reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Dzięki za podpowiedz - dla świetego spokoju podjadę do apteki i kupię.


@caltha ile płaciłeś za spotkanie? - tak z ciekawości pytam [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
We Wrocławiu chyba 150zł, w sobotę 5h- było o przewijaniu, kąpieli, jak ubierać, jak nosić, troche o chustowaniu, o kosmetykach naturalnych
 
Kurczę tak Was czytam i zdaje sobie sprawę, że jeszcze dużo muszę się nauczyć ‍♀️ O pielęgnacji dzidzi (przebywaniu oczek np) nie wiedziałam w ogóle! Przeraża mnie to co raz bardziej [emoji20]

@Angela3aa ja poznaje wagę zawsze na wizycie

@Katherine ja też mam jakieś dziwne jazdy w nocy. Cała się pocę, budzę zalękniona, dłonie i ręce cały czas mi cierpną itd. Chyba psychiczne aspekty ciąży [emoji39]

@mono jak u Ciebie? Ok ? [emoji3]
Ja na glukozę ostatecznie idę jutro [emoji39]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej to jutro razem będziemy się męczyć też zamierzam w końcu to wypić.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Blondynka coś czuję że ci się nie podoba dlatego nie chcesz powiedzieć [emoji13] heh

U nas wyniki też szybciutko są ale ja ich nie odbieram bo jakiś u nas zwyczaj jest że poradnia K sama się o nie troszczy i odbierają za pacjentki. Ja dostaje tylko informacje na kolejnej wizycie u gin czy wszystko w porzadku. Chociaż gdybym chciała zobaczyć to pewnie by mi dali ale jak wszystko ok to mi się nie chce nigdy zagłębiać.

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Alicja m się bardzo podoba i też je rozważamy, Kornelka już się przyzwyczaiła i mówi do brzucha Alicja no ale jeszcze trzeba wiedzieć że to napewno dziewczynka. We wtorek się wyjaśni mam nadzieję.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my mamy problem bo syn przyzwyczail się do imienia Oskar :) a jak ma byc dziewczynka to bedzie Lenka i nie chce on lenki tylko Oskara hehe:)
 
No zobaczymy - ja chciałam na początku chodzić do szkoły rodzenia; mój D nalegał wręcz na to.
Ale teraz nie wiem czy jest sens i czy w ogóle zdążę - bo w szpitalu to 10 tygodni, i kurs który tak się zaczyna, że mój skończy prace i zdąży przyjechać po mnie i razem pojedziemy zaczyna się w połowie marca. Już teraz mi ciężko się robi powoli przez ten kręgosłup, a co dopiero za miesiąc. Nie wiem jak to z tą szkołą rodzenia będzie.

Dziewczynki może dziwne pytanie ale coś mnie niepokoi. Po czyn poznać, że sączą się wody płodowe?
Kurczę od wczorajszego wieczoru mam bardzo rzadką wydzielinę z pochwy. I nie są to upławy [emoji849] Zaczynam się zastanawiać czy coś się z tym nie dzieje. Malutka jest aktywna więc z nią raczej wszystko ok.
Wizytę dopiero mam w poniedziałek. [emoji21]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja nas zapisalam do szkoly rodzenia, choc sama czuje juz ze wszystko wiem, to dla komfortu meza - bo to co dla mnie oczywiste, np sterylizacja, kolki, przechowywanie mleka, masci itp - dla niego takie moze nie byc, a w pierwszych dniach pologu moze troszke wiecej na niego spasc obowiazkow :)
 
Hej wyniki na czczo mam 62,74. Po godzinie 76,59,a po dwóch 54,29.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wody to nie są na szczęście [emoji3] Po prostu chyba takie dni troszkę bardziej mokre [emoji5] Także mi ulżyło [emoji847]

@nknatalia to powodzenia i Tobie [emoji3] Ja już kupiłam wodę delikatnie gazowaną (pamietam któraś z Was polecała, że pomaga przetrwać) [emoji41] I nastawiłam się, że jutro dam sobie to zrobić - chociaż boje się jak cholera [emoji39]

Leniwy dzień mam dzisiaj ‍♀️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry