 z fotelikiem Maxi Cosi. Kolor czerwony. Podoba mi się to raz, a dwa ma dużą gondole i spacerówkę, co mnie osobiście się podoba.
 
reklama
Czesc dziewczyny, wczoraj byłam u lekarza. Ostatnio kazał mi brać nospe forte i magnez, bo mi się szyjka skraca, teraz stwierdził że mam nadal brać a teraz tak się zastanawiam czy to nie szkodzi jakoś dziecku, co wy o tym myślicie? Brała któraś z was w ciąży?
 
U nas pochmurnie ale cieplo:) u mnie nic zanego bolu nic... Naszczecie w sumie bo to ze cos kogos boli nie znaczy ze urodzi wczesniej niz kobieta ktora nie miala wczesniejszych skurczy:)
Panie przedszkolanki znalazy sposób jak moj syn nie chce jeść i mówi ze go bolą zeby, brzuch glowa itp daja mu kilka kropel wody i go przestaje bolec i zaczyna jesc mistrzostwo hehe:)
Ja tez wizyte mam jutro ciekawe czy bedzie robil usg.. Bo jutro mam gbs i hiv i cos jeszcze ...
 
Ten drugi model ładniejszy ja ogólnie wolę wózki w takich neutralnych kolorach nie lubię mega kolorowych ale każdy ma swój gust :-D nie wiem skąd macie informację o znieczuleniu ZZO ale jest to najbardziej bezpieczne znieczulenie przy porodzie które nie przenika do dziecka a jeżeli jest podana odpowiednia dawka żadnych bóli się nie czuje :) teraz chce spróbować porodu w wodzie zobaczymy jak mi pujdzie :-p
 
Czesc dziewczyny, wczoraj byłam u lekarza. Ostatnio kazał mi brać nospe forte i magnez, bo mi się szyjka skraca, teraz stwierdził że mam nadal brać a teraz tak się zastanawiam czy to nie szkodzi jakoś dziecku, co wy o tym myślicie? Brała któraś z was w ciąży?

Kochana jak zaleca to bierz. Ja też się nad tym zastanawiałam, i stwierdzam, że to mniejsze zło. Na No-spie jestem od 3 tygodni niestety i liczę na to, że nic mojej kruszynce przez to się nie dzieje [emoji18]
 
U nas pochmurnie ale cieplo:) u mnie nic zanego bolu nic... Naszczecie w sumie bo to ze cos kogos boli nie znaczy ze urodzi wczesniej niz kobieta ktora nie miala wczesniejszych skurczy:)
Panie przedszkolanki znalazy sposób jak moj syn nie chce jeść i mówi ze go bolą zeby, brzuch glowa itp daja mu kilka kropel wody i go przestaje bolec i zaczyna jesc mistrzostwo hehe:)
Ja tez wizyte mam jutro ciekawe czy bedzie robil usg.. Bo jutro mam gbs i hiv i cos jeszcze ...

Całkiem fajny sposób !! [emoji3]

Mi tylko z badań gbs został - wizyta 24.04.

Kupiliśmy w końcu łóżeczko i materacyk dla Zuzy [emoji16]
 
Dziewczyny!!! Załamać się można!!:(( znow dostałam skierowanie do szpitala na konsultacje...Teraz z powodu wagi dziecka;(
Szyjka krótsza Ale zamknięta, a lekarz twierdzi że może warto wywołać wcześniej poród że względu na wage:(((( 3 tyg temu byłam na podtrzymaniu A teraz mam iść na wywołanie?! Wiedziałam że tak będzie;(( na pewno poczekam do poniedziałku i zrobię wszystko żeby akcja sama się rozkrecila-schody, aktywność,koniec z lezeniem:( z drugiej strony to że dziecko jest duże nie znaczy że w pełni gotowe chyba
...
Może powinni mi zrobić cc? Masakra! Niepotrzebnie się tak oszczedzalam,:( teraz musze to jakoś wywolac:((
 
reklama
Dziewczyny!!! Załamać się można!!:(( znow dostałam skierowanie do szpitala na konsultacje...Teraz z powodu wagi dziecka;(
Szyjka krótsza Ale zamknięta, a lekarz twierdzi że może warto wywołać wcześniej poród że względu na wage:(((( 3 tyg temu byłam na podtrzymaniu A teraz mam iść na wywołanie?! Wiedziałam że tak będzie;(( na pewno poczekam do poniedziałku i zrobię wszystko żeby akcja sama się rozkrecila-schody, aktywność,koniec z lezeniem:( z drugiej strony to że dziecko jest duże nie znaczy że w pełni gotowe chyba
...
Może powinni mi zrobić cc? Masakra! Niepotrzebnie się tak oszczedzalam,:( teraz musze to jakoś wywolac:((
Kochana na spokojnie nie stresuj sie, w którym tygodniu jestes? Ile ma dzidzia? Pamietaj ze waga moze sie roznic dzidzi... Hmm zacznij chodzić po schodach, mi to pomogło. Albo ja szorowalam sciany w domu i w ten sam dzień czop odeszedl.. Na spokojnie zacznij sie ruszac:) bedzie dobrze !:)
 
Do góry