reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja sesji brzuszkowej nie miałam i nie robię. Córka wcześniak to noworodkowej nie miała. Zrobiliśmy na 7/8mcy i potem świąteczną na 1.5roku. teraz też zrobimy podobnie.

Ja dziś wizyta. A w domu jesteśmy w trakcie składania mebli do salonu, może do weekendu się ogarnie.
 
reklama
Ja sesji brzuszkowej nie miałam i nie robię. Córka wcześniak to noworodkowej nie miała. Zrobiliśmy na 7/8mcy i potem świąteczną na 1.5roku. teraz też zrobimy podobnie.

Ja dziś wizyta. A w domu jesteśmy w trakcie składania mebli do salonu, może do weekendu się ogarnie.
Powodzenia

3jgxskjosc311c31.png
 
Byłam zrobić morfologię i badanie ogólne moczu.
Tak mi krew pobrała, że poleciało po ręce aż do nadgarstka :/
Masakra, myślałam, że zemdleję!

Jutro wizyta i czekam z utęsknieniem by syneczka podejrzeć!! :)
Od razu po wizycie jadę do szkoły rodzenia na dwie godziny wykładów :)
 
My chcemy zrobić sesje brzuszkowa, a że kolega jest fotografem to sam nam zaproponował więc dużo nie zapłacimy :) chcieliśmy w kwietniu nad jeziorem ale jeśli będzie pogoda sprzyjać....Bo jak nie to zostaje studio. Fajne są sesje do 14dni maluszka i z rodzicami. Piękne są [emoji7]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, udzielalam sie tu kilka m-cy temu, ale codziennie Was podczytuje :) Pytalam wtedy o test Harmony, bo mialam wysokie ryzyko anomalii, ale test pokazal, ze dzidzia jest zdrowa :) Ale tyle stresu, co przezylam, to moje... Dopiero zaczelam cieszyc sie ciaza po wyniku. I wyszlo, ze bedzie dziewczynka [emoji7][emoji7][emoji1405]
Niunia jest b. aktywna, kopieeee i wierci sie :)
Przychodze do Was z pytaniem o branie antybiotykow w ciazy. Ja nie lubie brac nawet paracetamolu, jak mnie np mocno glowa boli, ale dzisiaj dostalam antybiotyk (erytromycyna), bo mam zapalenie gornych drog oddechowych i prawde mowiac boje sie go brac. Nie wiem, czy nie odczekac paru dni leczac sie domowymi sposobami...
Czy ktoras w Was miala doswiadczenie z tym antybiotykiem??

Ps. Zauwazylam, ze troche dotad aktywnych dziewczyn poznikalo z forum. Mam nadzieje, ze wszystko u nich dobrze.
Pozdrawiam :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, udzielalam sie tu kilka m-cy temu, ale codziennie Was podczytuje :) Pytalam wtedy o test Harmony, bo mialam wysokie ryzyko anomalii, ale test pokazal, ze dzidzia jest zdrowa :) Ale tyle stresu, co przezylam, to moje... Dopiero zaczelam cieszyc sie ciaza po wyniku. I wyszlo, ze bedzie dziewczynka [emoji7][emoji7][emoji1405]
Niunia jest b. aktywna, kopieeee i wierci sie :)
Przychodze do Was z pytaniem o branie antybiotykow w ciazy. Ja nie lubie brac nawet paracetamolu, jak mnie np mocno glowa boli, ale dzisiaj dostalam antybiotyk (erytromycyna), bo mam zapalenie gornych drog oddechowych i prawde mowiac boje sie go brac. Nie wiem, czy nie odczekac paru dni leczac sie domowymi sposobami...
Czy ktoras w Was miala doswiadczenie z tym antybiotykiem??

Ps. Zauwazylam, ze troche dotad aktywnych dziewczyn poznikalo z forum. Mam nadzieje, ze wszystko u nich dobrze.
Pozdrawiam :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Hej:)
Dziewczyny chyba przeszły na zamknieta grupę na Fb:)
A co do Twojego pytania ja bralam antybiotyk duomox i jeszcze jakis ale nie pamiętam na moje wrzody:\ jezeli lekarz daje Ci antybiotyk to raczej nie masz co sie martwić:) lepiej go bierz bo później moze byc gorzej:\
gratuluję córci :) teraz juz tylko się cieszyc i odliczac do porody :)
 
Maripo zgadzam się z jetkaa ... Choroba może mieć poważniejsze skutki dla dzidzi niż antybiotyk zwłaszcza już na tym etapie ciazy

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie
Czy którejś z Was zdarza się kłucie w pochwie przy zmianie pozycji?Mam takie dziś uczucie wbijania szpilek. Może się przeciazylam Ale gdzieś czytałam,że to może być składająca się szyjka;(
Ostatnio jakoś wszystko pod górkę...chciałam zmienić lekarza prowadzącego ciążę ale Polozna tego nowego powiedziała że mnie nie zapisze bo już jestem w 7 miesiącu więc nie będzie nikt inny prowadzić mojej ciąży tak zaawansowanej:/
Do tego odebrałam wczoraj wózek i okazało się przy rozkladaniu to że amortyzator główny na stelażu jest urwany!!!sklep jak zwykle umywa ręce i twierdzi że wysłał wózek bez uszkodzenia!! No szlag!!wiedziałam że zabezpieczeniem jest spisanie protokołu przy kurierze ale paczka była tak ciężka że nie byłabym w stanie ja rozładować i jeszcze sprawdzać w obecności kuriera (skladac) czy wszystko jest Ok!!


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
@maripo lekarze zawsze kalkulują ryzyko. Większym jest na pewno nie leczona infekcja. Widocznie lekarz widzi, że objawowe leczenie nic nie da. Ja bym nie kwestionowała zalecenia. Jeśli już, to je skonsultowała z drugim
 
reklama
Do góry