reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny, umieram! Ćwiczenia dały czadu! I to i tak wersja light bo nie zdążyłam na płaski brzuch i poszłam na dobrze mi znane i delikatne ćwiczenia dla kobiet w ciąży- po godzinie minimalnych wygibasów ledwie chodzę!
 
reklama
Hmmm ja mam jakieś inne dziecko niż wszyscy [emoji46] .

Moje dziecię nie chce być na rączkach . Pręży się wypina, stęka, kwęka i chce inaczej (Olo miał tak samo ...Hmmm ja też tak podobno robiłam).

Kokon, rożek lub wszystko to co podobno noworodki lubią odpada bo na każde skrępowanie ruchów do pozycji embrionalnej rodzi bunt. W końcu nie po to tyle miesięcy żył w ścisku żeby teraz nie móc nóg rozprostować [emoji12].

Na powietrzu nie ma mowy o stacjonarnym wietrzeniu, muszę chodzić. Dziś już 12km mamy za sobą.

O 4 rano pobudka i tak już od 2 tygodni a o 19 zgon.


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lalamido- mam koleżankę z synkiem o tym samym usposobieniu co Twoi chłopcy. Ona jest fizjoterapeutka i mówi ze to się nawet jakoś nazywa i ze długo czekała aż jej synek zacznie się przytulać. A Twój starszy lubi?
Waraai- patrzę na wiązanie kangurka u Ciebie i się zastanawiam czy nie za słabo masz naciągnięta chustę na ciele małej czy ja za mocno... bo ja to tak na maksa opinam ciałko na ścisk wrecz a u Ciebie fałdki materiału. Masz się kogo zapytać? Jak masz to daj znać bo może ja źle robię. A wczoraj udało mi się odłożyć z chusty donlozeczka i były 4 godziny snu!

A teraz mój śpi już drugie długie spanie dIs. Aktualnie 2 godziny odkąd zasnął. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Lalamido- mam koleżankę z synkiem o tym samym usposobieniu co Twoi chłopcy. Ona jest fizjoterapeutka i mówi ze to się nawet jakoś nazywa i ze długo czekała aż jej synek zacznie się przytulać. A Twój starszy lubi?
Waraai- patrzę na wiązanie kangurka u Ciebie i się zastanawiam czy nie za słabo masz naciągnięta chustę na ciele małej czy ja za mocno... bo ja to tak na maksa opinam ciałko na ścisk wrecz a u Ciebie fałdki materiału. Masz się kogo zapytać? Jak masz to daj znać bo może ja źle robię. A wczoraj udało mi się odłożyć z chusty donlozeczka i były 4 godziny snu!

A teraz mój śpi już drugie długie spanie dIs. Aktualnie 2 godziny odkąd zasnął. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Starszy zaczynał tak samo czyli nie było opcji żeby usnął mi na rękach. I nie było opcji żeby zasnął z nami w łóżku.
Teraz to jest przytulas jakich mało ale faktycznie trzeba było parę miesięcy poczekać.
Ja za czasów dzieciństwa miałam tak samo. A nawet jako kilku letnie dziecię nienawidziłam kiedy ktoś nawet przypadkiem dotknął mnie w łóżku.
PS . Nie chce żeby to brzmiało jakoś podejrzanie [emoji12].
Nie znosiłam spania z mamą bo ona właśnie chciała się przytulać i najlepiej nogi o siebie zakręcać. Wrrr... dlatego uwielbiałam spać z tatą bo on miał swoją połowę łóżka a ja swoją.

Hmmm... z mężem zasypiamy trzymając się za ręce ale mi już przeszkadza kiedy nogi się spotkają [emoji6] .

zakładam że mamy jakieś genetyczne zaburzenia sensoryczne [emoji41] .

Leon da się potrzymać trochę i poprzytulać ale absolutnie nie zaśnie. Zachowuje się właśnie tak jakby mu było za ciasno. W łóżeczku leży jak na krzyżu każda konczyna w swoją stronę.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Córa wprawia mnie w osłupienie. Do dzisiaj bardzo chętnie leżała na brzuszku przy każdej zmianie pieluchy, dzielnie dźwigała głowę do góry. A od dziś: ciągle przekręca się na plecy, nie ma szans na pozycję brzuszkową. Jakoś bardzo szybko w porównaniu z moimi chłopakami ogarnęła tę umiejętność.
 
Hej dziewczyny czytam was na bieżąco gorzej z odpisaniem moj maly krolewicz wogole nie chce spac, dziś pani doktor stwierdziła że może jest mu za gorąco nie wiem ponieważ spały tylko na piersi
Martussa mój mały też waży 5 kg i ma 63 cm,
Jeszcze go nie szczepimy bo za malo utrzymuje główkę,
Dziewczyny ja już nie wiem co z tymi szczepionkami mam receptę na 6 w 1 ale to co czytałam to może rzeczywiście lepiej zaszczepić na 5 w 1 i bądź mądry
fajne te chusty mnie by ułatwiło to życie bo mój mały królewicz uwielbia się przytulac
 
Majmaj- dziś mi właśnie polozna mówiła żeby się nie cieszyć jak za szybko dziecko osiągnie ta umiejętnośc bo to może wskazywać na jakaś tam asymetrię czy napięcie. Nie zapamiętałam.

Jestem za zamknięta grupa.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry