reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Katherine - ciąża [emoji23] nie no żartuje, jak cię to martwi zapytaj lekarza ... Pewnie nic poważnego, ale wątpię by któraś z nas podjęła się diagnozy. U jednej podobne objawy mogą znaczyć coś zupełnie innego niż u drugiej.

U nas sól fizjologiczna wystarczyła na ropiejące oczko ale u 1,5rocznego dziecka, u maluszka kropi się chybaby profilaktycznie - co ? Bo nie pamiętam. Wiem że właśnie gazikami jałowymi każde oczko osobno przegotowaną woda od zewnątrz do noska się wieczorem przy kąpieli przemywa. Tzn tak mnie nauczyli w szkole rodzenia i tak robiłam przy synu i problemów z oczkami nie mieliśmy.

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katherine - ciąża [emoji23] nie no żartuje, jak cię to martwi zapytaj lekarza ... Pewnie nic poważnego, ale wątpię by któraś z nas podjęła się diagnozy. U jednej podobne objawy mogą znaczyć coś zupełnie innego niż u drugiej.

U nas sól fizjologiczna wystarczyła na ropiejące oczko ale u 1,5rocznego dziecka, u maluszka kropi się chybaby profilaktycznie - co ? Bo nie pamiętam. Wiem że właśnie gazikami jałowymi każde oczko osobno przegotowaną woda od zewnątrz do noska się wieczorem przy kąpieli przemywa. Tzn tak mnie nauczyli w szkole rodzenia i tak robiłam przy synu i problemów z oczkami nie mieliśmy.

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadza się :)
 
Dzisiaj kończymy 28tc :)

Ja kupiłam wodę morską w sprayu do noska i sól fizjologiczną do przemywania oczu.

Mam rożek zwykły, bez udziwnień, chociaż w szkole rodzenia odradzają. Zamierzam go mało używać, tylko na początku by dojść do wprawy w trzymaniu bobaska :)

Aspirator do nosa kupuję na baterie. ;)

@kamilaasami co do imienia to Wam ma się podobać, więc głosu nie zabieram :)

Na następnej wizycie zamierzam zapytać ile już waży maleństwo, bo nie za każdym razem lekarz mi to mówi ;)
 
Cześć dziewczyny, my dzisiaj po glukozie, nie było tak źle nawet mi smakowało [emoji23]wyniki pewnie za 2-3 dni, więc narazie nie wiemy co i jak :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas tak zazwyczaj 1-2dni,może przez internet będę mogła po południu sprawdzić sobie, nie wiem[emoji12]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katherine - ciąża [emoji23] nie no żartuje, jak cię to martwi zapytaj lekarza ... Pewnie nic poważnego, ale wątpię by któraś z nas podjęła się diagnozy. U jednej podobne objawy mogą znaczyć coś zupełnie innego niż u drugiej.

U nas sól fizjologiczna wystarczyła na ropiejące oczko ale u 1,5rocznego dziecka, u maluszka kropi się chybaby profilaktycznie - co ? Bo nie pamiętam. Wiem że właśnie gazikami jałowymi każde oczko osobno przegotowaną woda od zewnątrz do noska się wieczorem przy kąpieli przemywa. Tzn tak mnie nauczyli w szkole rodzenia i tak robiłam przy synu i problemów z oczkami nie mieliśmy.

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Fakt, może to ciąża :-) :)
 
Tez mam wizytę 1 marca :)

Kurcze, dziwnie mi ta glukoza wyszła - po godzinie i dwóch mam taki sam wynik [emoji55] nie wiem co to oznacza [emoji53]
Na czczo 88 mg/dl
Po 1 godzinie 99 mg/dl
Po 2 godzinach 99 mg/dl


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurczę tak Was czytam i zdaje sobie sprawę, że jeszcze dużo muszę się nauczyć ‍♀️ O pielęgnacji dzidzi (przebywaniu oczek np) nie wiedziałam w ogóle! Przeraża mnie to co raz bardziej [emoji20]

@Angela3aa ja poznaje wagę zawsze na wizycie

@Katherine ja też mam jakieś dziwne jazdy w nocy. Cała się pocę, budzę zalękniona, dłonie i ręce cały czas mi cierpną itd. Chyba psychiczne aspekty ciąży [emoji39]

@mono jak u Ciebie? Ok ? [emoji3]
Ja na glukozę ostatecznie idę jutro [emoji39]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Blondynka coś czuję że ci się nie podoba dlatego nie chcesz powiedzieć [emoji13] heh

U nas wyniki też szybciutko są ale ja ich nie odbieram bo jakiś u nas zwyczaj jest że poradnia K sama się o nie troszczy i odbierają za pacjentki. Ja dostaje tylko informacje na kolejnej wizycie u gin czy wszystko w porzadku. Chociaż gdybym chciała zobaczyć to pewnie by mi dali ale jak wszystko ok to mi się nie chce nigdy zagłębiać.

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry