reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja mialam ale po wizycie u gina ze mała jest za mala jakos mi przeszlo i się zamartwiam troszke:\ więc narazie weny brak ale jak szafa przyjdzie to pewno mi wroci:)

Moj syn mial 2 cm wieksza głowę od klatki piersiowej i mu mowilam to jakos nie przyjął do wiadomości ze to geny moga byc.. Wolal nastraszyc i tak zostawic bez tlumaczenia..
 
reklama
Dziewczyny ja i tak was podziwiam za to ile wy macie energii ... Ja przejdę pięć kroków tempem żółwia i już sapie jak lokomotywa. Każdy przyplyw energii później odchorowuje następnego dnia nie mogąc się ruszyć by brzuch się nie spinał :/ ale zmusilam się do posegregowania ciuszkow dla malutkiej i stwierdzam że wcale tak kolorowo nie jest ... Na 50 nie mam nic i nic nie kupuje, jak się urodzi taka maleńka to wyśle szybko mamę po parę sztuk czegokolwiek, 56 mam 4bodziaki i 6 śpiochów ... Jak się urodzi na ten rozmiar to zdążę coś zamówić przez net, na 62 jest już lepiej ale i tak nie na tyle bym nadążała prac więc też trzeba będzie w kilka sztuk zainwestować ... A wiekszych mam już sporo więc jeśli będę kupować to tylko ze względu na fanaberie [emoji12] chyba powinnam już coś tą torbę do szpitala ogarniać ale tak mi się nie chce ... ;) chyba jeszcze poczekam na wenę [emoji13]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde, a ja ledwo chodzę przez ten ból a pachwinach...mam takie zakwasy szczególnie jak zmienię pozycje:( ech.. Ale jest mała radość...Nie zgrublam w ostatnim tygodniu!!:) może nie dobije do 30tu!
Przyznam się Wam że torbę mam już spakowana dla siebie i dzieciaka, nie wiem tylko czy brać jakiekolwiek ciuszki i ręcznik czy wszystko dostaniemy. Jeszcze muszę się zorientować jak to jest. Dziś wybieram się do Lidla po staniki do karmienia,mam nadzieję że coś jeszcze zostanie.od dziś dużo fajnych rzeczy dla nas i niemowlaków jest.


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Moje torby są spakowane już chyba od miesiąca [emoji14] wczoraj wypazylam smoczki, osłonki itp w Lidlu kupiłam jakiś czas temu rajstopy ciążowe i jestem załamana ich jakoscia, chyba więcej nic tam nie kupię, wolę kupić na allegro.

3jgxskjosc311c31.png
 
O serdec ... Może też się doczlapie do naszego Lidla ... ;) Ale na pewno nie teraz tylko później więc nie wiem czy coś zostanie [emoji13]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim :) Ja już po badaniach tsh, po drodze wpadłam do lidla, kupiłam dla siebie sukienkę , dla małej spodenki i prześcieradło do łóżeczka. Troszkę inaczej wszystko wygląda w gazetce, inaczej na żywo. Materiał spodenek bardzo fajny, mięciutkie i takie lekkie, idealne na cieplejsze dni, prześcieradło też ok.
 
Moje torby są spakowane już chyba od miesiąca [emoji14] wczoraj wypazylam smoczki, osłonki itp w Lidlu kupiłam jakiś czas temu rajstopy ciążowe i jestem załamana ich jakoscia, chyba więcej nic tam nie kupię, wolę kupić na allegro.

3jgxskjosc311c31.png
Ja tez juz od miesiaca spakowana:)
Jeszcze poprac i poprasowac ubranka i mam juz wszystko;)
 
Moje torby są spakowane już chyba od miesiąca [emoji14] wczoraj wypazylam smoczki, osłonki itp w Lidlu kupiłam jakiś czas temu rajstopy ciążowe i jestem załamana ich jakoscia, chyba więcej nic tam nie kupię, wolę kupić na allegro.

3jgxskjosc311c31.png
A myślałam że tylko ja się tak pospieszyłam ;) Ja wczoraj poprasowałam i powkładałam już prawie wszystko *-*
 
reklama
Czesc dziewczyny:)
Ale sie wkurzylam:\ mówiłam wam ze czekam i czekam na szafe bo miala byc 7-14dni ktore juz z reszta upłynęły i moj D tam zadzwonil i byc moze wysla w poniedziałek a to będzie 3 tyg od zlozenia zamowienia...! Wrrr! Jestem zla i na nich i na niego bo zamiast im cos powiedzieć zeby dali rabat , bądź im zwrocic uwage ze nie ma nigdzie napisane o tych 3 tyg ten spokojnie przyjął to do wiadomosci...
A z innej beczki nie spalam do 3rano a dlaczego? Juz wam mowie :) od 00.00mala zaczela kopac i ja zamiast isc spac dokuczalam jej hehe w senie gdy pchala nozki i inne części ciała mizialam ją po nich i przyciskalam palcem a ona sie wypychala i tak bawiłysmy sie do 3 nad ranem heheh :)
 
Do góry