reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Spokojnie na zgagę możesz specyfiki z apteki. Dziewczyny w szpitalu jaka taka zawiesinę biała do picia dostawały na zgagę. W aptece na pewno powiedzą co można w ciąży.

G też dziś masę roboty za mnie zrobił. Teraz usypia kasie i idzie jeszcze skończyć auto sprzątać. Ja starałam się oszczedzac ale cały dzień w kuchni i mój kręgosłup to czuję.... Jeszcze skończę z aga malować jajka i idę spać. Jutro na szczęście śniadanie u teściów a obiad u rodziców więc mam nadzieję co nieco odpocAc.

Wesołego alleluja dla was ;)
 
reklama
@aniolek678 super jak wam idą początki. Życzę szybkiego powrotu do formy po cc. Sama długo byłam obolała po pierwszej cc, ale na szczęście mąż przez pierwszy tydzień kapal małą i dbał też co moją ranę. Jeszcze raz gratulacje i dużo szczęścia dla waszej trójki ;) My się też nawet nie odwrocimy, a będziemy tulic nasze bobaski :)

Jednak dobrze, że mamy takich partnerów jakich mamy ;) Nikt nie jest idealny, ale jak trzeba, to faceci potrafią wszystko zrobić dla nas. Nawet przejąć typowe kobiece obowiązki jak sprzątanie, czy gotowanie. Mój nawet piecze babki, pierniki, czego zaś ja nie lubię :p.
A powiem wam, że córka zrobiła dziś dzień mężczyzny i cały czas z nim coś tworzyła. Nawet tata musiał dziś córeczce zrobić kucyk i jakoś wyjątkowo dziś mu poszło :D
 
A ja dzis mam jakieś nerwy .. Caly dzien, syn daje w kosc i wogole.. Dziś mam zly dzien..moj D auto mi posprzątal, wspolnie bylismy świecić koszyczek:) tesciowa gotuje więc ja do garow jej sie nie pcham ale chciala bym sama zrobic obiad , świąteczne śniadanko i wogole.. Ehh..
 
Nie wiem czy nie mam powoli skurczów przepowiadających. Mam takie momenty, że coś mnie mocno uciska w podbrzuszu lub na całym brzuchu takie odczucie jakby mały się rozpychał... Nie wiem co to jest

w57vdqk38htkkpep.png
 
Poratujcie jakimiś sposobami na zgagę co? Straszną kule mam w gardle i nie wiem już co zrobić.
Mnie bardzo pomagają migdały, zagryzam kilka sztuk i zgaga przechodzi po jakimś czasie :) Na noc szklanka mleka i garść migdałów. Zgagę miałam i mam do tej pory straszną - także polecam warto spróbować może akurat i Tobie pomoże :)
 
Nie wiem czy nie mam powoli skurczów przepowiadających. Mam takie momenty, że coś mnie mocno uciska w podpodbrzuszuwbrzuszu lub na całym brzuchu takie odczucie jakby mały się rozpychał... Nie wiem co to jest

w57vdqk38htkkpep.png

Może być, że przepowiadajace, bo masz miesiąc do terminu, a mówi się 2-tygodnie przed lub 1 tydzień po terminie... Więc organizm się pewnie przygotowuje, a poza tym bobasek ma coraz mniej miejsca w brzuszku...
 
reklama
Do góry