reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Mb nic się nie martw, będziemy ratować jakby się coś działo a z codzienną pielęgnacja dasz sobie spokojnie radę. Mnie dużo rzeczy zaskoczyło pomimo szkoły rodzenia. Byly takie rzeczy o których nie miałam bladego pojęcia. Na początku było mi bardzo trudno z karmieniem, ale mieć wsparcie to już połowa sukcesu. Mąż jest dla mnie ogromnym odciążeniem chociaż to było też jego pierwsze dziecko pomagał dzielnie: myl butelki, wyparzal smoczki, kąpał synka. Niby nic a zebrane razem ma ogromne znaczenie. Z resztą co tu pisać jak wróciłam na studia to mały miał pół roku a mąż zostawał z nim praktycznie cały weekend. Teraz będzie zostawał z dwójką [emoji12]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No zobaczymy - ja chciałam na początku chodzić do szkoły rodzenia; mój D nalegał wręcz na to.
Ale teraz nie wiem czy jest sens i czy w ogóle zdążę - bo w szpitalu to 10 tygodni, i kurs który tak się zaczyna, że mój skończy prace i zdąży przyjechać po mnie i razem pojedziemy zaczyna się w połowie marca. Już teraz mi ciężko się robi powoli przez ten kręgosłup, a co dopiero za miesiąc. Nie wiem jak to z tą szkołą rodzenia będzie.

Dziewczynki może dziwne pytanie ale coś mnie niepokoi. Po czyn poznać, że sączą się wody płodowe?
Kurczę od wczorajszego wieczoru mam bardzo rzadką wydzielinę z pochwy. I nie są to upławy [emoji849] Zaczynam się zastanawiać czy coś się z tym nie dzieje. Malutka jest aktywna więc z nią raczej wszystko ok.
Wizytę dopiero mam w poniedziałek. [emoji21]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No zobaczymy - ja chciałam na początku chodzić do szkoły rodzenia; mój D nalegał wręcz na to.
Ale teraz nie wiem czy jest sens i czy w ogóle zdążę - bo w szpitalu to 10 tygodni, i kurs który tak się zaczyna, że mój skończy prace i zdąży przyjechać po mnie i razem pojedziemy zaczyna się w połowie marca. Już teraz mi ciężko się robi powoli przez ten kręgosłup, a co dopiero za miesiąc. Nie wiem jak to z tą szkołą rodzenia będzie.

Dziewczynki może dziwne pytanie ale coś mnie niepokoi. Po czyn poznać, że sączą się wody płodowe?
Kurczę od wczorajszego wieczoru mam bardzo rzadką wydzielinę z pochwy. I nie są to upławy [emoji849] Zaczynam się zastanawiać czy coś się z tym nie dzieje. Malutka jest aktywna więc z nią raczej wszystko ok.
Wizytę dopiero mam w poniedziałek. [emoji21]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Papierek lakmusowy z apteki i w majtki ;)

Co do szkoły rodzenia. Mój nie chodził, bo w delegacji, ale chciałam żeby miał w sobie pewność co i jak robić. Kupiłam mu (nam) jedno spotkanie w weekend- dotyczace pielęgnacji noworodka- polecam
 
Mb nic się nie martw, na pewno nic się nie dzieje ale jak masz nie spać przez to w nocy to w aptece są takie paski żeby sprawdzić czy to są wody czy nie.

Blondynka ufff bo myślałam że gorzej [emoji12] z tym mogę żyć [emoji16] hihi

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
No zobaczymy - ja chciałam na początku chodzić do szkoły rodzenia; mój D nalegał wręcz na to.
Ale teraz nie wiem czy jest sens i czy w ogóle zdążę - bo w szpitalu to 10 tygodni, i kurs który tak się zaczyna, że mój skończy prace i zdąży przyjechać po mnie i razem pojedziemy zaczyna się w połowie marca. Już teraz mi ciężko się robi powoli przez ten kręgosłup, a co dopiero za miesiąc. Nie wiem jak to z tą szkołą rodzenia będzie.

Dziewczynki może dziwne pytanie ale coś mnie niepokoi. Po czyn poznać, że sączą się wody płodowe?
Kurczę od wczorajszego wieczoru mam bardzo rzadką wydzielinę z pochwy. I nie są to upławy [emoji849] Zaczynam się zastanawiać czy coś się z tym nie dzieje. Malutka jest aktywna więc z nią raczej wszystko ok.
Wizytę dopiero mam w poniedziałek. [emoji21]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hejka. Jak mi się sączyły wody to ciężko było odróżnić od zwykłych upławów poza tym, że było więcej i bardziej wodniste. Także polecam sprawdzić. Nie wiem jak w przychodni ale w szpitalu na IP mają takie testy specjalne.

Co do szkoły rodzenia to ja nie będę chodzić. Muszę leżeć w domu a przygotowuję się sama - czytam, rozmawiam z mamą i przyjaciółkami dzieciatymi :)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki kolor musi mieć taki papierek lakmusowy gdyby się wody sączyły?
Zamówię na allegro, bo sa mega tanie. W razie "W" będę badać ;)
 
Dzięki za podpowiedz - dla świetego spokoju podjadę do apteki i kupię.


@caltha ile płaciłeś za spotkanie? - tak z ciekawości pytam [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry