reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Czesc dziewczyny:)
Ale dzis pospalam 11tej, moj syn polozyl sie kolo mnie i ogladal bajki a ja spalam :)
Synkowi przeszla grypa ale co z tego jak kurcze usta tak wyskubal ze ma cale w krwi i ropie.. W sumie nie raz mial cos takiego bo ma taki tik ze usta skubie i wiadomo długo nie trzeba czekac zeby bakterie sie wdaly i ropa się pojawila..raz mIal zapalenie jamy ustnej walczylam z tym dziadostwem miesiac i najlepiej dziala na niego fiolet.. Wiec cala buzie ma w tym wiec do przedszkola nie pojdzie bo to nie prosto zmyc.. A dzieci sa okrutne i by go wysmialy :\\

Ja tez nie dostalam zalecenie liczenia ruchow moze dlatego bo to 31t3d.. Moze od następnej wizyty bedzie kazac..

U nas piekna pogoda:)
 
reklama
Uff wróciłam ze sklepów, musiałam zrobić dwa przystanki bo już było mi ciężko iść. Kupiłam dla małego 4 ciuszki, a miałam już nic nie kupować, bo mam całą Wielka szafę +komodę jego ubranek :) ma więcej niż ja i mąż razem wzięci. Ale w Pepco dorwalam czajnik, za którym chodziłam :) a i w Rossmanie kupiłam majtki wielorazowe canpola, ale wydaje mi się, że podkład będzie się kiepsko trzymać, bo to miejsce gdzie się go nakleja jest strasznie wąskie

w57vdqk38htkkpep.png
 
Też byłam dziś .Pepco po skarpety dla starszej. Są śliczne ciuszki wiosenne ale jakos się powstrzymałam. Wzięłam tylko jeszcze dla Kasi legginsy i bodziaka.

W końcu popralam kocyki, pieluszki i ubranka 56-62. Resztę upiore w kwietniu od pod koniec a jak nie to już po porodzie. To co mam na początek w zupełności wystarczy.

Dzień dobry ;)
 
Uff wróciłam ze sklepów, musiałam zrobić dwa przystanki bo już było mi ciężko iść. Kupiłam dla małego 4 ciuszki, a miałam już nic nie kupować, bo mam całą Wielka szafę +komodę jego ubranek :) ma więcej niż ja i mąż razem wzięci. Ale w Pepco dorwalam czajnik, za którym chodziłam :) a i w Rossmanie kupiłam majtki wielorazowe canpola, ale wydaje mi się, że podkład będzie się kiepsko trzymać, bo to miejsce gdzie się go nakleja jest strasznie wąskie

w57vdqk38htkkpep.png

To chyba normalne ;) Ja też będę jeszcze dokupywac, pomimo, ze mam rzeczy po pierwszej córce. Wczoraj robilsm już przegląd ciuszkow i widzę trochę braków... Już wczoraj kupiłam w lidlu dwupak spodni i body 50/56 i 62/68. Za bardzo szaleć też nie chce, bo na bieżąco będę dokupywac i też w zależności od pogody. Poza tym pewnie przybędzie rzeczy jak goście będą przychodzić na odwiedziny ;) No ale wszystko jest tak śliczne, że nie można się w sklepie oprzeć :p
 
Ja wczoraj byłam w Pepco ... Kupiłam w końcu rożek (20zl - na serio fajna cena i jest śliczny) i piżamkę z zygzakiem dla synka - co prawda myślałam że to koszulka bo ma urodzinki za tydzień i tematem jest bajka cars więc chciałam go wpasować ale przy kasie pani wyjęła spodenki ze środka koszulki [emoji16] ... Ale co za różnica ... Góra wygląda jak zwykła koszulka ... Chyba ?
1c436c4254bdc52c8cd35455ae944c6d.jpg


Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakie macie materace do łóżeczka? Ja kupiłam w zestawie z łóżeczkiem piankowy o grubości 6cm. I teraz zastanawiam się czy jakiegoś lepszego nie kupić... Jakie macie materace?
 
A ja pomylam podłogi, ale tak mi to dziś dało w kość, że wzięłam sibie lody bitą śmietaną i lezakuje. Jak nigdy bardzo mnie kręgosłup boli i tak w kroczu klulo. Za chwilkę zbieram się odebrać Amelke z przedszkola. Jak mąż wróci będzie musiał mi pomóc przy wieszaniu ozdób do okien i sadzeniu kwiatków. Wczoraj kupiliśmy prymulki - bardzo kolorowe - ale będę musiała je na noc chować do domu, bo u nas jeszcze są przymrozki...
 
reklama
Ja tez piore, zmieniam posciel i wogole mam ochote sprzątać o dziwo :) slonko dobrze na mnie dziala:) teraz przerwa na kawe:)

Ja kupilam łóżeczko z materacem i nie będę kupowac innego. Ale do materaca mam taka dykte z kokosu czy czegos nie pamiętam:\ a do kolyski mam sam materac miekki i nie bede dokupywac...
 
Do góry