reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja tez strasznie obawialam sie przedszkola.Ale moj madry syn strasznie chcial isc.Nauczy sie czegos pobawi bedzie bardziej samodzielny i moze mniej zazdrosny o leonka w brzuszku.Mialam udany start.Marcel 1 dnia w przedszkolu nie plakal .Ledwie go przebralam a pani go zabrala na sale i zadnego krzyku placzu nic.N8gdy mu sie nie zdazylo w przedszkolu za rodzicami plakac. A teraz to jestem zadowolona bo mam chwile dla siebie i na ogarniecie mieszkanka.Meczy mnie tylko to ze tak codziennie o 6 rano pobudka bo tata chce zdazyc do pracy na 8.A pozniej musze przed 13 zdazyc do przedszkola .Potem isc z 10 minut na przystanek wsiasc w autobus i do domku.A prawie zawsze jest tak ze usypia w autobusie i musze go budzic.A wtedy ryk i kombinowanie co by tu zrobic zeby go lagodnie obudzic.i tak dzien w dzien sie tocze

Takie uroki rodzicielstwa... Mam tak samo,.że kombinuję, by było jak najlepiej. Zmachana, spocona, ale jak zabiorę nową energię, to szczęśliwa. Ale wszystkie te komplikacje i ciężkie chwile są warte tego. Nie wyobrażam sobie życia bez dziecka.
 
reklama
Witajcie
Czy którejś z Was zdarza się kłucie w pochwie przy zmianie pozycji?Mam takie dziś uczucie wbijania szpilek. Może się przeciazylam Ale gdzieś czytałam,że to może być składająca się szyjka;(
Ostatnio jakoś wszystko pod górkę...chciałam zmienić lekarza prowadzącego ciążę ale Polozna tego nowego powiedziała że mnie nie zapisze bo już jestem w 7 miesiącu więc nie będzie nikt inny prowadzić mojej ciąży tak zaawansowanej:/
Do tego odebrałam wczoraj wózek i okazało się przy rozkladaniu to że amortyzator główny na stelażu jest urwany!!!sklep jak zwykle umywa ręce i twierdzi że wysłał wózek bez uszkodzenia!! No szlag!!wiedziałam że zabezpieczeniem jest spisanie protokołu przy kurierze ale paczka była tak ciężka że nie byłabym w stanie ja rozładować i jeszcze sprawdzać w obecności kuriera (skladac) czy wszystko jest Ok!!


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Hej ajaki to kurier? Zasadniczo przesylke kurierska zgodnie z regulaminami mozna zareklamowac przez 7 dni ale to problem sprzedawcy a nie Twoj. Zgodnie z zasadami rekojmi wady w ciagu pol roku sie uznaje jakby istnialy od początku. Walcz ze sklepem, gwarancji moga nie uznac np twierdzac ze to z twojej winy. Jesli kupilas na alkegro to jest tam program ochrony kupujących,, a jesli placilas karta to mozesz ostatecznie zrobic charge back, odzyskasz automatycznie pieniadze, masz na to 30 dni.
 
Cześć dziewczyny [emoji846]

Masakra - od rana walczę z wymiotami i bólem żołądka [emoji25] Już siły nie mam - leżę i ledwo żyje. Nic nie pomaga / herbata, ciepławe kompresy. Szok. Jeszcze mała buszuje co dodatkowo podrażnia cały brzuch. [emoji25]

Jeden z gorszych dni - serio. A miałam takie fajne plany z rodzinką.

@sredec1982 mnie czasami ukłuje w pochwie, ale mi powiedział gin, że jest ok szyjka i że mam monitorować, ale w gruncie rzeczy jest spoko - taki urok mojej ciąży [emoji4] Współczuje syt. z wózkiem - może uda się na gwarancji coś zdziałać ?

@Jetkaa dasz radę z synkiem [emoji6] Powodzenia w przedszkolu [emoji16]

@Blondynka1988 Powodzonka na wizycie [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej ajaki to kurier? Zasadniczo przesylke kurierska zgodnie z regulaminami mozna zareklamowac przez 7 dni ale to problem sprzedawcy a nie Twoj. Zgodnie z zasadami rekojmi wady w ciagu pol roku sie uznaje jakby istnialy od początku. Walcz ze sklepem, gwarancji moga nie uznac np twierdzac ze to z twojej winy. Jesli kupilas na alkegro to jest tam program ochrony kupujących,, a jesli placilas karta to mozesz ostatecznie zrobic charge back, odzyskasz automatycznie pieniadze, masz na to 30 dni.
Kurierowi nie zglaszalam szkody bo uważam że że sklepu taki towar wyszedł. Została mi gwarancja bebetto. Te reklamacje po odejściu kuriera to sciema, piszą że niby można uwzględnić je A w rzeczywistości bez spisania protokołu przez kuriera wszystko staje się twoja wina:( ja niestety często dostaje takie towary i nic z tym nie mogę zrobić:( konsultowalam się też z rzecznikiem i mówił że trzeba przy kurierze to sprawdzać. O rękojmi też mówiła.ech..

