reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, te wszystkie z Was ktore meczy zgaga to pociesze - ja mam 35 tc i wlasnie opadl mi brzuch i zgaga oraz dusznosci jak reka odjal.
Ale niestety w zamian otrzymalam silne skurcze (podobno tzw. Obnizajace albo wstawiajace) ktore mecza mnie calymi nocami. I najbardziej się martwię ze porod będzie przedwczesny.Jutro wizyta u gina to moze cos sie rozjasni...
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji6] u mnie pada deszcz i jest strasznie ślisko..
@Gosiaczek1202, u mnie jest tak samo.. do najniższej krajowej wliczają premie i wysługę lat..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie wiedzialam ze jest takie piwo jak bavaria teraz juz wiem lecha free pilam mala butelke dwa dni ( bo sie balam ze cos tam jest jednak): mam nadzieje alkohol juz chyba wyparowal, jedno jeszcze w szafce stoi, ale sie juz nie porywam.
A jesli chodzi o pieniadze z dodatkowego ubezpieczenia , kiedy bylam w ciazy z corka maz podjal prace I dolaczyl mnie do grupowego ubezpieczenia platne ok 80 zl mies. , wystarczyla karencja 6 mies, kiedy urodzilam dostalismy kazde po dwa tys., ja zrezygnowalam bo kolejne ubezpieczenie bylo platne tak samo(, a ja mialam podstawowe z dzialalnosci) tylko malym druczkiem zapisane bylo ze nie obejmuje faktu urodzenia dziecka, maz pozostal bo musial ale chyba tez nie ma tego uwzglednionego,a firmie tylko raz do roku mozna zmienic skladke ubezpieczenia chyba ze nastapila zmiana angazu, wiec raz sie udalo, teraz zmienily sie przepisy i trzeba oplacic lacznie 9 skladek nastepujacych przed urodzeniem dziecka, tak czytalam bo tez sie zastanawialam, moze sie myle musicie sprawdzic.
 
Ostatnia edycja:
Minka88 z jednej strony Ci zazdroszcze z drugiej, ja jeszczenic nie przygotowana:), sama zauwazylam opadniecie brzucha czy poprostu samopoczucie sie poprawilo, jak te skurcze.odczuwasz pyt no pierwsze dziecko rodzilam przez cc I nie pamietam bolesniejszych skurczy tylko silny bol kregoslupa, teraz chcialabym sn I bardziej czuje napinanie alr tez pojedyncze silne bole I nie wiem czy to sa te tzw. przepowiadajace czy nie
 
@sredec1982 i to niemałe nagrody [emoji6]

@Jetkaa oby synek dzisiaj nie płakał, oswoi się - zobaczysz [emoji847]

Ja zrobiłam inhalacje i muszę kurczaka natrzeć bo będę robić dzisiaj na butelce w piekarniku. A że ma 2 kg to będzie co piec [emoji5]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ty to chyba lubisz gotować:) zawsze wrzucisz coś smacznego i niecodziennego na tapete:p smacznego!!

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Cześć dziewczyny, te wszystkie z Was ktore meczy zgaga to pociesze - ja mam 35 tc i wlasnie opadl mi brzuch i zgaga oraz dusznosci jak reka odjal.
Ale niestety w zamian otrzymalam silne skurcze (podobno tzw. Obnizajace albo wstawiajace) ktore mecza mnie calymi nocami. I najbardziej się martwię ze porod będzie przedwczesny.Jutro wizyta u gina to moze cos sie rozjasni...
35 tc to już spokojnie. Podobno brzuch się obniża na kilka tyg przed porodem więc akurat.. Ja czekam na ten moment. Może 2 tyg i też się obniży.. :) skurcze pewnie jeszcze mniej przyjemne :( Ale pozytywne jest to że już tak niewiele zostalo:))) to Ty zaraz 9 miesiac:))
Czytałam że dziecko urodzone od 36 tc już nie jest wczesniakiem, czyli na logikę powinien być w pełni zdrowy.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
@sredec1982 lubię [emoji16] I to bardzo. Mój D też lubi gotować (i co najważniejsze umie), więc sobie wzajemnie dogadzamy [emoji48] Raz gotuje on, raz ja [emoji39]

Z tymi skurczami to jak to jest do końca? Mnie rozkłada choroba i na dodatek właśnie wzięłam No-spe bo mnie strasznie kłuje po bokach. Brzuch mam twardy i ogólnie nie najlepiej się czuje. A dziś zaczęłam 30tc. To czasem nie za wcześnie na Braxtona Hicksa?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej ja dzisiaj też nie wyspana, dopiero nad ranem mi się usunęło. Nie mogę sobie pozycji znaleźć do spania tj. @Blondynka1988 na lewym boku już nie wygodnie to na plecach ale Mała zaraz kopie. Ciężko mi się oddycha już. @MB91 ja też od wczoraj na nospie bo mi tak w nocy twardniał brzuch i ciągnie po bokach. Może już niech się lepiej obniży to nie będzie tak ciężko [emoji12]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
35 tc to już spokojnie. Podobno brzuch się obniża na kilka tyg przed porodem więc akurat.. Ja czekam na ten moment. Może 2 tyg i też się obniży.. :) skurcze pewnie jeszcze mniej przyjemne :( Ale pozytywne jest to że już tak niewiele zostalo:))) to Ty zaraz 9 miesiac:))
Czytałam że dziecko urodzone od 36 tc już nie jest wczesniakiem, czyli na logikę powinien być w pełni zdrowy.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Skończony 37tc to nie wcześniak.
 
reklama
@sredec1982 lubię [emoji16] I to bardzo. Mój D też lubi gotować (i co najważniejsze umie), więc sobie wzajemnie dogadzamy [emoji48] Raz gotuje on, raz ja [emoji39]

Z tymi skurczami to jak to jest do końca? Mnie rozkłada choroba i na dodatek właśnie wzięłam No-spe bo mnie strasznie kłuje po bokach. Brzuch mam twardy i ogólnie nie najlepiej się czuje. A dziś zaczęłam 30tc. To czasem nie za wcześnie na Braxtona Hicksa?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dobrze że ja nie gotuje jakoś wybitnie bo jeść uwielbiam i mogłabym nie wyglądać najlepiej oglądając się:)
Skurcze mam już od 20 tc;) bardzo rzadko Ale mam.teraz coraz częściej co 2-3 dni delikatne. Napina mi się cały brzuch Ale nic nie boli, najczęściej jak wstaje i gdzieś idę. Chwilę i przechodzi.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry