reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny czy ktoras tez tak ma? Otoz od jakiegos czasu gdy biorę prysznic robi mi sie slabo dodam ze to nie jest goracy prysznic ale taki letni:\ musze miec otwarte drzwi do lazienki zeby powietrze się mieszalo...:\ a jak sa zamkniete, robi mi sie cieplo, duszno mam uczucie jak cos siedzialo by mi na klatce piersiowej, robie się czerwona ehhh:\
Ja mam od dłuższego czasu duszności. Mam takie uczucie jakby całe zmęczenie szło w nogi i nie mam czym oddychać

3jgxskjosc311c31.png
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Dzisiaj zmagam się z przeziębieniem :((
@Jetkaa ja tak miałam na początku ciąży :/ niestety wydaje mi się ze to uroki ciąży i trzeba to przejść . Po prostu potrzebujesz więcej świeżego powietrza , jest zbyt duszno . Często tak mam jak jestem u mamy a ona grzeje w domu straaasznie ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moze faktycznie uroki ciazy ale mam tez klaustrofobie i to takie same uczucie jak bym w windzie byla... Ehh. No uroki ciazy to napewno sa :) powiem wam szczerze ze juz jestem zmęczona... Nie noszeniem brzucha, czy ojawami ale juz psychicznie ... Mysleniem co wizyta czy jest ok, jak cos wyjdzie na usg myśleniem czemu, jak , po co, uwazanie na brzuszek nieprzespane noce..eh niby nie pracuje mam duzo czasu ale jestem zmeczona psychicznie strasznie:\ a jak mala nie kopie to juz wogole szaleje.a dzis wlasnie pare razy pukla i tyle wrrr!! Juz bym chciala czuc się bezpiecznie bo niby najgorszy 1 trymestr :\
 
Chyba mam tak samo jak ty :p tez już jestem zmęczona i chciałabym mieć maluszka obok siebie i żeby już było po wszystkim :) a do tego muszę zabierać się za dokupienie rzeczy i zamówienie wózka bo nadal nie mogę się zdecydować :p
A do tego skoczyła mi tarczyca i muszę jechać do lekarza ... tez mam dość lekarzy bo mam przynajmniej dwóch miesięcznie i teraz jeszcze ten :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chyba mam tak samo jak ty :p tez już jestem zmęczona i chciałabym mieć maluszka obok siebie i żeby już było po wszystkim :) a do tego muszę zabierać się za dokupienie rzeczy i zamówienie wózka bo nadal nie mogę się zdecydować :p
A do tego skoczyła mi tarczyca i muszę jechać do lekarza ... tez mam dość lekarzy bo mam przynajmniej dwóch miesięcznie i teraz jeszcze ten :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hehe kochana mam jak Ty tez 2 i tez Tsh musze kontrolowac co 4tyg :) wizyta tez ck 4 tyg:) ja wozka tez nie mam jeszcze nadal czekam na ta szafe masakra a zamowilam 1.5tyg temu nie moge prac ani nic :\ bo jak popiore ciuszki bede miala czyste w szafie i w tedy dopatrze jakich ciuszkow mi brak:)pozniej zakupy smoczki butelki podpaski itp itd a pozniej paliwanie torby:) i w tedy moge juz rodzic hehe:)
Najgorzej ze w ciazy sie nie odpocznie psychicznie a pozniej fizycznie:)
 
Hehe kochana mam jak Ty tez 2 i tez Tsh musze kontrolowac co 4tyg :) wizyta tez ck 4 tyg:) ja wozka tez nie mam jeszcze nadal czekam na ta szafe masakra a zamowilam 1.5tyg temu nie moge prac ani nic :\ bo jak popiore ciuszki bede miala czyste w szafie i w tedy dopatrze jakich ciuszkow mi brak:)pozniej zakupy smoczki butelki podpaski itp itd a pozniej paliwanie torby:) i w tedy moge juz rodzic hehe:)
Najgorzej ze w ciazy sie nie odpocznie psychicznie a pozniej fizycznie:)
To prawda ze się nie odpocznie , to co robiłam przed ciąża to teraz w ciąży zrobię może polowe tego a padam jakbym nie wiem co robiła :p a najgorsze jest to ze nie mam jakoś weny żeby się zabrać za to wszystko , zawsze mi coś wypadnie albo już jestem zmęczona i nie mam głowy do tego :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Link do: Angela3aa ja zas bym juz robila prala ,skladala ciuszki , mam na to wene ale ta szafa cos nie przychodzi... Dokładnie padam po calym dniu bycia w domu, ale jak juz sie wykapie klade syna spac, i mam czas na spanie to mi się odechciewa... I ide spac około 1 w nocy :\

Link do: Blondynka1988 gratuluje udanej wizyty:)) mala klusia rosnie:) kurde a moja córka w 27tyg 761g :\
 
reklama
To prawda ze się nie odpocznie , to co robiłam przed ciąża to teraz w ciąży zrobię może polowe tego a padam jakbym nie wiem co robiła :p a najgorsze jest to ze nie mam jakoś weny żeby się zabrać za to wszystko , zawsze mi coś wypadnie albo już jestem zmęczona i nie mam głowy do tego :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też tal miałam, ale ostatnie dwa dni przybyło mi energii i dostałam motywacji ;)
Sprzątam zakamarki i wypowiedziałam wojnę łazienkom i kuchni. Prysznice i piekarnik nie miały ze mną szans :p Potem zabieram się za sypialnię :D. Działam póki mam wene twórczą, a córka zaś chodzi do przedszkola :wink: Jutro jadę w świat na zakupy: krople na kolki i fajnie mydło na plamy.
 
Do góry