reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Kurcze... Ja chyba przed porodem sobie daruję stanik do karmienia, bo nie chcę wydać pieniędzy na za mały. Najwyżej w szpitalu będę w samej koszuli bez stanika, ewentualnie wezmę jeden zwykły bez fiszbin i wkładki laktacyjne na wszelki wypadek.

Koszula do porodu i podkładki jednorazowe na wc zamówione :)
 
reklama
Kurcze... Ja chyba przed porodem sobie daruję stanik do karmienia, bo nie chcę wydać pieniędzy na za mały. Najwyżej w szpitalu będę w samej koszuli bez stanika, ewentualnie wezmę jeden zwykły bez fiszbin i wkładki laktacyjne na wszelki wypadek.

Koszula do porodu i podkładki jednorazowe na wc zamówione :)
Ja w 1 ciazy tez nie kupilam przed porodem, i dobrze bo biust gdy napelnil się mlekiem byl ogromny.. I tez mialam w szpitalu zwykly z wkladkami laktacyjnymi. A pozniej kupilam idealny na cyce nie za maly nie za duzy:) i teraz tez kupie po porodzie:) mama mi kupila 1 stanik i go Spakowalam ale cos czuje ze będzie maly:)
 
@Jetkaa, u mnie też zaczęło się wieczorem [emoji6] a syn ma gorszy okres ale myśle, że z czasem będzie coraz lepiej! Mój też po świętach miał rano lekki kryzys ale lubi chodzić do przedszkola [emoji6]
@Blondynka1988, rozumiem[emoji6] w takim razie czekamy na rozwój sytuacji [emoji3]
Ja narazie nie mogę się doczekać kiedy siostra zacznie rodzić [emoji16] termin ma na piątek i małej coś się nie śpieszy na ten świat [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To prawda - jest tak ciepło, że mój D jak się nie zerwał ... nie wiedziałam co się dzieje [emoji23] Patrzę, a on woda do miski i na balkon - posprzątać [emoji16] i sprząta, a ja jak taka pokraka siedzę sobie na sofie w salonie i dłubie przy paznokciach u stóp[emoji3] Już na jednej mam hybrydę - Jeszce tylko jedna i z głowy [emoji16][emoji28]

@basia89 mega! To wy tak się zmówiłyście chyba co? [emoji39]

Z tymi stanikami to mi teraz zrobiliście tak, że nie wiem co zrobić [emoji23] Może zamówię faktycznie jeden na Allegro tylko żeby do szpitala mieć ?[emoji6]

@sredec1982 daj znać co na usg [emoji4]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
MB w pierwszej ciąży po porodzie piersi sporo jeszcze urosły ale zmniejszył mi się obwód pod biustem. W drugiej kupiłam większy biustonosz a piersi niewiele urosły jak się pokarm pojawił i musiałam kupować mniejszy. Tym razem nic nie kupuje, mam bawełniany miękki stanik i jeden do karmienia trochę większy niż teraz noszę. To mi po karmieniu Kasi zostało. Jak pokarm ruszy to zamiwie na szybko. A te kilka dni dam radę.

Piękna pogoda u nas ;) własne byłam z Kasią na dworze na dluuuuugi spacerze. Zjadlysmy ogórkowa , młoda usypia a ja siadam do dokumentów bo zaległości przez święta mam.
 
Piekna pogoda dziewczyny, zamierzam dzis sie nia upajac nawet pol dnia na zewnatrz, zeby mska wyszalala sie na rowerku, pobiegala, mam niedosyt tlenu, a kawka na swiezym powietrzu to rarytas po zimie:).Dzis bylam moja Zuzie zapisac do przedszkola od wrzesnia, zapisuje do dwoch w roznych miejscowosciach, bo w 2015r ponoc urodzaj dzieci i moze sie gdzies nie zalapac a szkoda by bylo. Jedno mam oddalone o 3 km a drugie o 5, tylko drugie nowe w tym roku otwarte i wypasine bardzo, ale nie po ftodze za to dziadki mogli by odbierac bo maja pod nosem.No zobaczymy. Bylam tez na badaniach ale tylko mocz i krew, jutro na wizycir pewnie gbs tez pobierze.

Nie wiem jak to jest ale tu wydaje mi sie ze brzuszek kilka dni temu sie opiscil, a tu jakiegos wzmozonego parcia na pecherz nie czuje, tez przed spaniem mam straszna nadkwasote i nie wiem czy faktycznie opadl czy tylko tak sobie wkrecilam, niby mama potwierdza ale ja juz nie wiem.

@Blondynka1988 mamu podobny termin oby maluszek dottzymsl do tego 37 tygodnia. Czulas cos ze maluszek juz tak nisko, skurcze czesto czulas, pytam bo ja w tamtym tygodniuprzez 3 dni bardzo czulsm napiecia brzucha i takie jalby prady w okolicy szyjki od niedzieli spokoj, a szczerze wolalabym urodzic kolo 38 tygodnia niz w terminie lub po bo skonczy sie wtedy cc a tak moge probowac naturalnie, az jestem ciekawa ile moj wazy, jutro wizyta:)
 
Nooo do ogromny chłop mi się szykuje.. W 37 tc ma 3650!!!!!! Jak dotrzymał do terminu to przekroczy 4 kg i to chyba nawet 4.5. W 3 tyg różnica 800gr!
Pytałam czy jak urodze za tydz będzie donoszone?mówił, że tak,że nawet dziś już nie wstrzymywaliby porodu... Ulzylo mi trochę. Daje sobie więc powoli zielone światło na wstawianie z łóżka. Odkładam też luteine i czekam... wolałabym urodzić mniejsze bo boję się że nie przejdzie takie wielkie dziecko z dużą głową;) głowa większa, od reszty jak zawsze Ale mówi,że jest tak nisko ze ten pomiar może być z błędem i się nie przywiązywać.
No to dziewczynki... coraz więcej nas już którym lada dzień może się powiększyć rodzinka ;)

p19udqk324xkqow6.png
 
reklama
@sredec1982 duży będzie chłopczyk [emoji3]
Często się zdarza, że do usg trzeba dodać jeszcze te 300 gram [emoji39] Hihi ciekawa aż sama jestem.
Skoro chcesz to życzę Tobie kochana byś rozpakowała się za tydzień [emoji16]

@Jetkaa tak myśle, że Twój synek może teraz jak będą wychodzić na dwór to się przekona do przedszkola [emoji846] Plac zabaw, słoneczko itd. Moja znajoma tak miała ze swoim dzieckiem. [emoji16]

My już czekamy na teściów - za dwie godzinki powinni już być. Mój teraz szybko do cukierni podjedzie po coś dobrego [emoji4][emoji39]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry