reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny, jak się zapatrujecie na pas poporodowy? Mialyscie go? Planujecie kupić i stosować? Przy pierwszej córce miałam cc i ze względu na ranę, bałam się jej zakładać. Teraz też czeka mnie cc, ale chciałabym poznać waszą opinię... Pas raczej pomaga, czy rozleniwia mięśnie brzucha? Byłabym wdzięczna ;)
 
reklama
Dziewczyny, jak się zapatrujecie na pas poporodowy? Mialyscie go? Planujecie kupić i stosować? Przy pierwszej córce miałam cc i ze względu na ranę, bałam się jej zakładać. Teraz też czeka mnie cc, ale chciałabym poznać waszą opinię... Pas raczej pomaga, czy rozleniwia mięśnie brzucha? Byłabym wdzięczna ;)
Jak dla mnie sciskanie brzucha nie jest dobrym pomyslem po porodzie a tym bardziej po cc *_* Tez mialam cesarke i niczego takiego nie stosowalam

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny jestem po wizycie i jestem w szoku nie moge uwiezyc moje dziecko wazy 2800g:o
Nie mam cukrzycy dobrze sie czuje z usg caly czas dziecko jest wieksze wiem ze usg tez moze sie mylic i jestem pewna ze sie myli bo to za duzo.
 
Hej dziewczyny dawno mnie nie było :) u mnie wszystko w porządku malutka rośnie i szaleje w brzuszku, widzę że większość z was ma już prawie wszystko gotowe ja oprócz zakupu wózka nie mam nic przygotowane :rofl: zamierzam też kupić łóżeczko dostawne chicco next to me , i muszę w końcu wybrać się na zakupy bo po chlopakach mam dużo ubranek białych żółtych bezowych ale chce też kupić coś dla dziewczynki :) dziewczyny ile ważą wasze maluszki w około 29 tygodniu ?

Szczęśliwa66 jestem w szoku że maluszek niby tyle waży chyba trochę ginekolog się pomylil bo to raczej nie możliwe :szok:
 
Hej dziewczyny jestem po wizycie i jestem w szoku nie moge uwiezyc moje dziecko wazy 2800g:o
Nie mam cukrzycy dobrze sie czuje z usg caly czas dziecko jest wieksze wiem ze usg tez moze sie mylic i jestem pewna ze sie myli bo to za duzo.
Oooo a który to tydzień??

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny jestem po wizycie i jestem w szoku nie moge uwiezyc moje dziecko wazy 2800g:o
Nie mam cukrzycy dobrze sie czuje z usg caly czas dziecko jest wieksze wiem ze usg tez moze sie mylic i jestem pewna ze sie myli bo to za duzo.

Też bym zaś chętnie podgladnela naszą córeczkę, ale kolejną wizytę mam dopiero 13.03... wtedy będę już w 31 tygodniu i ciekawa jestem ile nasza kruszynka będzie ważyć :D. W 26 tygodniu wazyla 830g...
Najważniejsze, że wszystko w porządku, a waga może się trochę wahać. A w którym tygodniu jesteś?

Super, że masz cukier pod kontrolą ;)
 
U mnie w 31 tc waga to 1850 gr. Ale te usg chyba aż tak dokładne nie sa.. nie ma się co martwić na zapas,skoro lekarz nie mówi że za dużo...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
A co lekarz mówi na taką wagę? Który TC u ciebie?
Ja mam wizytę 12 marca dopiero więc nie pomogę z porównaniem wagi. W 26/27 TC ważył mały 1018 g.

Pasa poporodowego nie używałam ani po CC ani po sn że względu na to żeby mięśni nie rozleniwiac. Natomiast ostatnio czytałam o rozstępie mięśni brzucha, bo niestety mam i tam było coś żeby przy wysiłku zakładać pas żeby mięśnie jeszcze bardziej się nie rozchodziły. Tak czy inaczej po porodzie planuję wizytę u fizjoterapeuty i skonsultowanie co dalej z moim brzuchem robić.
 
reklama
Jeszcze sobie tak myśle że z tą waga różne bywa bo mi lekarz w szpitalu przy pierwszej córce pomylił się na wadze prawie kilogram jak robił mi USG przed porodem.
 
Do góry