reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Moja kolezanka urodzila dwoch chlopcow mieli ponad 4kg i jakbyscie ja zobaczyli w ciazy to nie uwierzylybyscie ze jest naprawde w ciazy.
Ze na chodzi taka dziewczyna tez do tego lekarza jest w 28tc a brzuch ma wiekszy odemnie i malutka dziewczynke w brzuszku.
 
Moja mala w 26t3d wazyla 761g +/-111g :) porównując do waszych pociech moja to malutka jest:) ale skoro lekarz mowi ze jest ok to dobrze:) mi w 30tyg powiedzili ze moj wazy 3300g a jak urodzilam to ważył 3300gwiec mi sie waga dziecka nie roznila:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, jak się zapatrujecie na pas poporodowy? Mialyscie go? Planujecie kupić i stosować? Przy pierwszej córce miałam cc i ze względu na ranę, bałam się jej zakładać. Teraz też czeka mnie cc, ale chciałabym poznać waszą opinię... Pas raczej pomaga, czy rozleniwia mięśnie brzucha? Byłabym wdzięczna ;)

Nam na szkole rodzenia zdecydowanie położna to odradzała - rozleniwia mięśnie i nie pozwala macicy kurczyć się w odpowiedni sposób.


dev131ps___.png
 
Szczesliwa66 gratuluje duzego dzidziusia, moze to znak ze sie spieszy do was i dlatego szybko rosnie, moze jeszcze wczesniej sie przywitacie, ja sie nie znam, ale kazde dziecko ma swoje tempo
 
Byliśmy na USG trzeciego trymestru. Oczywiście synuś zakrywał rączką twarz i nie mamy zdjęć 3D, ale mamy całe badanie na filmie! :)
Duży, zdrowy chłopiec- ok. 2000g, bo raz wychodziło 1952g a raz 2052g ;)
Ziewał tak jak w 20tc na USG połówkowym :D
Dzisiaj 30t6d :)
 
reklama
Do góry