reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
O mamusiu tyle che zrobic a nie mam sily .Przegladnelam rzeczy ale tych najmniejszych mam mniej .Ale dokupię kilka sztuk. A jak sie urodzi to bede na biezaco uzupełniać braki. A materacyk mam gryke kokos i byl dobry .Zrobie rybkę na obiadek w folii. Bedzie dobre. Jeszcze Gary odkurzanie mycue podłóg ale dopiero jak oddychne. Mam po szpitalu nakaz oszczędzania się .Wiec leze i marze co bym zjadla .
Skoro masz się oszczędzać to nie myj podłóg i nie sprzątaj. Ja też po szpitalu staram się mniej robic i rzeczywiście. Jedyne co to obiad robię i to nie codziennie.za sprzątanie się nawet nie zabieram bo nie chce spowrotem tam być.
Chrzanie tak naprawdę święta. Będzie tak jak jest.. zdrowie ważniejsze.

p19udqk324xkqow6.png
 
Czytam Was i podziwiam skąd bierzecie siłę na te wszystkie porządki;) ja znow urwalam sobie 2 godz drzemkę.. od jakiegoś czasu to codzienność po obiedzie. Tak mnie muli że zasypiam. Dziś nie mam zgagi;)) chyba zaczyna mi się brzuch obniżać jak tak patrzę.

p19udqk324xkqow6.png
 
Ja od tygodnia dzisiaj mam sily bo tak to się nie zmuszam.. Jedyne co gotuje obiad i tyle.. A dziś mam siłę to sprzatam ale tez delikatnie bez szalenstwa:) odpoczywam co chwile:) jeszcze Tylko podłogi umyc:)
 
Czesc dziewczyny ciuszki mam do 68 poprasowane, bo wiekszy tozmiar mam tylko ppjedyncze sztuki, wczorsj malo domu nie spalilam, wybralam sie fo sasiafki z Zuzia bo ma coreczke w tym samym wieku i zeby sie troszke pobawily i tak przezbprzypadek gdy wylaczalam plyte elektryczba musialam wcisnac inny palnik gdzie byl garnek z olejem na frytki, gdy przyszlam odór sraszny ale nie mohlam zlokalizowac przyczyny bo plyta wylaczona na pokrywce i garnku zadnych sladow nawet plyta nie ciepla, dopiero potem zobaczylam ze tluszcz brazowy, wiecej szczesnia niz rozumu, a dopiero co popralam firany i swieze powiesilam, jak odtwarzam sytuacjie za nic nie wiem jak ten palnik wlaczylam, wczoraj dlugie wieyrzenie i dzis tez dlugi spacer zeby pozbyc sie nieprzyjemnego zapachu. No nie wiem coraz gorszy nastroj mam pod koniec teh ciazy tylko nowe problemy dochodza tez finansowe i jak tu optymizmem tryskac na ostatniej prostej do rozwiazania.Zima tez nie rozpieszcza, wlasnie przrczytalan ze u mnie swieta ze sniegiem i deszczem:(Moze to i dovrze bo nawet swietowac sie odechciewa, tez macie dpadek nastroju pod koniec?Przepraszam ze tak sie zale ale nir lubie bliskim narzekac raczej pokazuje wszystko ok a swoje przezywam
Dobrze, że nic poważnego się nie stało;)
Szkoda tylko, że domek zakopcomy... Ale dobrze wywietrzysz i będzie jak nowe :)
W pełni Cię rozumiem, trzeba się pozalic. Mam podobnie, bo też się wam wyplakuje :p Czasami mam wrażenie, że to taki nasz klub wspierająco-doradczy. Ale i o to chyba chodzi :D
 
Czytam Was i podziwiam skąd bierzecie siłę na te wszystkie porządki;) ja znow urwalam sobie 2 godz drzemkę.. od jakiegoś czasu to codzienność po obiedzie. Tak mnie muli że zasypiam. Dziś nie mam zgagi;)) chyba zaczyna mi się brzuch obniżać jak tak patrzę.

p19udqk324xkqow6.png

Wiesz, że też nic mi się nie chcę, a muszę... Sprzątam zawsze do południa, bo potem to juze opadam z sił... Po 14.00 tak mnie spanie bierze, a nie mogę, bo muszę zaś córkę odbierać z przedszkola. Gdzie jestem, to tylko ziewam. A dziś to już w ogóle. Szaro, buro. Na szczęście mam przesunięta na środę wizytę w poradni diabetologicznej.
 
A mnie zmęczyła droga z Gdyni do Płocka [emoji6] Teraz 5 dni u teściowej spędzę - Haha zobaczymy czy nie zabijemy się - chociaż tym razem serio nie mam co narzekać.

Młoda mnie kopnęła tak, że aż mnie w kroczu zakłuło. W ogóle to mnie od tych wczorajszych nerwów kłuje i boli wszystko.

Zazdroszczę tym co mają siłę [emoji39] Mam nadzieje, że ja mam po prostu jakiś kryzys spowodowany stresem.

@agatenka33 masakra! Dobrze, że ten olej się nie zapalił.

Ja się zastanawiam jaki materacyk kupić. Słyszałam że te robaczki są w tym z gryką i kokosem.
[emoji853]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! mi w sklepie odradzili materacyk gryczany bo wlasnie się lubią w nim robale zalęgać. ja kupiłam kokosowo lateksowy, można zmieniać strony. Podziwiam ze dasz rade cale 5 dni z teściowa wytrzymac, ja do mojej w sumie nic nie mam, jest w miarę nie szkodliwa ale sam jej głos styl bycia i życia działa mi na nerwy, a przecież nie mogę sie teraz denerwować? w ogóle to wydaje mi sie ze bede bardzo zaborcza matka i nie będę pozwala na jakieś bardziej zażyle kontakty z tesciowa... gdzies uslyszalam takie zdanie zebysmy sobie wyobrazili jakas swoja ulubona rzecz, ktora dostajemy na 18 lat, musimy sié nia opiekowac ale ona nigdy nie bedzie twoja i to jest wlasnie wychowywanie dzieci
 
reklama
@kjsko jakoś tak po przejściach z matką mojego ex-męża stwierdzam, że ta to jest przy tamtej anioł. [emoji56][emoji28][emoji3] Znaczy się potrafię docenić ją- może tak. A mamy tak zaplanowane te 5 dni, że na spokojnie dam radę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry