reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

U mnie narazie 8,9+ kg, w poprzedniej ciazy na 11 sie zatrzymalo, zobaczymy teraz chociaz przez ostatni tydzien tylko trzaskam lodowka tak na wszystko mam ochote, az strach sie bac:)ale niczego w ciazy sobie nie odmawialam.
Tez mam niediczynnosc tarczycy na poczatku ciazy szalala i byla za wysoka ale endokrynolog powiekszyla dawke z euthyrox 88 na 125, i jest narazie ok.


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Można mieć sam sakrament. Zresztą oni ten ślub brali kilka lat temu.

Nedrapki są konieczne ale moje dziewczyny ciągle je zrzucały i u nas praktyczniejsze okazały się skarpetki w roli niedrapek. Starsza używała może z tydzień a młodszej obcięłam paznokcie zaraz po powrocie ze szpitala i niedrapek nie były potrzebne
 
Witam mamusie :)
@MamaLeona? Witamy :) 29t4d przed ciąża 50kg dziś 60.5kg ;) nigdy nie miałam problemu z tarczyca ale niestety w ciąży się odezwała i biorę eutyrox 75 .
My dzisiaj po lataniu po urzędach i bankach no i po wizycie kontrolnej :))
Synuś wazy 1309g :) i wszystko z nim w porządku no i odwrócił się już główka do dołu ;) także jestem spokojna :) wizytę mam za 4tyg bo gin powiedziała ze nie ma potrzeby wcześniej się konsultować no chyba ze coś by było nie tak :)
Ja bardzo chce sesje z brzuszkiem *.* czekam tylko aż znajoma wróci do miasta a jeżeli chodzi o sesje noworodkowa to tez bym bardzo chciała ale u nas można tylko przez pierwsze dwa tygodnie życia dziecka bo najwiecej śpi :) ponieważ to moja pierwsza ciąża wiec jeżeli wszystko będzie ok to zrobię ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ile płacicie za takie sesje?

3jgxskjosc311c31.png
 
dziewczyny

Robiłyście lub macie zamiar zrobić może swoim maluchom profesjonalną sesje zdjęciową ?

Myślę o tym ale może nie odrazu po porodzie tylko tak jak maluch będzie miał 2-3 msc :)

Myśmy mieli sesję na roczek. Zastanawiałam się nad sesją noworodkowa, która sie robi do 14 dni po narodzinach, a zapisuje się już jak dziecko jeszcze jest w brzuszku mamy. Ale nie wiem... może zrobimy tym razem brzuszkowo-wielkanocna... Ale ciężko z moim mężem, bo strasznie nie lubi sesji.
 
Witam:)
@agatenka33 ja właśnie z rana jadę do lidla i może uda mi się coś dostać tylko nie wiem też czy kupić narazie jeden zeby był czy od razu dwa bo niewiadomo jak to z tym karmieniem będzie, i popatrze może też coś innego uda mi się kupić;)
@aniolek678 ja kupuje na początek marki pampers a później będę myślała nad zmianą na dady.
@MB91 mnie też od kilku nocy męczą koszmary i takie dziwne sny że szok ale kiedyś słyszałam ze to przez ciąże bo ciągle o czymś myślimy martwimy się itp i stąd takie sny bo za dużo się przejmujemy.
@sredec1982 my też nie mamy ślubu a bardzo dlugo juz razem jesteśmy i ja też jakoś nie chce chociaż mój ostatnio częściej wspomina na ten temat. A co do nazwiska u nas mała kartkę przy łóżeczku w szpitalu miała na moje nazwisko i książeczkę zdrowia(ale żaden problem przekreślić i wpisać ojca nazwisko) a akt urodzenia jest na nazwisko ojca tylko on musi być z tobą w urzędzie i wyrazić zgodę ze to jego dziecko.
@MamaLeona? Witaj:) termin mam na 25.05. , dwa tygodnie temu mała wazyla 660gram a ja od początku przytylam 4kg.
@aniolek678 ja zastanawiam się nad taką sesją ale u takiego większego dziecka nie noworodka i jeśli się zdecyduje to będzie ze starszą córcia bo ona nie miala.
@Nan90 ja przy córci miałam jedną parę i faktem jest ze one strasznie leca z rączek i jak któraś pisała można skarpetki zakładać bo lepiej się trzymają a najlepiej to się odważyc i obciąć maluszkowi pazurki, ja nie wiem czy będę kupować.
 
Hurtowo odpowiedziałam na dzisiejsze posty i mogę iść spać hehe;)

A ciężka noc przede mną bo Młoda się do nas przyczlapala i jeszcze zgaga zaczyna mnie męczyć
 
reklama
Do góry