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Dziś poszłam prywatnie na usg.ostatnio "widzialalam" go jak miał 800 gr. A dziś ponad 1800:) babka mówiła że jest ok, ale parametry jakie zmierzyła trochę mnie zastanawiają... główka jest większa od reszty ciała. Tzn w usg wiek ciazy z główki jest o 4 tyg do przodu niż z brzuszka i uda... myślicie że to coś niepokojącego?babka nie mówiła,że coś nie tak..
Przepływy pepowinowe ok, płynu owodniowego też jest tyle ile ma być. Obrocony dalej główka w dół.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Link do: sredec1982 ja mam maly brzuszek o 2 tyg:\ i tez sie martwilam za tydzien mam wizyte wiec zobaczymy :\ a kazala ci jakies badania robic?

Byliśmy z synem w przedszkolu iii jest zachwycony:) na początku mial świeczki w oczkach, ja z reszta tez jak zobaczyl kilka pań i dzieci. Ale pozniej zobaczyl sale zabawki i chciał zostac..umówiliśmy sie wstępnie ze bedzie od 9tej do 12tej do obiadku jak wytrzyma:) z jednej strony widzę ze chce zostac a z drugiej widzę ze maly się boi co jest normalne:)
 
Link do: sredec1982 ja mam maly brzuszek o 2 tyg:\ i tez sie martwilam za tydzien mam wizyte wiec zobaczymy :\ a kazala ci jakies badania robic?

Byliśmy z synem w przedszkolu iii jest zachwycony:) na początku mial świeczki w oczkach, ja z reszta tez jak zobaczyl kilka pań i dzieci. Ale pozniej zobaczyl sale zabawki i chciał zostac..umówiliśmy sie wstępnie ze bedzie od 9tej do 12tej do obiadku jak wytrzyma:) z jednej strony widzę ze chce zostac a z drugiej widzę ze maly się boi co jest normalne:)
Nic nie mówiła bo to nie była wizyta lekarską tylko płatne usg w szpitalu. Nie mówiła że coś nie tak..Ale 4 tyg to spora różnica.. mam nadzieję że się to wyrówna.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Nic nie mówiła bo to nie była wizyta lekarską tylko płatne usg w szpitalu. Nie mówiła że coś nie tak..Ale 4 tyg to spora różnica.. mam nadzieję że się to wyrówna.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Ale ja tez bylam na usg prywatnie i wlasnie sie na nim okazalo ze mala ma maly brzuszek, to byl 26t3d a brzuszek miala 24t1d więc tez spora roznica.. Ale rozmawiałam z moim gin ze on to sprawdzi bo odstęp musi byc 2 tyg zeby miec porównanie.. Ale mowil mi ze to statystyki i ze dzidzia moze byc mala i chuda.. I wcale nie oznacza ze coś jest nie tak.. Ale moze tez znaczyc ze ma hipotrofie w co wątpi bo robil mi kilka usg i nie ma az takiej roznicy..roznica moze tez taka byc bo usg u mojego moze byc inne i inne pomiary itp..
Wiec sie nie martw:) wiem ze to nie latwe chociaz latwo sie mowi.. Ale nie mysl o tym pogadaj ze swoim i pokaz mu wyniki :) bedzie ok napewno;)
 
Ja właśnie też wracam z kontrolnego usg. Kurczę zmniejszył mi się znowu poziom wód plodowych:/ i lekarz powiedział (inny niż mój prowadzący) że nie może dokładnie obejrzeć Małej bo jestesm za gruba :(;( wiem że mam nadwagę ale myślałam że przy 172cm 75kg to nie jest jeszcze niewiadomo jaka otyłość :(:(

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jest tu jakas "slodka mama" tzn z cukrzycą ciazowa? Jakies pomysly na podwieczorki zwłaszcza? Bo u mnie wlasnie stwierdzona i te propozycje co sa w ksiazkach ktore dostalam troche kosmiczne i trudne do ogarniecia jeszcze przy malym dziecku[emoji53] wiec jesli cos ktos to poproszę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry