reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

My też mamy w środę szczepienie ale ja szczepie na NFZ. Możecie pomyśleć, że oszczędzamy na dziecku i narażamy na więcej bólu ale ja poprostu boję się skutków ubocznych szczepionek 5w1 i 6w1. Moją starszą córkę szczepiłam na NFZ i nic jej nie było a młodszą 5w1 plus pneumokoki i wylądowała w szpitalu na zapalenie płuc.
 
reklama
To widze Nika, ze sroda jedt nasza:-) my dzis na usg bioderek jeszcze.
Natalka nie miala ochoty zasnac po wczorajszej kapieli, no to bujanko było ponad dwie godziny. Wprowadzam butelke. Od kilku dni daje na noc butle, bo juz jie mam sily karmic piersia. No ale dalej w piersiach produkcja trwa. Jak dziewczyny pozbywalyscie sie laktacji? Farmakologiczne? Czy moze da sie naturalnie, ale wolniej?
 
Nika nikt tutaj Cię nie będzie krytykował, my same działamy intuicyjnie odnośnie szczepień, jesteśmy jak dzieci błądzące we mgle;). No to masz pomocników do Synka. Zawsze trochę odciążą i nabiorą wprawy przed swoim dzieckiem. Wiem, bo miałam 15 lat jak mama urodziła.

Jahjahbob u mnie po prostu stopniowo sama zanikla. Jak będziesz przystawiać coraz mniej do piersi to i produkcja się zmniejszy.Są jakieś tabletki na spalanie pokarmu, ale chyba na receptę. I kiedyś jeszcze mówili, że picie alkoholu też spała pokarm-nie wiem ile w tym prawdy.
 
Dzień dobry
My dopiero wstaliśmy :). Kasia moje córki bardzo mi pomagają zawsze mogę na nie liczyć.
Jahjahbob na zanik laktacji bierze się Bromergon. Wiem bo moja siostra brała.
 
Witam dziewczynki. Witam również nowe mamy. Któraś z Was pisała o podawaniu wapna i Wit. C przy kaszlu i kichaniu? Chciałam zapytać czy pomogło i jak długo podawałaś?
 
Witam dziewczynki. Witam również nowe mamy. Któraś z Was pisała o podawaniu wapna i Wit. C przy kaszlu i kichaniu? Chciałam zapytać czy pomogło i jak długo podawałaś?
Tak ja podawałam przy kaszlu i średnim katarku 2 ml wapna 2 razy dziennie i 2 krople Wit C 2 razy dziennie wapno 8 dni A witc 10 dni wszystko po konsultacji z pediatra pomoglo nie rozwinęła się infekcja i ustąpił kaszel i katar.
 
To widze Nika, ze sroda jedt nasza:-) my dzis na usg bioderek jeszcze.
Natalka nie miala ochoty zasnac po wczorajszej kapieli, no to bujanko było ponad dwie godziny. Wprowadzam butelke. Od kilku dni daje na noc butle, bo juz jie mam sily karmic piersia. No ale dalej w piersiach produkcja trwa. Jak dziewczyny pozbywalyscie sie laktacji? Farmakologiczne? Czy moze da sie naturalnie, ale wolniej?
Naturalnie spróbuj pić szalwie i pokrzywe w dużych ilościach zamiast innych płynów
 
Tak ja podawałam przy kaszlu i średnim katarku 2 ml wapna 2 razy dziennie i 2 krople Wit C 2 razy dziennie wapno 8 dni A witc 10 dni wszystko po konsultacji z pediatra pomoglo nie rozwinęła się infekcja i ustąpił kaszel i katar.
Dzieki wielkie a możesz mi jeszcze napisać jakie to bylo wapno i jaka Wit C? Czy Wit C rozpuszczałaś w wodzie?
 
reklama
Witam nowe dziewczyny w naszej grupie :).
My na drugą dawkę szczepienia wybieramy się 18 i przy okazji chcemy zaszczepić na rotawirusy. Robiłyście te szczepionki za jednym razem czy może lepiej nie męczyć małego i rozłożyć to na 2 dni?
 
Do góry