reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Uhh ale strasznie. Po tym jak pisalam wzielam konska dawke magnezu I nospy I zasnelam na pare godzin. Teraz plecy przestaly pulsowac I jest ok. Ide do gina we wtorek po swietach od razu sprawdzic szyjke. Wydaje mi sie ze to moga byc juz przepowiadajace co? Najadlam sie strachu ;) dzidzia na szczescie sobie wesolo buksuje ;)

Takze dziewczyny na zblizajace sie swieta przede wszystkich duzo zdrowka malo nerwow I czekamy do maja :)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny, mi padl telefon i tydz byl w naprawie dzis wrocil, ilosc materialu nie do przerobienia zwlaszcza przy Zuzce ktora juz lapki do tel wyciaga...mam nadzieje ze wszystkie nadal trzymacie sie w dwupakach i jest wszystko ok z Wami i dzieciaczkami.
Z okazji swiat duuuuzo zdrowka szczescia, oby rozwiazania byly szybkie, szczesliwe i jak najmniej bolesne a dzieciaczki zdrowe i radosne. Wesolych swiat kochane.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Nan90 no oby to pomoglo, mam podobne dolegliwosci dp teoich i tez no-spa poszla w ruch zarazfoloze magnez bo az sie boje, ja wizyta dopiero w czwartek, caly tydzien sie oszczedzslsm moj sprzata wczoraj tylko na paznokcie i po ciasto pojechalam, a dzis z kpszykiem i sie kurcze nasililo, a planuje jutro do Kosciola isc chociaz raz w te swieta. Mam obawy ale licze na to ze lezac i siedzac nie powinno sie nasilac, leki tez w swieta zamierzam brac by obylo sie bez niespodzianek do wizyty.
Dziewczyny Zdrowych pogodbych i spokojnych Swiat Wielkanocnych bez niespodzoanek przedwczesnych:)
 
Cześć dziewczyny!

Życzę Wam Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych! Dużo odpoczywajcie, nie stresujcie się i pysznego wielkanocnego śniadanka :)

Oj też mam co nadrabiać!! hehe
My te Święta spędzimy już we trójkę:) :) Na Świat przyszedł mój śliczny i kochany synek :))
Aż sama nie dowierzam że jest już z Nami !!! Mogłabym na niego patrzeć i patrzeć!

Ogólnie bardzo byłam zestresowana przed CC - ale wszystko dobrze się potoczyło i ten moment kiedy go wyjęli odcięli pępowinę i usłyszałam głośny płacz - bezcenne!! Strumień łez poleciał :)
 
Mnie też dziś się brzuch stawia częściej.biore magnez i staram się wstawać jak coś muszę zrobić. Może taki dzień... aniołek- nie pamiętam, miałaś już mieć planowaną cc? Zazdroszczę!!:)) I gratuluje!! WESOLYCH SWIAT WSZYSTKIM! Trzymajmy się dzielnie terminu:)

p19udqk324xkqow6.png
 
Cześć dziewczyny!

Życzę Wam Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych! Dużo odpoczywajcie, nie stresujcie się i pysznego wielkanocnego śniadanka :)

Oj też mam co nadrabiać!! hehe
My te Święta spędzimy już we trójkę:) :) Na Świat przyszedł mój śliczny i kochany synek :))
Aż sama nie dowierzam że jest już z Nami !!! Mogłabym na niego patrzeć i patrzeć!

Ogólnie bardzo byłam zestresowana przed CC - ale wszystko dobrze się potoczyło i ten moment kiedy go wyjęli odcięli pępowinę i usłyszałam głośny płacz - bezcenne!! Strumień łez poleciał :)
Gratuluję;) opowiadaj jak to bylo ile mial kg?:) planowana Cc? Na ktorego mialas termin?:) jejku ale zazdroszcze!:) wy juz w domku?:)
 
Cześć dziewczyny!

Życzę Wam Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych! Dużo odpoczywajcie, nie stresujcie się i pysznego wielkanocnego śniadanka :)

Oj też mam co nadrabiać!! hehe
My te Święta spędzimy już we trójkę:) :) Na Świat przyszedł mój śliczny i kochany synek :))
Aż sama nie dowierzam że jest już z Nami !!! Mogłabym na niego patrzeć i patrzeć!

Ogólnie bardzo byłam zestresowana przed CC - ale wszystko dobrze się potoczyło i ten moment kiedy go wyjęli odcięli pępowinę i usłyszałam głośny płacz - bezcenne!! Strumień łez poleciał :)
Jaaa jak super !! Gratulacje :D dużo zdrówka dla całej trójki :D

w57vdqk38htkkpep.png
 
@aniolek678 Gratucje ciesze sie razem z Tobą, czekaja Was wspaniałe święta.A juz w domu jestescie?To twoje pierwsze dzidzi, tul ile mozesz, juz Ci nikt go nie odbierze, najwazniejsze ze juz jest z Wami cały i zdrowy:)
 
Masakraa moja mala caly dzien nie kopala sie wystraszylam strasznie i caly dzien byłam zla bo sie balam ale dostala czkawke uff! Chciała bym juz by po zeby moja psychika odpoczela
 
reklama
@aniolek678 gratulacje !!! [emoji173]️ I Wesołych Świąt dla Was [emoji8][emoji213]
Jak było? Jak się czujecie? Ile mały miał? Opowiedz No trochę jak znajdziesz czas [emoji6][emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry