reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny mam problem z synem, chodzi 2 tyg do przedszkola i on tam wogole nie je:\ ani sniadania ani obiadkow :\ i dzis zastalam go jak dzieci spaly a on siedzial przy stole nad jedzeniem..:\ wkurzylam sie na te panie bo jednak o 12tej maja obiad i 1.5h siedzial sam przy stole!! Bo panie nie wiedza co robic zeby jadl... Jestem zla ze tyle kazaly mu siedziec dla niego to kara. A mówiły ze chca go jakos nakłonić do tego by jadł.. Wrrr! Nie wiem co o tym myslec.. Dodam ze w domu je normalnie .. Przychodzimy z przedszkola i je obiad...
Poproś panie, by jesli nie chce jeść, to żeby nie jadł. To pewnie okresowe, stresowe na nową sytuację. Musicie wszyscy dać mu czas.
 
reklama
Dziewczyny mam problem z synem, chodzi 2 tyg do przedszkola i on tam wogole nie je:\ ani sniadania ani obiadkow :\ i dzis zastalam go jak dzieci spaly a on siedzial przy stole nad jedzeniem..:\ wkurzylam sie na te panie bo jednak o 12tej maja obiad i 1.5h siedzial sam przy stole!! Bo panie nie wiedza co robic zeby jadl... Jestem zla ze tyle kazaly mu siedziec dla niego to kara. A mówiły ze chca go jakos nakłonić do tego by jadł.. Wrrr! Nie wiem co o tym myslec.. Dodam ze w domu je normalnie .. Przychodzimy z przedszkola i je obiad...
A maja smaczne jedzenie? Inne dzieci jedza? Moze dziecko samo sprobuje powiedziec, czemu nie je?
 
Aż mi was żal. Na szczęście mi nic nie dolega, tyle, że jestem lekko przeziębiona. Może dlatego, że wchodzę dopiero w 30 tydzień. Póki co mam siłę i motywację, to działam. Jutro już pracuję tylko na laptopie, bo mam zaległe protokoły do napisania... Więc tak relalaksacyjnie.
Dziewczyny, życzę wam dużo zdrówka. Uważajcie na siebie i bądźcie dobrej myśli. Wszystko będzie ok, dotrwamy do naszych terminów. Pod koniec właśnie jest jak jest. Czujemy się ociezale, obolale, zmęczone, rozdraznione. A na kilka tygodni to już masakra. Miałam.tak z pierwszą ciążą. To oczekiwanie było straszne, bo nie wiedziało się kiedy nastąpi ta godzina 0. Ale po wszystkim będziecie się cieszyć waszym malenstwem i wszystko pójdzie w zapomnienie ;) A my kobiety, bądź co bądź, jestemy silne i damy rady :D
Więc głowy, brzuszki i nóżki do góry :p Może sama męża wykorzystam do masażu:D
 
Jetkaaa,,nie rozumiem postępowania pan. Co synek na to? Mówi dlaczego nie je?
U nas panie zachęcały do jedzenia, żeby spróbować chcociaz albo wybrać co dziecko chce zjeść z tego co było. Czasem karmiły łyżeczka ale to też nie na siłę. A jak dziecko nie chciało to wtedy rozmowa z rodzicami żeby znaleźć jakieś wyjście.
A karanie w postaci siedzenia 1,5 godziny nad talerzem jest karygodne .definitywnie zaprotestuj. Czasy karania w przedszkolach się skończyły.
 
Śniadanie mu robie ja takie jak lubie buleczka z wedlinka ogorkiem moj D rano jezdzi mu do sklepu zeby mial świeże.. A on nie je nawet tej bulki.. A obiadki maja ok wiadomo ze nie takie jak w domu ale maja dobre jedzenie.. Jak zobaczylam ze on siedzi sam przy stole polecialy mi lzy jakim prawem...tlumaczy sie ze go zeby bola, glowa, brzuch.. Zalezy.. Nie mowi nic ze go krzyczy pani nic takiego.. Ale dzis bylam w szoku..jezeli jeszcze raz takie cos sie wydarzy pojde do dyrektorki a im powiedzialam ze jeżeli nie chce to niech nie je bo rano on je śniadanie z nami i pije soczek w domu.. Więc do przedszkola nie chodzi glodny.. Az mam ochote go wypisac wrrr!!!! Ale zobaczymy jutro co bedzie.. Bo ja mu daje rzadko kare a tu takie cos.. Za to ze nie jest glodny kara omg! I jeszcze maja tablice minek jak dziecko jest grzeczne i dostal smutna minke bo nie chcial jesc..
 
@Jetkaa też bym się wkurzyła. No co za baby .. a później dziwić się że dziecko nie chce zostawać w przedszkolu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A niby najlepsze przedszkole.. Mogły by mu i innym dziecia bic brawo, albo moj syn lubi scigac sie i powiedzieć kto pierwszy zje albo cokolwiek jest kilka sposobów by zachęcić dziecko a nie.. Ja nie pozwalam mu zejść z lozka jak np jest nie grzeczny i czekam az sie uspokoi i w tedy moze zejść z lozka ..a nie ze w ten sam sposob chca zachecic dziecko do jedzenia w sposób ktory ja go karam.. A to i tak baardzo rzadko .a
 
reklama
O rety jetkaa [emoji43] no co za przedpotopowe podejście ... Kurcze przecież panie w przedszkolach łez muszą mieć przygotowanie pedagogiczne ... Skąd taki pomysł ... Aż dziwne że ci się przyznały [emoji33] ja tak walczyłam w żłobku żeby mi chodzącego dziecka nie zamykały w kojcu !!! Bo im się ruszyć nie chciało a mój synek introwertyk innym dzieciom się nie dał dotknąć bo od razu płakał ale co go nauczy separacja ? Tylko tego że może być sam i jest fajnie. Na szczęście już mu to przeszło i cieszy się że idzie do dzieci [emoji854]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry