reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@MB91, właśnie nie ! My o drugie dziecko staraliśmy się rok.. a siostry to pierwsze dziecko i zaszła w 3 cyklu.. Ja już powoli traciłam nadzieję ale w sierpniu pojechaliśmy razem z siostra na wczasy ( ona już wtedy wiedziała, że jest w ciazy) a ja przywiozłam z wakacji dwie kreski [emoji6] śmiejemy się, że mnie zaraziła [emoji16]
@sredec1982, ojjj to nieźle.. [emoji85] jak urodzić takiego chłopa?! Mój też pewnie mały nie bedzie ale liczę na wzrost [emoji12] starszy miał 61cm i waga się na wzroście rozciągnęła [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi ginekolog powiedział, że jeżeli do terminu dotrwam to młoda idzie na 3,5 max [emoji6]

@kamilaasami mega fajne informacje [emoji16] Tak to jest, najpierw chcemy by to już zleciało i by się rozpakować, a jak idzie co do czego to mamy obawy [emoji6] Dasz radę!

@basia89 to tylko pogratulować, że tak się udało :D.

@Jetkaa a kiedy masz wizytę?
Ja mam 10.04, zobaczymy co wtedy powie ginekolog. A dzisiaj w ogóle powiem Wam, że czuje się tak dobrze - jak od dawna się nie czułam [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi ginekolog powiedział, że jeżeli do terminu dotrwam to młoda idzie na 3,5 max [emoji6]

@kamilaasami mega fajne informacje [emoji16] Tak to jest, najpierw chcemy by to już zleciało i by się rozpakować, a jak idzie co do czego to mamy obawy [emoji6] Dasz radę!

@basia89 to tylko pogratulować, że tak się udało :D.

@Jetkaa a kiedy masz wizytę?
Ja mam 10.04, zobaczymy co wtedy powie ginekolog. A dzisiaj w ogóle powiem Wam, że czuje się tak dobrze - jak od dawna się nie czułam [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To ja mam 12tego:) i się doczekac nie moge:)
Ja mam tak samo:) mam super chumor, ochotę do działania, i wogole:) uwielniam taka pogode:) i jeszcze dom mam na polanie kolo lasu więc naprawde super:)
 
ja zle sie teraz czuje tak mi niedobrze i slabo:baffled: caly czas leze
fajnie ze dzieciaczki rosna i jest wszystko ok
widze ze po niedzieli wizyty sie sypia ja tez mam 10.04
dziewczyny ja swojego maluszka czuje w pachwinach ze tam sie rusza tez tak macie? teraz czkawke ma:)
 
ja zle sie teraz czuje tak mi niedobrze i slabo:baffled: caly czas leze
fajnie ze dzieciaczki rosna i jest wszystko ok
widze ze po niedzieli wizyty sie sypia ja tez mam 10.04
dziewczyny ja swojego maluszka czuje w pachwinach ze tam sie rusza tez tak macie? teraz czkawke ma:)
Też czuję w pachwinach jakby czegoś łapkami szukał :)

w57vdqk38htkkpep.png
 
Ja tez w pachwinach, szczegolnie wieczorem.

Masakra, moj remont nie ma konca. Wlasnoe wrocilismy z Ikei, dotargal maz szafe pax na 4 pietro, teraz z kolega robia rozdzielnie pradowe bo cala instalacje wymienialismy a ja juz leze tylko. A za oknem tak pieknie :) gdybym miala sily skoczylabym po jakies galazki brzozowe do lasku ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My z Amelka wrócillsmy z miasta. Musialam kupić trochę ciacha, bo rodzice, siostra i teściowie się zapowiedzili ma urodzinową kawkę. Ale po drodze pozalatwiam jeszcze kilka spraw. Teraz jestesmy po obiadku i idę zaraz poogarniac kuchnię...
Dziś zapowiadał się super słoneczny dzień, a tu klops, bo chmury opanowały niebo, nawet trochę deszcz kropil i wiatr się zebral.

@kamilaasami znam to uczucie. Termin mam na 20.05, ale że.mam mieć cc, to termin mam wstępnie już na 14.05, bo to bezpieczniejsze dla dziecka. Też doznalam szoku.

@basia89 super zgrane jesteście :D U nas zaś siostra urodziła 21.09, a ja w sierpniu zaszlam w ciąży - nie wyjeżdżając na urlop. Od dłuższego czasu męża zagadywalam o drugie dziecko, no bo już 34 latka mi dziś wybilo... Miałam być matką chrzestna siostrzenicy i chcielismy do października/listopada poczekać, ale ze względu na to, że o pierwszą ciążę dłużej staralismy się powiedziałam w sierpniu mężowi: chodź spróbujmy. No i wyszło za pierwszym razem :p Ja zaszlam w ciążę, a mąż został chrzestnym :)

@Nan90 tak to jest z remontami. Ale ja się zawsze pocieszam tym i mówię sobie: najpierw musi być nielad, by potem bylo super fajnie ekstra ;) Mnie też w weekend czeka malowanie sypialni... Już widzę ten sajgon:szok:

@szczesliwa66 życzę poprawy samopoczucia i rychłego powrotu do formy ;)

Serio nie wiem, co się dzieje majowkami. Koleżanka, z którą na początku ciąży leżałam w szpitalu też dziś dostała się na oddział. Ach... a termin ma też dopiero połowa maja...Mam do zrobienia świeże badania na wizytę 10.04, to może pójdę ją odwiedzić... Nie wiem, bo nie chcę być nachalna...
Ja niby się dobrze czuję, jednak jak wróciłam z miasta, to prawy jajnik dawał się we znaki. Klula też prawa strona brzucha... Teraz siedzę i jest ok, ale zobaczymy co będzie jak wstanę.
 
Do góry