reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hmmm a ja nie wiem jaki mam w łóżeczku ale się nie odkształcił ani nic ... wiec raczej jest dobry. Wkład z gryki wywalilam bo się naczytałam o tych robakach w łóżeczkach dziecięcych a ponoć właśnie w tej gryce siedzą [emoji33]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny ciuszki mam do 68 poprasowane, bo wiekszy tozmiar mam tylko ppjedyncze sztuki, wczorsj malo domu nie spalilam, wybralam sie fo sasiafki z Zuzia bo ma coreczke w tym samym wieku i zeby sie troszke pobawily i tak przezbprzypadek gdy wylaczalam plyte elektryczba musialam wcisnac inny palnik gdzie byl garnek z olejem na frytki, gdy przyszlam odór sraszny ale nie mohlam zlokalizowac przyczyny bo plyta wylaczona na pokrywce i garnku zadnych sladow nawet plyta nie ciepla, dopiero potem zobaczylam ze tluszcz brazowy, wiecej szczesnia niz rozumu, a dopiero co popralam firany i swieze powiesilam, jak odtwarzam sytuacjie za nic nie wiem jak ten palnik wlaczylam, wczoraj dlugie wieyrzenie i dzis tez dlugi spacer zeby pozbyc sie nieprzyjemnego zapachu. No nie wiem coraz gorszy nastroj mam pod koniec teh ciazy tylko nowe problemy dochodza tez finansowe i jak tu optymizmem tryskac na ostatniej prostej do rozwiazania.Zima tez nie rozpieszcza, wlasnie przrczytalan ze u mnie swieta ze sniegiem i deszczem:(Moze to i dovrze bo nawet swietowac sie odechciewa, tez macie dpadek nastroju pod koniec?Przepraszam ze tak sie zale ale nir lubie bliskim narzekac raczej pokazuje wszystko ok a swoje przezywam
 
Witam.
W odróżnieniu do Was mnie sily opuściły, jestem słaba, tam kuje tu strzyka i takie tam, jeszcze skurcze mnie męczą.
Muszę obmyć trochę kuchnie a zwłaszcza piekarnik okropieństwo, nie lubię go myć.

Macie pomysły na obiad świąteczny wielkanocny bo oprócz barszczu białego nie wiem co wymyślić?????

Kornelka jeszcze ma w sobotę imieniny i zażyczyła sobie tort z shimmer i shine.

Mb91 możesz skrócić sobie czas pracy o karmienie piersią jak będziesz jeszcze karmić.
Katarina1985 też mam piankowy i jest w miarę twardy więc przy nim narazie zostanę.
Kamilaasami też się naczytałam kiedyś o tej gryce a wydaje mi się to kwestia pechowy wania materacy przez sklep czy producenta. Znajomych dziecko było pogryzione przez pluskwy z nowo zakupionej bo kanapy. Trzeba być czujnym bo nie wiadomo co gdzie siedzi.

Nic biorę się za coś bo się do końca rozleniwie. Dzisiaj chciałam upiec fale Dunaju już tak dawno nie jadłam.
Miłego dnia.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jetkaa gryka - takie ziarenka i robi się wkłady do materaca z tego żeby był bardziej twardy (ponoć zdrowo na tym spać) ale ja spanikowałam [emoji14]

Agentka ja też nie tryskam ani energia ani dobrym humorem ...anjeszcze tyle czasu do porodu ...

Za chwilę będę ćwiczyć wyciskanie śmietany na tort bo urodzinki synka w święta i nigdzie tortu nie zamówię więc będę robić sama ... Już robiłam próbny i było ok, smaczny tylko nie wyglądał tak jak te z cukierni więc pocwicze trochę i będzie lepiej [emoji13]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem ciekawa bo moja szwagierka narobila zamentu i atmosfera do dupy:\
I na święta jedzie do swojej warszawy a nas zostawia w takiej atmosferze.. Namieszala miedzy nia a tesciowa ale wiadomo kazdemu się to udziela.. I ciekawa jestem jak to będzie z tymi świętami...
 
O mamusiu tyle che zrobic a nie mam sily .Przegladnelam rzeczy ale tych najmniejszych mam mniej .Ale dokupię kilka sztuk. A jak sie urodzi to bede na biezaco uzupełniać braki. A materacyk mam gryke kokos i byl dobry .Zrobie rybkę na obiadek w folii. Bedzie dobre. Jeszcze Gary odkurzanie mycue podłóg ale dopiero jak oddychne. Mam po szpitalu nakaz oszczędzania się .Wiec leze i marze co bym zjadla .
 
reklama
Jetkaa gryka - takie ziarenka i robi się wkłady do materaca z tego żeby był bardziej twardy (ponoć zdrowo na tym spać) ale ja spanikowałam [emoji14]

Agentka ja też nie tryskam ani energia ani dobrym humorem ...anjeszcze tyle czasu do porodu ...

Za chwilę będę ćwiczyć wyciskanie śmietany na tort bo urodzinki synka w święta i nigdzie tortu nie zamówię więc będę robić sama ... Już robiłam próbny i było ok, smaczny tylko nie wyglądał tak jak te z cukierni więc pocwicze trochę i będzie lepiej [emoji13]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze ja mam ziarenka ale pod materacem i nie wiem co to jest.. I do tego mam taka dykte zeby materac wlasnie byl sztywny.. Takie czasem jest w rozkach zeby usztywnic..
 
Do góry