reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Link do: Agunia93 tzn ja mam swoj ciemny blond i na to zawsze kladzie mi rozjasniacz i ciemny blond..takze mam 3kolory na glowie. Dodam ze mam uczulenie na farbe.. I myslisz ze to pomoze?:)

Link do: sredec1982 śliczny pokój:) a dzidzia ma osobno czy z wami pokój?:)
Dzidzia pokoik ma osobno, na pewno będę z nim spać razem w pokoju, możliwe że w jego pokoju pół roku.zobaczymy... Z drugiej strony chce by tatuś też czasem wstał do niego w nocy A jak będziemy w innym pokoju to chyba marne szanse... życie pokaże.. najwyżej łóżeczko wróci do sypialni;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Cały dzień prasuje wczoraj wyprane ciuszki. Padam. Dzięki za info odnośnie kaftanikow. Segreguje na ciuszki wyjściowe i domowe. Większość dostałam więc kilka sztuk będzie albo spranych, albo poplamionych.
Pokoik prawie gotowy:)))
Zauważyłam że jak dłużej stoję lub chodzę do potem kluje mnie w kroczu.. zastanawiam rzeczy to ucisk główki dziecka czy coś innego.. w środę idę do lekarza to sprawdzi mi szyjke...
A tak oto prezentuje się dziś pokoik:)
759e2f5d00e1c89fcd8bd2f939b86ec2.jpg
fa590183e8bf1c0532bec2a756750a82.jpg
ba3241685e598eb4492409408f0b0d29.jpg


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Superancko :)

3jgxskjosc311c31.png
 
Sredec 1982 No no no to ty juz gotowa, super królestwo i wszystko gotowe, ja jeszcze nic nie piore nie prasuje poczekam do wizyty do 12 bo tak jakos obawiam sie ze sie okurzy no i wogole bedzie stresowac fakt ze pokoik juz gotowy a na dzieciatko a tu jeszcze poczekam niewiadomo ile, az zechce sie urodzic, ja narazie wszystko w reklamowkach i pudlach. Niby nadzieje mam ze to sie przed terminem jakos wydarzy, ale z moim pechem moze byc i po... Fajnie ze masz juz natchnienie do urzadzania i skladania pokoik śliczny a ty uwiwszy gniazdko chyba padasz bo to sie wydaje ale w naszym stanie to prawdziwy wyczyn:), mozesz juz mowic do brzuszka ze wszystko gotowe:)
Ja postanowiłam już mieć gotowe bo widzę jak ciężko mi że wszystkim :( niby 8 tyg zostało Ale wcześniej zawsze może się zdarzyć, oby nie.. najbardziej chciałabym urodzić w terminie Ale wcześniej:) czyli za 6 tyg.
A wiecie że pierwsza kwietniowka już urodziła ponad tydz temu? Zdrowe dzieciątko.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Serdec tak ogólnie to i nasze maluszki już mają duże szanse po urodzeniu być zupełnie zdrowe [emoji5]️ oczywiście trzymam kciuki za porody w terminie [emoji8]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mnie wlasnie moj zestresowal bo tez niby 8 tug do terminu a on mi awanture robi ze juz nic mi w domu robic nie wolno zakupy juz od dluzszego czasu on robi, porzadki grubrze swiateczne tez on bedzie robil bo jak by sie cos stalo to by sobie nie darowal, nawet ubranka i rzeczy d l a m alego on poprasuje zebym sie nie schylala itp. normalnie zwariowac idzie, samochod zabiera do pracy a my z Zuzia zamkniete w pustelni, marze tylko czasem zeby ktos nas odwiedzil bo tak to ani do kogo sie odezwac, ani gdzie pojechac, tak to ja termin porodu miesiac przechodze, tym bardziej ze u mnie wszystko super po wizycie i nie ma zadnych zmartwien.Z chlopami az sie dzis poryczalam , ze jeszcze mi spac zabroni albo na spacer wyjsc bo cos sie moze stac
 
No mnie wlasnie moj zestresowal bo tez niby 8 tug do terminu a on mi awanture robi ze juz nic mi w domu robic nie wolno zakupy juz od dluzszego czasu on robi, porzadki grubrze swiateczne tez on bedzie robil bo jak by sie cos stalo to by sobie nie darowal, nawet ubranka i rzeczy d l a m alego on poprasuje zebym sie nie schylala itp. normalnie zwariowac idzie, samochod zabiera do pracy a my z Zuzia zamkniete w pustelni, marze tylko czasem zeby ktos nas odwiedzil bo tak to ani do kogo sie odezwac, ani gdzie pojechac, tak to ja termin porodu miesiac przechodze, tym bardziej ze u mnie wszystko super po wizycie i nie ma zadnych zmartwien.Z chlopami az sie dzis poryczalam , ze jeszcze mi spac zabroni albo na spacer wyjsc bo cos sie moze stac
Kurde, a ja Ci zazdroszczę.. z chęcią oddalabym cała robotę, ale w moim przypadku mój nic nie zrobi. On ciągle uważa że mam formę jak bez ciąży A do tego skoro jestem na l4 to mam.caly dzień luzu...ech... także gratuluje męża i odpowiedzialności jego:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
A ja mam pół na pół i też mi źle [emoji14] tzn mąż twierdzi że nic mi nie jest i tylko leniuchuje w domu z synkiem ale robi wszystko za mnie narzekając przy tym jak stara baba [emoji13]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Link do: kamilaasami moj tez tak uwaza:) ze siedzenie w domu to przyjemnosc :) zobaczymy jak pojade rodzic jak kilka dni bedzie musial z malym spedzic .. Az się doczekac nie moge.. Bo on myśli ze krasnoludki piora, gotuja, sprzataja zajmuja sie dzieckiem itp..
 
Dzień dobry wieczór.

Oj współczuję sytuacji z teściową. Niestety póki będziecie mieszkać razem marne szanse żeby coś się zmieniło. Ja bym walczyła o wyprowadzkę.

Sredec- piękny pokój. Wy już wszystko gotowe macie a ja się zebrać nr mogr..... Chociaż ostatnio przy okazji kupuję to smoczki, to pieluchy iyp. Ale muszę się zebrać jeszcze sobie rzeczy skompletować.

Wizyt mam dopiero 12 marca... Służy mi się strasznie. Mały kopię bardzo mocno i bardzo aktywny jest. Chyba nie mam co liczyć że będzie taki spokojny jak Kasia....

Miłego wieczoru
 
reklama
Link do: Agunia93 tzn ja mam swoj ciemny blond i na to zawsze kladzie mi rozjasniacz i ciemny blond..takze mam 3kolory na glowie. Dodam ze mam uczulenie na farbe.. I myslisz ze to pomoze?:)

Link do: sredec1982 śliczny pokój:) a dzidzia ma osobno czy z wami pokój?:)
Więc lepiej wybierz się do fryzjera i zapytaj jej, czy kladła Ci na ten Rozjaśniacz farbę z pigmentem fioletu lub szarości. Bo nie jestem w stanie powiedzieć co ona Ci tam na włosy kładła:)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry